Arrow, The Flash & Legends of Tomorrow - DC

  • 53 700
  • 743
# 285
И трите сериала са подновени
Виж целия пост
# 286
Супер, само за Легендите ми е все тая.
Виж целия пост
# 287
Не ти ли харесва?
Виж целия пост
# 288
Не знам.
Ту ми харесва, ту не. Ще изгледам този сезон така или иначе съм го почнала и ще видим.
Виж целия пост
# 289
Е да не може да се сравнява с другите, но иначе не е лош Simple Smile
Виж целия пост
# 290
 Hug
Не знам.
Ту ми харесва, ту не. Ще изгледам този сезон така или иначе съм го почнала и ще видим.

И аз така. Има и нова серия, но не съм я гледала все още. Най- много се радвам, че са подновили Древните и Костюмари. 
Виж целия пост
# 291
И аз не съм я гледала.  Rolling Eyes
По-късно, ако не излизам ще я пусна.

Гледах, как ги зарязаха само.  Joy
Не ми харесва новата двойка.  Crossing Arms
Студ се размекна - неееее, поне един лош да има бе? Кво е туй нещо?! Кой знае кво стана с Рори, развалиха хубавия тандем.
Що-годе беше интересен епизод, повече ми дойде свалката на Сара, но нищо.
Относно промото:
Скрит текст:
Интересно ми се видя. 3 години са изминали и нашите идват да ги приберат, явно от 1961  Joy
Виж целия пост
# 292
Изгледах серията със "стария" Оли. Явно разломът с Фел ще си го има. Тя не стига, че прекръства фирмата на себе си, ами си и вдига чукалата, когато става напечено и всички са дали фира. Това със синът на Дигъл да е Зелена стрела Stop Обяснявам си го само с желанието да се скрие, че синът на Оли ще е следващата, иначе Sick
Виж целия пост
# 293
Беше алтернативно бъдеще Simple Smile
Виж целия пост
# 294
Някой не каза ли, май Джакс беше, че Снарт "замразил" Рори ? Какво означава това ? Все си мисля, че Рори не е окончателно мъртъв. 
Виж целия пост
# 295
Някой не каза ли, май Джакс беше, че Снарт "замразил" Рори ? Какво означава това ? Все си мисля, че Рори не е окончателно мъртъв. 

И аз мисля така, но ще видим.
Виж целия пост
# 296
Беше алтернативно бъдеще Simple Smile

Което звучи добре за мен, с изключение на сина на Дигъл
Виж целия пост
# 297
Бях сигурна, че го е замразил.
Дано го върнат.
Виж целия пост
# 298
Дано  newsm17
Само заради братята гледам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 299
Двама от оснивните заподозрени - Ланс и Тиа, са на погребение... Кой, аджеба, тогава е в гроба?!  newsm78 newsm78
Еп. 18 е кръстен "Eleven-Fifty-Nine" и тогава ще разберем чий е гроба..  ooooh! ooooh!



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия