На море в България 2016 - 2

  • 111 484
  • 724
# 405
Някой има ли лични впечатления от Белла Виста , Синеморец ? Peace
Моя приятелка беше там миналата година и бяха много доволни (с дете на 6г), тази година пак за там са резервирали (вече освен каката +бебе).
Виж целия пост
# 406
Някой има ли лични впечатления от Белла Виста , Синеморец ? Peace
Моя приятелка беше там миналата година и бяха много доволни (с дете на 6г), тази година пак за там са резервирали (вече освен каката +бебе).
Благодаря , вече потвърдих резервацията , ще сме там края на август  Simple Smile
Виж целия пост
# 407
Според вас "Белвил " Дюни или "блу ориндж"??


Аз, че съм пристрастна - пристрастна съм. Ама наистина не виждам, база за сравнение. Първият е част от доста голям комплекс, където имате още 2 основни ресторанта на разположение и огромен плаж, вторият е близо до Созопол и има опция за разходка пеша, доста по-малък и като база и като територия.
Виж целия пост
# 408
+1 за Белвил.

Ако цената е подобна ( в зависимост деца, колко хора, период на настаняване, какво помещение ), по - добре "Белвил" Дюни.
Виж целия пост
# 409
А за АРАПЯ мнения? Иска ни се някъде на отдалечено място с две деца сме на 6г.и 1год.3м. Държим да има двор със д.кът и кухня. Вила или къща за 2семейства.
Виж целия пост
# 410
Днес , докато бях на работа умувах с тези хотели, Магнолия Албена или Дара Приморско?
Големият ми син понякога пропуска някое хранене на ол инклузивите, алкохол също е малък да пие и без съпруга ми май не си струва да сме на ол инклузив тази година.
Всъщност хотел Дара е близо до северния плаж на Приморско, намира се почти зад Жерави 2.На мен  шума няма да ми пречи, децата ми си лягат късно, следобед малкия не спи, така че шума от Луна парка и АТВ-та не е страшен.
Щом коментарите за Магнолия плюс са лоши, за Магнолия стандарт , където пуснах запитване ще е още по-зле положението.Хотела няма информация да е реновиран, така че може би положението ще е още по-зле.
За Оазис дел Маре на Лозенец гледах офертите, по 97лв леглото.Посмъртно сина ми няма да изяде и изпие тези пари на ден.  Grinning Така че, май ще е Дара.
Само се чудя дали да е със закуска или закуска и вечеря при тях, че не ми се обикаля по заведенията, най-много за обяд да седнем около плажа или хотела.
Виж целия пост
# 411
Може ли лични впечатления от Жерави, Приморско?
Виж целия пост
# 412
Може ли лични впечатления от Жерави, Приморско?
Тук е моето мнение от 2014.Има и други коментари в темата за Жерави.Тази година са им променени условията на хотела.През 2014г. имаше по- ниска цена за двойна стая 2+1, по- висока цена за супееиор 2+2.А сега цената е обща и за 2+1 и 2+2.По-рано задължаваха 7 нощувки само за икономичните стаи, сега и за други има.Мисля, че е завишена цената в активен сезон, не отговаря на предлагането.Инапе базата е добра, вкусна храна, слабо междинно хранене, ужасно слаба анимация, която даже май няма, защото вечер никаква програма, нищо.Бих отишла отново там, но на по-ниска цена.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=758404.120;topicrefid=20
Виж целия пост
# 413
Някой има ли лични впечатления от Белла Виста , Синеморец ? Peace
Моя приятелка беше там миналата година и бяха много доволни (с дете на 6г), тази година пак за там са резервирали (вече освен каката +бебе).
Благодаря , вече потвърдих резервацията , ще сме там края на август  Simple Smile

Ние ще сме от 13.08 Simple Smile
Виж целия пост
# 414
Благодаря. За трима възрастни и дете, както сме тая година изборът ни е този, цена/получено насреща се надявам да е оптималният.
Далече ли е плажът, върви ли се много до там?
Виж целия пост
# 415
Жерави е над плажа, но до чадърите на Александрия може би 10 мин. бавно ходене.
Виж целия пост
# 416
Има ли някой впечатления от тази почивна станция
http://www.pb-sunnybeach.com/index.html
Виж целия пост
# 417
Здравейте,
можете ли да препоръчате хубав хотел на Ривиера- става дума за наши роднини от чужбина, искат да отседнат в края на май-началото на юни - изискването е да е висок клас хотел, на Ривиера и да има минерален басейн /плажът не им е важен/.
Аз изобщо не познавам Ривиера, никога не съм ходила там, хич и идея си нямам, помагайте  Grinning
Виж целия пост
# 418
На какво се казва Ривиера? Аз се сещам само за Ривиера бийч на Златните.  Rolling Eyes
Да, за него явно става въпрос, тъй като е с външен минерален басейн. Има и вътрешен минерален, който обаче не работи постоянно. И е 5 звезди, така че за него са ти говорели.
Виж целия пост
# 419
Ривиерата е на пътя за Албена(борова гора) там има станция на Булгаргаз където съм ходила 4ри пъти на море като малка. Сега си нямам и на идея за какво иде реч. Има уникални хотели и на плажната ивица. Немога да дам препоръка,но съм сигурна че всички са повече от ОК. Успех
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия