♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 30

  • 72 804
  • 744
# 540
Епизод 29 на Статуса не е качен още в youtube затова слагам  само линк   за него  на сайта на канала .
İlişki Durumu : Karışık 29. Bölüm http://www.showtv.com.tr/dizi/tum_bolumler/iliski-durumu-karisik/1434

Хареса ми епизода.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~



 Съджак съджак   Grinning  Фрагман 1 за 33 епизод на Любов под наем  Party Kiralık Aşk - 33. Bölüm Fragmanı http://www.startv.com.tr/dizi/kiralik-ask/fragmanlar/sayfa/1/kir … 33-bolum-fragmani
Йомер - заедно живеем Дефне  Heart Eyes




Лека нощ!
Виж целия пост
# 541
Виж целия пост
# 542
Епизод 29 на Статуса не е качен още в youtube затова слагам  само линк   за него  на сайта на канала .
İlişki Durumu : Karışık 29. Bölüm http://www.showtv.com.tr/dizi/tum_bolumler/iliski-durumu-karisik/1434
Хареса ми епизода.
 Съджак съджак   Grinning  Фрагман 1 за 33 епизод на Любов под наем  Party Kiralık Aşk - 33. Bölüm Fragmanı http://www.startv.com.tr/dizi/kiralik-ask/fragmanlar/sayfa/1/kir … 33-bolum-fragmani
Йомер - заедно живеем Дефне  Heart Eyes


Лека нощ!
bouquet bouquet bouquet bouquet

Отпускат ни покрай "Свети Валентин" малко "радост за очите" и в двата сериала  Heart Eyes Heart Eyes Laughing Laughing


Лейля напуска сериала
Цитат
Работники выложили фото и написали хэштеги "Прощай"
 


Виж целия пост
# 543
Горещо ще е в асансьора.Време е вече все пак в една къща живеят стига Йомер се е правил на железен. Heart Eyes
Виж целия пост
# 544
Любов под наем - 32 епизод с руски субтитри
http://vk.com/video-108998569_171653055


Икономът на дядо Хюлюси дали няма да му каже с кого е говорила Дефне, та така се стресна - той чу, че тя спомена Нериман, а и как се изгледаха като Дефне си отиваше  Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 545
http://m.vk.com/video-95375723_171828866?list=f50627cc0994ec0c4e … ll-95375723_86018

Фрага на Статуса с рус суб

Епизода ми хареса, а на Елифа и купувам еднопосочен билет за Папуа Нова Гвинея, да се крие в джунглитемим от глупостите които сътвори с Медиха...

Мурат, образа му го принизиха до този на Елиф, но пък Памир си е трепач....

Ашка с интерес фраг.
Виж целия пост
# 546
 Laughing Laughing
Изясни ми се за Гало защо не харесва Йомер  Grinning и защо Дефне предприе тези действия да живее с него  Wink Laughing




Виж целия пост
# 547
И на мен ми стана ясно защо Гало не харесва Йомер.Ама пък може сега Дефо като е при него тоз Гало да го хареса.

Преди Свети Валентин хората правят любов,а Дефне и Йомер ще правят горещо.
Виж целия пост
# 548
Здравейте!  Hug Hug Hug Hug
Аз както винаги по никое време, ама...  Rolling Eyes Rolling Eyes

Първо - защо всички смятат, че Фикрет Гало е мъж... аз останах с впечатлението, че е жена...  Thinking Thinking
Второ - от къде Нера разбра, че Дафа е при Кара Мамбата... аз си мисля, че прислужника я е издал...  newsm78 ooooh!
Трето - епизода ми хареса на Ашка, ама Дефнето не знам вече дали и боя ще й помогне..  #2gunfire #2gunfire Глупава, наивна, една и съща... Защо вдигна на Нера... Защо пак й се върза на приказките.. И после при Йомер, ей там вече много ме ядоса.. като го прегърна след разговора му със Синан, а веднага след като той се отпусна в прегръдката й, нашата "Ако искаш да останеш сам" и се дръпна...  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Невъзможно тъпа е..  #Cussing out #Cussing out
Четвърто - Йомер го признах тотално за Железния човек.. що за воля, що за чудо извади, та не се мушна при нея в леглото... голям кавалер, голямо нещо излезе..  Crazy Crazy Crazy
Пето - Суде анъм ми иде вече да я оскубя тотално.. надмина и майка си по проклетия.. #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Шесто - Из явно ще си замина за Марсилия като разбере, че Дефне живее при Йомер... язък, таман взех да я харесвам...  Blush Blush
Седмо - Исмаил-Ясемин, Ясемин- Синан, Синан- Суде, Суде- Еймен... каръшък е меко казано.. кой какво/кого иска.. сами не знаят..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Предлагам да съберем Исо със Суде /моля, не ме убивайте/, Яса с Еймен, а Синанджим да го пратим с Из в Марсилия да види малко свят...  hahaha hahaha hahaha

Друго май нямаше... за Статуса ще пиша утре, че още не съм го гледала...  ooooh! ooooh! Кога ще успея, не знам..  Thinking

Благодарности на момичетата за преводите.. наистина сте безценни...  bouquet bouquet bouquet







Виж целия пост
# 549
Здравейте  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
От превода Гало за мен е мъж.
А за прислужника чу,че Дефне говори с Нера и за това акцентрираха върху него и сигурно ще каже на дядото.
Виж целия пост
# 550
Здравейте!!!!!  Hug Hug Hug Hug

Фрагмана на ашката с рус.субтитри (не видях да е слаган  Rolling Eyes)
http://vk.com/video-95575917_171608485


Седмичния рейтинг



Виж целия пост
# 551
Трето - епизода ми хареса на Ашка, ама Дефнето не знам вече дали и боя ще й помогне..  #2gunfire #2gunfire Глупава, наивна, една и съща... Защо вдигна на Нера... Защо пак й се върза на приказките.. И после при Йомер, ей там вече много ме ядоса.. като го прегърна след разговора му със Синан, а веднага след като той се отпусна в прегръдката й, нашата "Ако искаш да останеш сам" и се дръпна...  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Невъзможно тъпа е..  #Cussing out #Cussing out
Четвърто - Йомер го признах тотално за Железния човек.. що за воля, що за чудо извади, та не се мушна при нея в леглото... голям кавалер, голямо нещо излезе..  Crazy Crazy Crazy

За Дефнето съм на 100% съгласна с теб - никакво развитие  Naughty само се сили, че ще направи нещо и накрая едно голямо нищо  ooooh! ooooh!
Докато за Йомер - той си е поставил някаква цел относно Дефне и си я следва макар и бавно
Според мен нарочно се държи така с нея - струва ми се, че накрая би могъл да я "принуди" по този начин да си каже болката - да се прави на "недостъпен", макар, че умира бавно  Sad


Няма как след това да се мушне в леглото или да направи каквото и да е друго и да се предаде  Mr. Green
Само дето сега този проблем с италианците ще отложи за малко целта му, а може и да не му повлияе толкова на плановете относно Дефне - като гледам фрага  Thinking Thinking
Виж целия пост
# 552
Привет !  Hug Hug Hug


Рейтинга на епизода на Статуса

Скрит текст:
Много нисък в двете групи.

Джан ....  Laughing

През цялото време   искаше да убие кандидат дамата .



Виж целия пост
# 553
Ще видим дали Патрона няма да се предаде скоро.
Виж целия пост
# 554

Добър ден и от мен Hug .
Темпи много добра идея за двойките си дала и най ми допадна Яса и Еймен и Суде и Исо/ малко и нея да вкара в път я. Синан при това темпо сам ще замине Из не му е нужна.
И аз мисля, че иконома  има нещо общо иначе, Нера от къде ще знае, че Дефне е при Хулюси  баба.И вместо да кара по същество рижка, както винаги започна да хъмка, мъмка, пи вода и без това речниковият и запас от думи е беден, докато намери правилните думи...можеше директно да каже за какво е там. Глупаво е момичето, ама вече е крайно време да я дадат в друга светлина от нищото се издигна младши дизайнер стана, рисува, а все такава тъпа и проста ли ще я правят тия сценаристи. Йомер се чувства добре в момента мисля, че нищо няма да му попречи да стигне до тайната на Дефне, ще се пребори и с кризата, ама Дафа ще му е трудна още няколко епизода. Сега са по близо може да си я върти на където си пожелае, а това му се отдава добре, ще има какво да се гледа. Гало не знам мъж ли е жена ли е, но мисля, че ще си паснат с Кориш.

Пак я изненада Патроня, но защо все в гръб Mr. Green. Покрай месеца посветен на любовта и виното май ни чакат изненади Crazy .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия