♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 30

  • 72 802
  • 744
# 555
Харесва му да я изненадва в гръб. Heart Eyes
Виж целия пост
# 556

Скрит текст:
Добър ден и от мен Hug .
Темпи много добра идея за двойките си дала и най ми допадна Яса и Еймен и Суде и Исо/ малко и нея да вкара в път я. Синан при това темпо сам ще замине Из не му е нужна.
И аз мисля, че иконома  има нещо общо иначе, Нера от къде ще знае, че Дефне е при Хулюси  баба.И вместо да кара по същество рижка, както винаги започна да хъмка, мъмка, пи вода и без това речниковият и запас от думи е беден, докато намери правилните думи...можеше директно да каже за какво е там. Глупаво е момичето, ама вече е крайно време да я дадат в друга светлина от нищото се издигна младши дизайнер стана, рисува, а все такава тъпа и проста ли ще я правят тия сценаристи.
Йомер се чувства добре в момента мисля, че нищо няма да му попречи да стигне до тайната на Дефне, ще се пребори и с кризата, ама Дафа ще му е трудна още няколко епизода. Сега са по близо може да си я върти на където си пожелае, а това му се отдава добре, ще има какво да се гледа. Гало не знам мъж ли е жена ли е, но мисля, че ще си паснат с Кориш.
Laughing Laughing
И все си мисля, че на Йомер  не му е толкова зор какво мисли Гало за живота му с жените   Wink Wink
Май се съгласи Дефне да живее с него, за да му е под ръка, а останалото ще му е бонус  Wink Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Виж целия пост
# 557
Привет !  Hug Hug Hug
Скрит текст:
Рейтинга на епизода на Статуса

Скрит текст:
Много нисък в двете групи.
Джан ....  Laughing

През цялото време   искаше да убие кандидат дамата .
Направо как не избяга с 300км/ч не знам. Ама е железен господина изтърпя всичко от началото та до края  Mr. Green
Скрит текст:
Добър ден и от мен Hug .
Темпи много добра идея за двойките си дала и най ми допадна Яса и Еймен и Суде и Исо/ малко и нея да вкара в път я. Синан при това темпо сам ще замине Из не му е нужна.
И аз мисля, че иконома  има нещо общо иначе, Нера от къде ще знае, че Дефне е при Хулюси  баба.И вместо да кара по същество рижка, както винаги започна да хъмка, мъмка, пи вода и без това речниковият и запас от думи е беден, докато намери правилните думи...можеше директно да каже за какво е там. Глупаво е момичето, ама вече е крайно време да я дадат в друга светлина от нищото се издигна младши дизайнер стана, рисува, а все такава тъпа и проста ли ще я правят тия сценаристи.
Йомер се чувства добре в момента мисля, че нищо няма да му попречи да стигне до тайната на Дефне, ще се пребори и с кризата, ама Дафа ще му е трудна още няколко епизода. Сега са по близо може да си я върти на където си пожелае, а това му се отдава добре, ще има какво да се гледа. Гало не знам мъж ли е жена ли е, но мисля, че ще си паснат с Кориш.
Laughing Laughing
И все си мисля, че на Йомер  не му е толкова зор какво мисли Гало за живота му с жените   Wink Wink
Май се съгласи Дефне да живее с него, за да му е под ръка, а останалото ще му е бонус  Wink Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Да да това казвам и аз на Йомер му е през шапката кой, какво мисли за него, важно му е Дафа да е до него, да го обича, уважава и подкрепя. Пък тя сълакат му със сълак все обратното прави. Хареса ми обаче как твърдо предприе тази стъпка да заживее с него за да го подкрепи. Само не ми стана ясно той разбрали аджаба, защо тя заживя с него....нали и аз съм на ти с турския та #Crazy #Crazy #Crazy .
Виж целия пост
# 558
Привет !  Hug Hug Hug
Скрит текст:
Рейтинга на епизода на Статуса

Скрит текст:
Много нисък в двете групи.
Джан ....  Laughing

През цялото време   искаше да убие кандидат дамата .
Направо как не избяга с 300км/ч не знам. Ама е железен господина изтърпя всичко от началото та до края  Mr. Green
Скрит текст:
Добър ден и от мен Hug .
Темпи много добра идея за двойките си дала и най ми допадна Яса и Еймен и Суде и Исо/ малко и нея да вкара в път я. Синан при това темпо сам ще замине Из не му е нужна.
И аз мисля, че иконома  има нещо общо иначе, Нера от къде ще знае, че Дефне е при Хулюси  баба.И вместо да кара по същество рижка, както винаги започна да хъмка, мъмка, пи вода и без това речниковият и запас от думи е беден, докато намери правилните думи...можеше директно да каже за какво е там. Глупаво е момичето, ама вече е крайно време да я дадат в друга светлина от нищото се издигна младши дизайнер стана, рисува, а все такава тъпа и проста ли ще я правят тия сценаристи.
Йомер се чувства добре в момента мисля, че нищо няма да му попречи да стигне до тайната на Дефне, ще се пребори и с кризата, ама Дафа ще му е трудна още няколко епизода. Сега са по близо може да си я върти на където си пожелае, а това му се отдава добре, ще има какво да се гледа. Гало не знам мъж ли е жена ли е, но мисля, че ще си паснат с Кориш.
Laughing Laughing
И все си мисля, че на Йомер  не му е толкова зор какво мисли Гало за живота му с жените   Wink Wink
Май се съгласи Дефне да живее с него, за да му е под ръка, а останалото ще му е бонус  Wink Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Да да това казвам и аз на Йомер му е през шапката кой, какво мисли за него, важно му е Дафа да е до него, да го обича, уважава и подкрепя. Пък тя сълакат му със сълак все обратното прави. Хареса ми обаче как твърдо предприе тази стъпка да заживее с него за да го подкрепи. Само не ми стана ясно той разбрали аджаба, защо тя заживя с него....нали и аз съм на ти с турския та #Crazy #Crazy #Crazy .

 Laughing Laughing
Разбра - тя си му каза  Laughing Laughing  Нали си е първосигнална и бързорека-приказката й върви преди мисълта  Joy
Виж целия пост
# 559
Патрона има 2 седмици да върти Дефо на пръста си.Да видим  колко обаче ще се прави на железен.
Виж целия пост
# 560
Виж целия пост
# 561


- Дали да не " забременея" и от Йомер Ипликчи?... Ей така, за спорта.... Анне Медиха, имам идея....ще ходя в друг сериал, че тук ме разкриха....


Като гледам Аиш как награбва Джан с целувките и няма носле, няма уше ами си действа целеустремено и на място всяко действие, не че той пък се дърпа и като сравня Йо и  Дафа ooooh!
Виж целия пост
# 562

Виж целия пост
# 563


- Дали да не " забременея" и от Йомер Ипликчи?... Ей така, за спорта.... Анне Медиха, имам идея....ще ходя в друг сериал, че тук ме разкриха....

Сакън, сакън!!! Ако ще има смени, пращаме Джан на Дафа /че доказано са на един акъл/ и ПатронЯ на Айш...  Naughty Naughty Елфата хич да не се цани и тя покрай Йомер, че току виж съм й оскубала перата на тая патка...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 564

Скрит текст:


Тази фенка май иска да усети баклавата на Баръш Laughing Laughing Laughing


Скрит текст:
Виж целия пост
# 565
Много добре усеща баклавата. Heart Eyes
Виж целия пост
# 566




Феновете не спят  Joy Joy
Виж целия пост
# 567

Първо - защо всички смятат, че Фикрет Гало е мъж... аз останах с впечатлението, че е жена...  Thinking Thinking

Дали наистина Гало няма да е жена  Thinking Thinking
Цитат
Новые актеры в "Любви напрокат"
В сериале "Любовь напрокат", который транслируется на Start tv, главными актерами которого являются Эльчин Сангу и Барыш Ардуч присоединяются две актрисы.
Известная по сериалам "Пора тюльпанов" и " Мы вместе даже если растанемся" Хатидже Аслан и актриса с сериала "Черный ящик" Сумейра Коч присоединились к сериалу .

Перевод: Лена
Тъмната май е помощничката на Гало от 31 еп.  Thinking Thinking
Русата да е самата Гало  newsm78 (хубавица изглежда Wink - Дефне ще я прихванат пак лудите Joy Тъкмо се оттърва от Из  Mr. Green)
Виж целия пост
# 568
Тъмната май е помощничката на Гало от 31 еп.  Thinking Thinking
Русата да е самата Гало  newsm78 (хубавица изглежда Wink - Дефне ще я прихванат пак лудите Joy Тъкмо се оттърва от Из  Mr. Green)

Не е помощничката, оная бе доста по- млада.. ама тая сега каква ли ще играе.. пиис.. голяма гаднярка играе по- принцип, хич не я харесвам...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Младата може и да е Гало, ама.. знае ли човек....  Thinking Thinking Може и тя някоя помощничка да излезе..  newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 569
Тъкмо от Из се отървахме сега пък тая.Усещам как на Йо ще му са счупени чашите я по-главата я в стената.
Възможно ли е младата да е Гало,а другата да и майка и.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия