♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 30

  • 72 798
  • 744
# 690
Честит Рожден Ден, Баръш Йош  bdbaloni


Гугъл пък казва, че режисьорът на "Любов под наем" има рожден ден на 10.02 Peace  


~~~


Още една рожденичка имаме днес, която навършва 28 години. Flutter

Честит Рожден Ден, Хазал Филиз! bdbaloni

Виж целия пост
# 691
Честит Рожден Ден, Баръш Йош
Гугъл пък казва, че режисьорът на "Любов под наем" има рожден ден на 10.02 Peace  
Още една рожденичка имаме днес, която навършва 28 години. Flutter
Честит Рожден Ден, Хазал Филиз! bdbaloni
Да са им честити рождените дни! Много щастие и много професионални успехи! party041



Виж целия пост
# 692
И нещо от Статуса Heart Eyes

Цък






Виж целия пост
# 693
Добър вечер момичета,чакам с нетърпение да се прибера от работа и да видя вашите коментари за филмите
и хубавите снимки.Рускините казват че Из напуска сериала...
На своей страничке в инсте Лейла поблагодарила всех. И так сказать попрощалась с нами.
-Какие вы милые, какие вы красивые слова пишите. Стараюсь прочитать каждого по отдельности ответить не могу. Хорошо что вы есть. К тому же семье любовь напрокат большое спасибо. За поддержку и любовь.
Виж целия пост
# 694
Нещо за "бомба" ли споменава или само ми се причува  Thinking


Виж целия пост
# 695
Добър вечер момичета,чакам с нетърпение да се прибера от работа и да видя вашите коментари за филмите
и хубавите снимки.Рускините казват че Из напуска сериала...

На своей страничке в инсте Лейла поблагодарила всех. И так сказать попрощалась с нами.
-Какие вы милые, какие вы красивые слова пишите. Стараюсь прочитать каждого по отдельности ответить не могу. Хорошо что вы есть. К тому же семье любовь напрокат большое спасибо. За поддержку и любовь.


Да, Лейля Лидия напуска "Любов под наем" , защото през м. Март по Канал Д стартира нова романтична комедия - "Сладко отмъщение". Тя и Фуркан Андъч ще са в главните роли.




Виж целия пост
# 696
http://vk.com/away.php?to=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DqBBIKdD2fo8
Виж целия пост
# 697
Нещо за "бомба" ли споменава или само ми се причува  Thinking
He ти се причува Laughing
Берк казва: "В събота серията ще е бомба" ( това е мой си превод  Mr. Green  Не е много точен Wink Peace  )
Но май това се е отнасяло за епизода, който излъчиха на 06.02. Peace
Виж целия пост
# 698

Тази снимка е от къщата на Синан, когато бяха "затворили" Дефне и Йомер, за да нарисуват общата колекция... точно преди разговора в колата и настояването на Йомер тя да му признае тайната си... Сега ще гледаме спомени от онази нощ, или..  newsm78 newsm78 Щото тогава дооста поорязаха тия сцени, та знае ли човек..  Thinking Thinking
Виж целия пост
# 699
Като съдя по снимките от рождения ден на режисьора, явно Йомер все още живее с Дефне и тя все още носи ония идиотски панделки по главата си...  ooooh! ooooh! ooooh!











И нещо от Статуса   Peace Peace



Виж целия пост
# 700


https://www.youtube.com/watch?v=LT9RhLZT2mI
Виж целия пост
# 701
Добро утро!!! Hug Hug Hug


Анджи  Hug bouquet Hug
Той и да знае горкия с това канче на главата си Дафня няма как да го съблазни, ама виждам аз, че май момата е по настъпателна този път, гушкане, умилкване, деколтета, пози и чалъми, май и е узряло пипето вече, че тъй както го беше подкарала далече нямаше да стигне ooooh!
Ай добър вечер Simple Smile


 hahaha hahaha hahaha hahaha
Мислиш ли   Thinking Laughing Laughing Досега не съм я забелязала да прави нещо предварително обмислено  ooooh! Wink Laughing, а сега чак да се сети, че може и по друг начин с Йомер  Thinking Thinking  Тя е толкова първосигнална, че май 32 епизода кара само на автопилот - каквото й дойде в момента в главата, така сработва  ooooh! Mr. Green Mr. Green Дано сега наистина да е решила да промени нещо (чакам да се случи с нея, откакто започна "новото" начало ooooh!)
Но пък иначе може да е весело да се живее с нея, никога няма да скучае човек  Heart Eyes И на Йомер точно такъв човек му трябва до него, да го извади от тази "сериозност", само Дефне да се освободи от тайната Praynig



Тази снимка е от къщата на Синан, когато бяха "затворили" Дефне и Йомер, за да нарисуват общата колекция... точно преди разговора в колата и настояването на Йомер тя да му признае тайната си... Сега ще гледаме спомени от онази нощ, или..  newsm78 newsm78 Щото тогава дооста поорязаха тия сцени, та знае ли човек..  Thinking Thinking
Може да е била зад кадър тогава и сега да са я изровили мамашите  Mr. Green (не ми се връзваше с другите  ooooh!, ама рекох да я сложа  Grinning)

 
Виж целия пост
# 702
Здравейте,  Crazy
Я вижте, можете ли да познаете това томбиш, томбиш ( шошаво, сладко) бебе кой е...  Laughing
(извинявам се, ако вече сте я виждали)



Хубав ден!  bouquet
Виж целия пост
# 703
Здравейте,  Crazy
Я вижте, можете ли да познаете това томбиш, томбиш ( шошаво, сладко) бебе кой е...  Laughing
(извинявам се, ако вече сте я виждали)



Хубав ден!  bouquet

Баръш е, виждали сме я няколко пъти  Peace
Виж целия пост
# 704
Значиии Неше може да пее "ЧРД" , а Кюршат се преоблича и само се подхилква Crossing Arms  Срамота Naughty

Честит Рожден Ден, Хазал  newsm59


~~~



А ето го тук маалко по пораснал Laughing




И кака му Елчин Mr. Green

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия