♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 30

  • 72 804
  • 744
# 480
Епизода беше готин.Нера само в началото я дадоха което беше добре. Party
Виж целия пост
# 481
..Нямат и 4 месеца да представят новата колекция.

Всъщност имат 4 месеца да си намерят нов едър клиент от ранга на Биаджо, тогава изтича договорът им с него.Пролетна колекция имат, Биаджо не я иска.  Peace
Виж целия пост
# 482


https://www.youtube.com/watch?v=LndBRk_LZik с бг суб
Виж целия пост
# 483
Договор расторгнут.. Они не хотят брат весеннюю коллекцию.. У нас нет 4 месяцев.. Все кончено...
Италианците са казали че разтрогват договора и не искат колекцията
Биоджино ушёл значит. Ты вчера это узнал.. Галло через два дн к нам придёт.. Может получиться. УВАС с ними сотрудничать.. Больше не приходи ко мне такие вещи про свою компанию неговори.. Я не слышал ты не говорил..
Виж целия пост
# 484
Гор , джанъм  Hug Heart Eyes

Виж целия пост
# 485
много ми хареса епизода и си мисля че Дефнето и Ясемин ще помогнат
Виж целия пост
# 486
Kiralık Aşk - 32. Bölüm - http://www.startv.com.tr/dizi/kiralik-ask/bolumler/sayfa/1



Виж целия пост
# 487
Да, сега го чух Синан , каза - вече нямаме 4 месеца, свърши. На предния им разговор с Йо каза, че имат време да сменят Биаджо, оставали им 4 месеца.

Еййй, като почнат такива псевдо корпоративни трагедии да вкарват значии, коскоджа фирма като слънце- само на оня зализан жабар се крепи, аааа  Crossing Arms То така се разтрогват тия договори - от днес за утре, кво ни взеха за калдарини, нали има клаузи, неустойки.Пфюю  Close


Лавенце
кушум  Hug Heart Eyes Аз малко от средата загледах, че малкия човек с Т беше.
Виж целия пост
# 488
Страхотен епизод. Heart Eyes Party
Виж целия пост
# 489


https://www.youtube.com/watch?v=Upi-FAhmNcY
Виж целия пост
# 490
Да, сега го чух Синан , каза - вече нямаме 4 месеца, свърши. На предния им разговор с Йо каза, че имат време да сменят Биаджо, оставали им 4 месеца.

Еййй, като почнат такива псевдо корпоративни трагедии да вкарват значии, коскоджа фирма като слънце- само на оня зализан жабар се крепи, аааа  Crossing Arms То така се разтрогват тия договори - от днес за утре, кво ни взеха за калдарини, нали има клаузи, неустойки.Пфюю  Close


Лавенце
кушум  Hug Heart Eyes Аз малко от средата загледах, че малкия човек с Т беше.

Гор,гечмиш олсун на асланчето ти. Hug
Само за да съберат временно ДефМер вкараха таз псевдо корпоративна трагедия.

Много хубав епизод. И  страхотна игра на Елчин .  Heart Eyes
Ясемин има нов дом. А Йо нови мебели в спалнята.
Виж целия пост
# 491
Гори мерси за разяснението  bouquet кофти е да гледаш картини и да ти е тъжно само за едните физиономии. Беше доста емоционален епизод, напрегнат.
И какъв им е проблема на италианците, та така се отказаха......глупава работа и как така Дениз разбра за всичко, той има нещо общо с това..сълакат му със сълак ooooh! . И пренасянето на Дафа при Йо така внезапно, обърна дома с главата на долу Mr. Green . Сега е наред Шери да се включат и да помогнат на Пасионес. Хубаво Бианджо/Биаджино или какъвто е, се отказа, но нали спечелиха конкурса с Улис английската фирма пак ще се оправят.
Виж целия пост
# 492

Нямаше толкова време с лелята и епизодът се получи по-интересен! Гледах само картинки, но защо ми се стори, че Омер не беше ентусиазиран от това, че Дефне живее при него?
Виж целия пост
# 493
В този епизод се уверих,че Йомер бей е просто железен.Да гледа как спи любимата му в неговото легло и да не легне до нея да си я гушне.
Явно Дениз все още иска да унищожи Пасионес.
Виж целия пост
# 494


https://www.youtube.com/watch?v=U0AhQqaFRkU
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия