Какво повече НЯМА да КУПЯ - тема 8

  • 139 112
  • 728
# 615
Едросмляна лютеница "Тодорка". Ужасен вкус.
Виж целия пост
# 616
Бебешки шампоан без сапун на Mixa-ужасна пяна прави,която не се мие за нищо на света.За да не го хвърля го пробвах на моята коса-ОТВРАТ!

и мирише ужасно. Моето ревеше като го къпехме с него .
Виж целия пост
# 617
Бебешки шампоан без сапун на Mixa-ужасна пяна прави,която не се мие за нищо на света.За да не го хвърля го пробвах на моята коса-ОТВРАТ!

и мирише ужасно. Моето ревеше като го къпехме с него .

Да,и миризмата е ужасна,а ние направихме грешката да я изкъпем с него във бебешката вана,та едва го отмих...  #2gunfire
Виж целия пост
# 618
Няколко пъти си купувах червени ябълки от Лидъл.
Всеки път при ядене усещах вкус не на ябълка, а на някакъв химикал. В началото си мислех, че проблемът е в мен, но НЕ.
Последната ми покупка отпреди два дни е нещо ужасно - ябълките имат вкус на нафталин. (Не, че съм опитвала нафталин, де, но усещането е такова).
Виж целия пост
# 619
Бебешки шампоан без сапун на Mixa-ужасна пяна прави,която не се мие за нищо на света.За да не го хвърля го пробвах на моята коса-ОТВРАТ!

и мирише ужасно. Моето ревеше като го къпехме с него .

Да,и миризмата е ужасна,а ние направихме грешката да я изкъпем с него във бебешката вана,та едва го отмих...  #2gunfire

Леле, таман се бях засилила да го купувам.
Виж целия пост
# 620
На Билла водата Клевър от 10л - скъса се дръжката докато се прибрахме към вкъщи.  Как се носи това без дръжка да не ви казвам.  От както Горна баня ги изоставиха са циганьосали, естествено качеството.
Виж целия пост
# 621
На Билла водата Клевър от 10л - скъса се дръжката докато се прибрахме към вкъщи.  Как се носи това без дръжка да не ви казвам.  От както Горна баня ги изоставиха са циганьосали, естествено качеството.
наистина много се късат,но пък е добра водата.да не казвам на други марки не се късат но са супер неудобни
Виж целия пост
# 622
Едросмляна лютеница "Тодорка". Ужасен вкус.
Вече не знам коя лютеница има вкус на такава.
Наскоро купих насипна  от пластмасова кофа, едро смляна лютеница на Олинеза.
Не бих казала, че вкусът е ужасен, но нищо общо с вкус на лютеница.
Реших да направя един трик и да видя какво е това едросмляното, та две лъжици от нея изсипах в цедка и пуснах водата.
В цедката остана настъргана тиква. Shocked
Що не преименуват вече лютеницата ТИКВЕНИЦА, та поне да знаем, какво купуваме и ядем? newsm78
Не, че имам нещо против тиквата, но я предпочитам по друга рецепта. Wink
Виж целия пост
# 623
и аз вече се отчаях от купешките лютеници, затова започнах сама да си правя /макар и малко - поне е вкусна и качествена/
Виж целия пост
# 624
Вкъщи много се харесва
Виж целия пост
# 625
А ние харесваме тази.
Виж целия пост
# 626
В цедката остана настъргана тиква. Shocked
Добре де, на етикета пише ли, че съдържа тиква?
Виж целия пост
# 627
В цедката остана настъргана тиква. Shocked
Добре де, на етикета пише ли, че съдържа тиква?
Според сайта на Олинеза НЕ съдържа тиква. Нито една тяхна лютеница не е отбелязано да съдържа тиква.
За да е по темата - няма да купя повече течен Бреф (като промоционалния от К в момента). Изтича изключително бързо, около седмица-две максимум.
Виж целия пост
# 628
Ами тогава сигнализирайте, където трябва, това е върхът на безобразието просто.
Виж целия пост
# 629
Бебешки шампоан без сапун на Mixa-ужасна пяна прави,която не се мие за нищо на света.За да не го хвърля го пробвах на моята коса-ОТВРАТ!

и мирише ужасно. Моето ревеше като го къпехме с него .

Да,и миризмата е ужасна,а ние направихме грешката да я изкъпем с него във бебешката вана,та едва го отмих...  #2gunfire
Моите момчета пък много го харесват, чувстват се ок, кожа, коса, оранжевото измивно не толкова. Миришат си чуднинко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия