Фрагман 1 за 33 епизод на Любов под наем
Kiralık Aşk - 33. Bölüm Fragmanı http://www.startv.com.tr/dizi/kiralik-ask/fragmanlar/sayfa/1/kir … 33-bolum-fragmani
Фрагман 1 за 33 епизод на Любов под наем
Kiralık Aşk - 33. Bölüm Fragmanı http://www.startv.com.tr/dizi/kiralik-ask/fragmanlar/sayfa/1/kir … 33-bolum-fragmani

и защо Дефне предприе тези действия да живее с него



Глупава, наивна, една и съща... Защо вдигна на Нера... Защо пак й се върза на приказките.. И после при Йомер, ей там вече много ме ядоса.. като го прегърна след разговора му със Синан, а веднага след като той се отпусна в прегръдката й, нашата "Ако искаш да останеш сам" и се дръпна...
Невъзможно тъпа е..





Кога ще успея, не знам.. 



Глупава, наивна, една и съща... Защо вдигна на Нера... Защо пак й се върза на приказките.. И после при Йомер, ей там вече много ме ядоса.. като го прегърна след разговора му със Синан, а веднага след като той се отпусна в прегръдката й, нашата "Ако искаш да останеш сам" и се дръпна...
Невъзможно тъпа е..


само се сили, че ще направи нещо и накрая едно голямо нищо


.

. Препоръчани теми