♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 30

  • 72 798
  • 744
# 720
Миналата седмица Зейнеп отмъщаваше, сега пък ще ходи някъде - да, бе, да Joy 
Зиза ще си отиде до вкъщи ( по-точно бати Кемал ще я заведе на сила Whistling ) за не повече от ден Mr. Green  Колкото да каже на мама и тати, че бати Тарък я изпусна от оЧо и наблюдение, и тя пристана на Озанчо Mr. Green

~~~


Сарде Hug Heart Eyes

+ 1  newsm10
Виж целия пост
# 721
Колаж
Виж целия пост
# 722
Ау, Зезе го закърши - баща й каза, че вече имал две деца ooooh!
Виж целия пост
# 723
Ау, Зезе го закърши - баща й каза, че вече имал две деца ooooh!
А, той по принцип има само един син Twisted Evil  Глупак ooooh!
Виж целия пост
# 724
Добър вечер !  Hug Hug Hug



Приятно гледане !
Виж целия пост
# 725
E тия двамата имат страхотни семейства... Те били виновни! ooooh! Виновни са, че Зезето и Озанчик са тъпи, тъпи, та чак вдлъбнати hahaha

Ама много ме кефи Емир, много Party
Виж целия пост
# 726
Емир е върхът  Mr. Green
Ама Вилдан как кряка, чак на фалцети го избива, искрено ме забавлява  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 727


Виж целия пост
# 728
Ама много ме кефи Емир, много Party
Добре дошла в клуба ни Hug


Сладур Heart Eyes
Виж целия пост
# 729
 hahaha hahaha hahaha
Емир ми падна в очите  ooooh! ooooh!  Wink Joy Joy
Само снимки от яхтата  Mr. Green Mr. Green Ами снимки от нощта Rolling Eyes - щеше да я "закопае"  Grinning

А Кемал всички го лъжат, по-точно крият истини от него - с изключение на Лейля
Виж целия пост
# 730
И Асу разбра каква  е Зезе.
Плана на Емир се провали.

Виж целия пост
# 731
hahaha hahaha hahaha
Емир ми падна в очите  ooooh! ooooh!  Wink Joy Joy
Само снимки от яхтата  Mr. Green Mr. Green Ами снимки от нощта - щеше да я "закопае"  Grinning
Що? Whistling
Снимки от хотела може и да няма Wink  От там очаквам видеозапис, който Емир си е запазил за по нататък Mr. Green
Виж целия пост
# 732
Сега и Асуто, и Ниханджим са в кюпа на знаещите Rolling Eyes

Аз Каан още в АШК си го харесах Laughing И аз като вас чакам видео от голямата нощ Joy Joy

Ама пък Дефне и Йо са много сладки Crazy
Виж целия пост
# 733
hahaha hahaha hahaha
Емир ми падна в очите  ooooh! ooooh!  Wink Joy Joy
Само снимки от яхтата  Mr. Green Mr. Green Ами снимки от нощта - щеше да я "закопае"  Grinning
Що? Whistling
Снимки от хотела може и да няма Wink  От там очаквам видеозапис, който Емир си е запазил за по нататък Mr. Green
Започвам да се съмнявам, че има ooooh! ooooh!  А дано да ме изненада(дано СЦ са се сетили, че и там може да направи "чудесни" снимки  Mr. Green) - интересно ми е какво ли ще стане, след  като Кемал види снимките и след като разбере, че и Нихан, и Асу са знаели за това - какво ли ще предприеме  ooooh! Rolling Eyes Rolling Eyes 

И друго се сетих - при днешните начини на комуникации, Емир праща снимки на хартиен носител  ooooh! ooooh!  Директно в телефона и няма начин да не ги получи и види  Grinning Grinning
Виж целия пост
# 734
Започвам да се съмнявам, че има ooooh! ooooh!  А дано да ме изненада(дано СЦ са се сетили, че и там може да направи "чудесни" снимки  Mr. Green) - интересно ми е какво ли ще стане, след  като Кемал види снимките и след като разбере, че и Нихан, и Асу са знаели за това - какво ли ще предприеме  ooooh! Rolling Eyes Rolling Eyes 

И друго се сетих - при днешните начини на комуникации, Емир праща снимки на хартиен носител  ooooh! ooooh!  Директно в телефона и няма начин да не ги получи и види  Grinning Grinning
Кемалчик ще се разсърди и на двете Mr. Green  Ама на Нихан ще прости, пък на Асу - не  Crazy


Е, защо пък не и хартиени снимки? Ами нека в рамка да си ги сложат, то затова най-вероятно Емир такива праща Mr. Green  А може Кемо да е блокирал Емко във вайбъра Mr. Green Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия