Боя за коса - Вlond 39 - Клуб на блондинките

  • 98 462
  • 788
# 390
Съветвам момичето, което ще се боядисва с Wella Illumina да не си прави експерименти, а да спазва инструкциите (а именно съотношение 1 към 1). В противен случай резултата няма да е нито добър, нито дълготраен.

Тук съм напълно съгласна  Peace
При мен се получи точно цвета който исках спазвайки инструкциите.
Виж целия пост
# 391
Аз като ходих да си купувам боя от рибата в магазина им на Витошка и ги питах за оксидант и цвят, ме насочиха към крааааайно неподходящ за ситуацията и в крайна сметка взех Макадамия 10 с 9% окс.. А тази от Лили направо ме разби - купувам си аз оня деколор и тя вика нали знаете, че това не е блондор и я аз гледам ето така  Shocked Shocked Shocked И тя - защото повечето си мислят точно това  Heart Eyes Направо ме стрелят понякога с тия изказвания .  newsm78
Виж целия пост
# 392
Заинтересувахте ме с тази Well Illumina  Grinning.

Ей този резултат с кой номер е според вас?

Скрит текст:
Виж целия пост
# 393
И мен ме заинтригувахте с боята на Wella ,интересуваме дали покрива бели коси ?
Виж целия пост
# 394
Заинтересувахте ме с тази Well Illumina  Grinning.

Ей този резултат с кой номер е според вас?

Скрит текст:
За този резултат е важна и техниката. Peace Иначе ето рецептата:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 395
И мен ме заинтригувахте с боята на Wella ,интересуваме дали покрива бели коси ?
Покрива, но ако побеляването е над 70%, към желания цвят трябва да се прибави натурален. Peace
Виж целия пост
# 396
wdv , много сложна формула. Не е за мен.
Аз ще си взема някоя 9-ка..., примерно 9/60  Thinking
Виж целия пост
# 397
И мен ме заинтригувахте с боята на Wella ,интересуваме дали покрива бели коси ?
Покрива, но ако побеляването е над 70%, към желания цвят трябва да се прибави натурален. Peace
Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 398
А коя е по-добра - Вела колестон или Вела Илюмина?
Виж целия пост
# 399
Зависи от конкретната ситуация и търсения резултат.  Peace
Виж целия пост
# 400
По-назад бях пуснала снимки с цвета на косата си, искам да постигна натурално рус цвят, но без да има жълтеникаво-ръждив оттенък/какъвто се оказа е пигмента на косата ми Confused Имам и бели коси, да речем че са над 40%. Затова и не знам към коя точно боя/цвят да се ориентирам.
Виж целия пост
# 401
Заинтересувахте ме с тази Well Illumina  Grinning.

Ей този резултат с кой номер е според вас?

Скрит текст:

На мен и двата цвята ми харесват, дори повече първия. Ефекта според мен не идва от цвета, а от това че на едната снимка момичето дори не сресано,косата мръсна,  на другата е с прическа и фасон. Иначе за цвета не знам, какъв е.
Виж целия пост
# 402
И на мен ми харесва повече първият цвят Wink
Виж целия пост
# 403
И аз съм ЗА първия  Joy
Виж целия пост
# 404
Е... Първият си й е естествен (7-ца). Аз ако имам такъв естествен цвят никога не бих се боядисала. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия