Боя за коса - Вlond 39 - Клуб на блондинките

  • 98 450
  • 788
# 405
Виц:

Блондинка в сайт за запознанства.
Той- Какъв цвят ти е косата?
Тя- Руса.
Той- Очи?
Тая- Очи имам.  Blush

 Joy Joy

Виж целия пост
# 406
Моят естествен цвят е подобен на момичето, което постнах по-горе. Обаче имам бели коси точно на пътя и затова се боядисвам. Peace
Виж целия пост
# 407
Боядисвам се с Вела колестон 12/81 с 12 % оксидант, искам да пробвам 12/16, някой ползвал ли е, да сподели?
Пробвала съм почти всичко от 12-ките, но тази не съм.
Виж целия пост
# 408
12/16 малко повече розовее. След първото отмиване става почти същото. Може и да си внушавам, но според мен 12/81 изсветлява повече от другите. И аз съм ползвала всички 12-ки по отделно и смесени.
Виж целия пост
# 409
Да, така е, 12/81 изсветлява доста, преди това бях с 12/11, но става много сиво и доста по-тъмно, поне на моята коса, аз имам доста дебел косъм с някакъв жълт оттенък, изобщо доста трудно се получава чист, хубав рус цвят, май наистина е най-добре комбинация от два цвята, но все още не съм я намерила.
Виж целия пост
# 410
Момичета, избрала съм от Вела колестон цвят 7/7 - средно русо кестеняво с 6% окислител - търся натурално рус цвят, без меден оттенък, мислите ли, че с този номер ще се получи?
Виж целия пост
# 411
Момичета, избрала съм от Вела колестон цвят 7/7 - средно русо кестеняво с 6% окислител - търся натурално рус цвят, без меден оттенък, мислите ли, че с този номер ще се получи?

За мен 7/7 си е кестеняво, без никакъв намек на русо. Знам ли  Thinking. Може на моя монитор да изглежда така, но погледнах в пинтерест - пак ми се струва повече кафяво. Може би 8/07...8/7
Виж целия пост
# 412
аз имам доста дебел косъм с някакъв жълт оттенък
И какъв резултат получаваш от 12/11? Peace
Виж целия пост
# 413
Момичета, избрала съм от Вела колестон цвят 7/7 - средно русо кестеняво с 6% окислител - търся натурално рус цвят, без меден оттенък, мислите ли, че с този номер ще се получи?

За мен 7/7 си е кестеняво, без никакъв намек на русо. Знам ли  Thinking. Може на моя монитор да изглежда така, но погледнах в пинтерест - пак ми се струва повече кафяво. Може би 8/07...8/7

Не знам вече и аз, 8/07 и 8/7 сякаш ми се струва, че ще дават меден оттенък, а аз искам да го избегна Thinking
Виж целия пост
# 414
Момичета, избрала съм от Вела колестон цвят 7/7 - средно русо кестеняво с 6% окислител - търся натурално рус цвят, без меден оттенък, мислите ли, че с този номер ще се получи?

По-скоро 7/0.
Виж целия пост
# 415
12/11 е двойна пепел, става доста сиво, но пък убива жълто-оранжевото, след 1 измиване е ок, но разбира се всичко зависи от основата, аз боядисвам само корена.
Виж целия пост
# 416
Мда, чистата седмица изглежда добре...Благодаря ти за насоката, adelinda bouquet
Като я пробвам, ще споделя снимков материал Peace
Виж целия пост
# 417
*Biskvitka*, според мен е по-добре да вземеш 7.1 за да може с пепелявото да се презастраховаш от появата на евентуални нежелани златисти или оранжеви оттенъци, а пък ако случайно не ти допадне то той ще се отмие след 2-3 измивания, но ти си решаваш  Peace
Виж целия пост
# 418
Благодаря ти, Menerva bouquet Точно пепеляв оттенък търся, а дали 6% оксидант е добре?
Извинявам се за въпросите, но за първи път ще се боядисвам у дома.
Виж целия пост
# 419
Погледнах ти по-назад в темата косата (btw много е хубава  Heart Eyes) и мисля, че 6% ще ти е ОК, а и по-ниския процент също спомага да се избегнат нежеланите оттенъци, но понеже мониторът може да лъже в цвета  Grinning според мен ако искаш да изсветлиш вземи 9%, а ако само сменяш нюанса или ще потъмняваш 6%, а може и 3% (мен лично от 3% ме е страх, за да не стане много тъмно) Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия