Термина ми е м.октомври. Живея на центъра, ходя при др. Троянчев, с много добри впечатления съм. Лека бременност на всички!
)) Бременността ми следеше по НЗОК - Р. Кунчев от клиника "Торакс", а на частно съм при Г. Амалиев. Живея в квартал "Съдийски", така че ако има мама от тук да се обажда!
Очакваме те да се похвалиш.
Някой да има информация? 
, ти прави ли си ранна фетална морфология вече или биохимичн скрининг?
)) Бременността ми следеше по НЗОК - Р. Кунчев от клиника "Торакс", а на частно съм при Г. Амалиев. Живея в квартал "Съдийски", така че ако има мама от тук да се обажда!
Някой да има информация?
аз бях с термин днешния ден 05.03,но се случи така,че бебка вече е на 22 дена. Понеже е по-мъничка и още не сме излизали за дълга разходка,а времето позволява. Живеем в Кършияка. Много ще се радвам ако има други мами,с които да излизаме заедно и да обменяме опит. На всички които все още са в очакване, леко раждане и да имате здрави дечица. Препоръчани теми