Терминът ми е чааааак на 06.09.2016г. Очакваме близнаци, първо раждане.


-4 килограма и 30 гр.-сина ми Илия-ЖИВ и ЗДРАВ!!!
Направи от детето си добър и щастлив човек и се радвай на всеки миг с него!!!!


-4 килограма и 30 гр.-сина ми Илия-ЖИВ и ЗДРАВ!!!

Благодарна бях за отношението и професионализма с който всички се отнасяха към мен и дъщеря ми.

Да те надъхам с положителна енергия 

Благодарна бях за отношението и професионализма с който всички се отнасяха към мен и дъщеря ми.

Да те надъхам с положителна енергия 
Лекарката не е казала нищо за феталната още, но и това ще дойде..., Ако имам възможност/понеже на работа от известно време насам е много натоварено и едвам успявам да излезна за преглед за час-два/ ще послушам съвета ти..Ти къде в София си била? Чакам с нетърпение да дойде монета за разхождането:)Ти в кой квартал си?Поздрави и целувки на бебчо:)
чакаме ги края на май,вече съм преполовила седми месец,до сега не съм имала проблеми с бременността, напоследък започна да ми понатежават вече,но и те са големички по 1,500
от време на време имам някакви стягания(само това са ми оплакванията) но ги боря с магнерод и утрогестан! Стискам палци за успешен край на всички бременни мами!Между другото живеем до мебелна къща, вие? Препоръчани теми