Искам да кажа ... (70)

  • 54 685
  • 744
За седемдесети път искам да кажа - заповядайте и вие. Hug

Когато готвите нещо,
не забравяйте да пратите
линк към рецептата на Лале в дъжда за тук:
Готварската книга на "Искам да кажа..."  chef

Предишните теми:
Виж целия пост
# 1
Благодаря, Лили  Hug
Виж целия пост
# 2
запис , мерси  за темата  Peace
Виж целия пост
# 3
Честит юбилей на темата  bouquet
Виж целия пост
# 4
Искам да кажа, че като автор Робин Зон Крузо има голям потенциал, почти колкото Ханко Брат. Или с други думи - кафето ми опита да си намери обратен път през носа, ама пука и на г-жа Кастрева, важното е да окастрим произведенията пък кой автор, кой брат му, все тая  Crazy

Седемдесет е добра възраст  Wink
Виж целия пост
# 5
Слушах и аз сутринта, мъдрите мисли на разни екземпляри, по повод поредното премахване на произведения от учебниците по литература.
Те децата, така сами...по желание, щели да си научат "Даваш ли, даваш, Балканджи Йово?"
Виж целия пост
# 6
Благодаря! bouquet
Виж целия пост
# 7
Ех, почнаха бързо да се изписват темите.  bouquet
Виж целия пост
# 8
Записвам се и аз Simple Smile
Мър, а нощували ли сте там шли всеки път пътувате?
Виж целия пост
# 9
Спахме миналата година там, ама беше малко екстремно, защото така и тръгнахме, в селото обхват на телефоните няма, но пък да ви кажа много весело изкарахме, две нощувки бяхме там в едни апартаменти. Абе по-битово е, ама е готино.
Виж целия пост
# 10
Записвам се и аз в юбилейната тема. bouquet

Виж целия пост
# 11
Ванини, аз смених от раз. Тоест като видях,че свършва 1-та,взех 2-ка
Виж целия пост
# 12
Благодаря, Лили  bouquet
Запис с хрема и натоварен понеделник, но това да е.
Виж целия пост
# 13
Слушах и аз сутринта, мъдрите мисли на разни екземпляри, по повод поредното премахване на произведения от учебниците по литература.
Те децата, така сами...по желание, щели да си научат "Даваш ли, даваш, Балканджи Йово?"

Нищо не слушах по темата, не искам и да ги зная! Некадърници! Защо изобщо да се изучава българска литература в училище?! Дайте да я махнем изцяло!
Виж целия пост
# 14
Трябва да ходя до магазина а толкова ми  студно. Бррр!
Евил, благодаря за рецептата. Преписвам я, отлитам до магазина и я почвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия