Arrow, The Flash & Legends of Tomorrow - DC

  • 53 700
  • 743
# 300
Майката на детето трябва да е или майката на Фелисити.  Rolling Eyes
Ще видим.
Виж целия пост
# 301
Няма да е майката на момчето. Тя замина с малкия в дън гори и абсолютно никой не знае къде. Ще е майката на Фел Thinking
Виж целия пост
# 302
Ами ако е Дгъл? Такива слухове витаеха в нета в началото
Виж целия пост
# 303
 А, не. Naughty
Виж целия пост
# 304
И аз съм - не,  за Дигъл.
Виж целия пост
# 305
Аз също не го давам, но някакви такива предположения четох в нета . Макар че много ми се иска да е някой по-второстепенен герой , с който не сме свикнали и не е толкова любим .
Виж целия пост
# 306
Толкова неща дъвкахме тук и толкова глупости изчетохме, че направо ще се пукна, ако е Диг.
Всеки друг, но не и него.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 307
Спокойно, дишай, има време да разберем.  Joy
Виж целия пост
# 308
Дишам си аз, но се дразня.
Виж целия пост
# 309
Започна се! Да не забравите - Светкавицата вече е налице, утре Стрелата.
Виж целия пост
# 310
Юхуууууу.   Party
Виж целия пост
# 311
На светкавицата съм фен, ама легендите малко разочароват... Weary
Виж целия пост
# 312
През целия епизод на Стрелата езикът ми не спираше да сипе, сипе... и накрая си отдъхнах Whistling
Виж целия пост
# 313
През целия епизод на Стрелата езикът ми не спираше да сипе, сипе... и накрая си отдъхнах Whistling

Ми то и аз така, затова си трая тоз път.
Виж целия пост
# 314
Епизода ми хареса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия