♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 30

  • 72 804
  • 744
# 495
Гледах само картинки, но защо ми се стори, че Омер не беше ентусиазиран от това, че Дефне живее при него?

Може би заради картинките ти се е сторило.Той беше безкрайно търпелив и се съгласяваше с всичко - списъци за пазаруване, хранене заедно, да разговарят и да не се затварят в стаите.Даже и чашите пренареди  Дафина - не е гъкнало момчето Simple Smile
Виж целия пост
# 496
Хареса ми новата спалня на Йомер.
Виж целия пост
# 497


Йо се съгласи със всичко ,което каза съквартирантката .  Simple Smile
Виж целия пост
# 498

Нямаше толкова време с лелята и епизодът се получи по-интересен!Гледах само картинки, но защо ми се стори, че Омер не беше ентусиазиран от това, че Дефне живее при него?
По скоро изглеждаше изплашен и тих и как няма да е така внезапно да се нанесе някой и да наруши спокойствието и пространството му. Пък и Дафа не е от най-тихите Mr. Green , а на него му трябва тишина и музиката на "Бръснача" за да твори обувки Crazy . Пренареди цялата къща.
Виж целия пост
# 499
Да ама на него му трябва и неговата муза.А каква по-хубава възможност Дефне да живее в при Йомер.
А и може би е време да смени малко моделите,който той рисува.
Виж целия пост
# 500
момичета какво и каза в началото оная вещица та я отказа да каже всичко на дедето
Виж целия пост
# 501

Йо се съгласи със всичко ,което каза съквартирантката .  Simple Smile

Вай бе този до Кориш много космат  #Crazy прилича на горила Mr. Green .
Как така в един сак Дефне ханъм събра 10 чифта обувки, дрехи, козметика и т.т. Добре си подреди багажа, хубаво се наспа тя. Само може ли някой с две думи да обясни това нейно внезапно решение да поживее с Патроня Simple Smile .
Да ама на него му трябва и неговата муза.А каква по-хубава възможност Дефне да живее в при Йомер.
А и може би е време да смени малко моделите,който той рисува.
Така е Гале музата е важна Wink , а след това което се случи с отказа на италианците може и моделите да смени.
Виж целия пост
# 502
                                         Kiralık Aşk 32. Bölüm




Скрит текст:



Лека нощ!
Виж целия пост
# 503
Харесват ми моделите му,но все пак е хубаво да има нещо ново свежо и различно.
Виж целия пост
# 504
Здравейте!!!  Hug Hug Hug
Струва ми се, че Йомер пръв и сам ще стигне до истината може би Thinking Thinking
Сега я подпита за мелодията на телефона й, че отначало е звънял с мелодия от Росини, после я попита откъде е знаела в началото, че обича кайсии  Thinking Thinking
Цитат

Йо: Кое что спрошу.. До этого у тебя Росини звучал ..
Д:  Ты любил же.. А потом поменяла ..
Йо: Абрикос ты знала что он мне нравиться!!! Откуда ....

Непрекъснато повдига въпроса и не се отказва
Цитат
Йо: Я звонил Баб твоей..
Д:  Да знаю узнавал кое что..
Йо: Узнавал нуждаешься ли в деньгах..
Д:  Все таки ищешь ... Все Вики узнать хочешь..
Йо:Да а может ты сама расскажешь... И все наладиться..
Д:  Пока я не отвечу на все твои вопросы.. Ты ко мне не приблизишься да.


 hahaha hahaha
И когато гледаха филм и Йомер го спря, тя каква хитра физиономия направи след неговото признание
Цитат
Д:  Зачем ты выключил..
Йо: Пойду поработаю.
Д: С чего..
Йо: Ты сводишь меня с ума своими этими разговорами. Я забываю что решил держаться от тебя подальше..


Виж целия пост
# 505
Здравейте!  Hug Hug Hug  Hug Hug Hug
Патрона няма да се откаже да разбере какво крие.
Виж целия пост
# 506
Здравейте  Hug Hug Hug Hug
снощи не можах да гледам епизода, обаче сега хвърлих по едно око  Crazy
при все че го минах за има -няма 10 мин с мишката  Sad че съм и на работа   Close
ама пусто любопитсво .... много гложди  Mr. Green
много смешно ми стана, в началото на серията, когато всички се изсипаха в дома на ПатронЯ  hahaha hahaha hahaha
Судето  Sick явно отиде при братчед си с намерението да му кажа за Дафа  newsm78 newsm78 newsm78
а всъщносто какво му каза, тя че и Синан и чичото и Кориш / за къде без него  ooooh!/ се смаяха и взеха да се споглеждат  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Пък и Йо не ги ли попита за каво всъщност всички се изсипаха в дома му  smile3506 smile3506 smile3506 smile3506

Вайййй  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes обед мина ....  newsm78 newsm78 newsm78 тук никой след мен  Whistling

Аз да се допълня  Laughing Laughing Laughing

Еймен леле  Crazy Crazy Crazy Crazy ей така ставам
не му обръщах особено внимание, ма той мноУ хубав бе  newsm09
 Thinking защо ми се струва, че Судето и тя ще налапа въдицата като братовчед си   Mr. Green Mr. Green Mr. Green с нейната "Любов под наем"  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 507
Рейтингът от снощи  Peace Peace



Скрит текст:


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes





Ахх Корай, ахх  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 508
Баръш какви бузки е отпрал... Ама пак е çok güzel, Laughing  нали е спрял да пуши  и да тренира след болеста
Виж целия пост
# 509
Интересно дали ще продължат да живеят заедно. Серията беше супер
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия