Париж 12

  • 96 936
  • 742
# 645
Привет.

Моля да ми кажете колко струва дневния билет Mobilis, има ли намаление за деца, защото от линка на първа страница дава, че е грешка. Опитах да го намеря в сайта, ама нещо не ми се получи. Благодаря!
Виж целия пост
# 646
Привет.

Моля да ми кажете колко струва дневния билет Mobilis, има ли намаление за деца, защото от линка на първа страница дава, че е грешка. Опитах да го намеря в сайта, ама нещо не ми се получи. Благодаря!

http://www.ratp.fr/fr/ratp/c_21148/mobilis/ Цените са в зависимост от зоните. Кликнете върху Tarifs applicables au 1er août 2016

Щом не е посочено намаление за деца, значи нямат такова специално за тези билети. За деца има намаление билета Paris VISITE.
Виж целия пост
# 647
Благодаря! Май излиза по-добре да се придвижим с единични билети от Дисни до Париж, и там пеша. Ако се наложи метро/автобус - ще си купим билети. Само за един ден сме и не ми се завира много под земята. Колкото издържим, толкова.
Виж целия пост
# 648
Благодаря! Май излиза по-добре да се придвижим с единични билети от Дисни до Париж, и там пеша. Ако се наложи метро/автобус - ще си купим билети. Само за един ден сме и не ми се завира много под земята. Колкото издържим, толкова.

И аз съм на вашето мнение. Маршрутът, който сте посочила,  си заслужава да се измине пеша. Да са здрави на тате раменете, може да се наложи да носи "на конче". Simple Smile
Виж целия пост
# 649
Привет! Утре ни е денят за Париж, живи и здрави. Исках да попитам за Кулата - в коя част на деня има повече шанс да се качим по-бързо? Детето днес сподели как си мечтае да се качи горе 😕 а аз го чух за сефте това..
Виж целия пост
# 650
Malini, ние отидохме в 10 сутринта в неделя  ( преди 3 седмици) и нямаше почти никакви хора.
Всъщност никъде не видяхме големи опашки, нямаше особен смисъл от парис пас какъвто си бяхме купили предварително.
Виж целия пост
# 651
Днес кацнахме от Париж. Не знам дали е късмет, но на 20.09 в 10.30 ч. след 3-4 минути за проверка на багажа , директно застанахме на касата за билети. Е ,за между 2 и 3 ниво си знаете-при нас беше 30-40 минути.
 Благодаря на всички от темата, които ми помагаха с отговори ,както и за всичко прочетено тук.
 За 8 дни  изпълних 150 % от програмата  Laughing.
 Въпреки всичко, което става в държавата Париж е Париж. ...
Виж целия пост
# 652
Два пъти отидохме до кулата, но не стана. И си мисля, че по-добре. Денят беше дълъг, изморителен. Поставихме рекорд по вървене - около 22км. Само Кулата ми липсваше. Видяхме я запалена, изчакахме светлинките, много красиво.
Живи и здрави, пак искаме. Обещахме качване следващия път. А милото дете напълни очичките със сълзи, че сега няма да стане..
Взехме телефона на едно много сладко момиче от Търново, кара "тук тук" и дава по-добри цени за българи. Ако някой иска координати, ще му пратя Simple Smile
И аз благодаря за всичко, което споделяте в темите!  
Ще продължавам да ви следя Simple Smile
Виж целия пост
# 653
Момичета , помагайте ! За няколко дни съм в Париж и съм уплашена от цени ,  всички мои приятели искат сувенир тениска .... като добавим и деца и племеници става ужас .  Давайте места от където да ги купя на по- прилични цени . Бих отишла и до китайският квартал , някакси не ми се дават 300 евро за сувенири .
Виж целия пост
# 654
Виж в сувенирните магазинчета в Монмартр, около Сакре кьор. Там ми се стори най-евтино.
Виж целия пост
# 655
Момичета , помагайте ! За няколко дни съм в Париж и съм уплашена от цени ,  всички мои приятели искат сувенир тениска .... като добавим и деца и племеници става ужас .  Давайте места от където да ги купя на по- прилични цени . Бих отишла и до китайският квартал , някакси не ми се дават 300 евро за сувенири .


Видях евтини тениски и шалчета до Нотр Дам, в няколко сувенирни магазинчета на отсрещната страна на уличката.
На мен на Монмартър всичко ми се видя ултра скъпо.
...
Ние сувенири не купуваме. За мен е напълно излишно харчене на пари. Най- много да вземем някой ключодържател, че поне върши работа. Тениските с айфеловата кула и тем подобни ги има и у нас. Никой не ме е ръчкал за подобни неща. Това си е направо нахално. Взимам неща за почерпка, гледаме снимки и клипове у нас, докато се черпим и толкоз.
Виж целия пост
# 656
За сувенири най-евтино ми се видя под Сакре кьор до въртележката и от черните с малко пазарене около Айфеловата кулата(ключодържатели за по 20цента).
Виж целия пост
# 657
Не съм гледала къде е по-евтино и къде по-скъпо, но аз лично накупих ключодържатели от магазините за сувенири на Айфеловата кула на първото или на второто ниво /вече не помня/.Един ключодържател излизаше около 6 евро.Тези, които подарих не зная как са се "развили" впоследствие, но на детето ключодържателя буквално се разпадна на айфелова куличка, сърчице с катинарче, надпис и въобще всичките му съставни части, та надали цената и мястото са определящи.
Виж целия пост
# 658
idiotka, нашият апартамент беше на площада на Център Помпиду - на Rue Saint-Martin. По цялото протежение на улицата по площада имаше сергии, на които продаваха всевъзможни сувенири, включителон и тениски. Имаше някакво много голямо намаление, ако купиш 3 тениски - не помня вече дали бяха 3 за 10 евро или  3 за 15 или 3 за ....??? Дамски, мъжки и детски - бели, черни, всякакви. Какво и да кажа за цената, ще излъжа - не си я спомням вече, но ние решихме, че е повече от изгодна, та така се сдобихме всеки с по една тениска - аз, мъжът ми и синът ни.
Виж целия пост
# 659
Стреснахте ме с тези коментари за високи цени. Ние ноември ще ходим за 3 дни и съм определила бюджет от 200 евро за 2ма човека, 3 дни. Имаме включени закуски в хотела и тези се надявам да стигнат 😆😆😆 Чудя се дали да купя билети за Айфеловата кула предварително..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия