Боя за коса - Вlond 39 - Клуб на блондинките

  • 98 447
  • 788
# 435
Аз съм ползвала Афапарф (11.11) и съм доволна мисля, че и другите цветове са покривни но като човек преминаващ към потъмняване с горе-долу същата като твоята идея  Grinning мога да споделя, че при мен с натурална осмица беше добре до първото измиване и после стана ярко жълто, основата ми беше много, много светла, а след това със 7.1 горе-долу добре до 2-3 измиване и сега пак жълтее. Според фризьорката ми трябваше да сложа 6-ца но аз не посмях  Laughing но може и да е била права като гледах в Ютюб клипчета за балеаж на светла коса потъмняваха дори и с 5-ца  Laughing
Виж целия пост
# 436
Благодаря за мнението,оф в едни размисли съм изпаднала и май се отказах от потъмняването.Есента бях руса и направих грешката да пльосна осмица на Диксън.Станах супер тъмна,уж се водеше тъмно русо.И после се скъсах да изсветлявам и имам на места малки разминавания.Като ми влязат едни такива мухи в главата ,направо не мога да се трая. JoyПосле ще има да се ядосвам,целия ми труд ще отиде по дяволите.
Виж целия пост
# 437
Ако искаш пробвай с 8-цата по тази техника, много е лесна https://www.youtube.com/watch?v=l2Ux5tI0-Jk&index=123&li … Hb2gS04STBsEVkMHK. При мен се получи с нея много красиво и ако бях се съгласила на по-тъмен цвят щеше и по-дълго да се задържи ефекта, защото сега пак съм си съвсем руса  Mr. Green но определено ще опитам пак, защото ми писна от да се гледам години наред все по един и същи начин  Grinning Хубавото е, че косата изглажда пак светла но тъмния корен някак придава обем, а пък ако не се харесаш следващия път пак си правиш корена светъл  Peace
Виж целия пост
# 438
Хубавото е, че косата изглажда пак светла но тъмния корен някак придава обем, а пък ако не се харесаш следващия път пак си правиш корена светъл  Peace

Тъмният корен е абсолютен тренд в момента. Както и липсата на всякакви сиви и пепеляви цветове. Извинете, че ви тревожа, но и аз съм руса (не по рождение) и се интересувам, а гледам че в темата има абсолютна фиксация на тема русо-сива коса.

http://www.goodhousekeeping.com/beauty/hair/g3027/hair-color-trends-2016/?

Снимките и разясненията се появяват чрез натискане на стрелкичката надясно.  Flutter

За натуралните брюнетки, според мен много добър пример в преминаването към русо е Дженифър Лопес.
Виж целия пост
# 439
Хубавото е, че косата изглажда пак светла но тъмния корен някак придава обем, а пък ако не се харесаш следващия път пак си правиш корена светъл  Peace

Тъмният корен е абсолютен тренд в момента. Както и липсата на всякакви сиви и пепеляви цветове. Извинете, че ви тревожа, но и аз съм руса (не по рождение) и се интересувам, а гледам че в темата има абсолютна фиксация на тема русо-сива коса.

http://www.goodhousekeeping.com/beauty/hair/g3027/hair-color-trends-2016/?

Снимките и разясненията се появяват чрез натискане на стрелкичката надясно.  Flutter

За натуралните брюнетки, според мен много добър пример в преминаването към русо е Дженифър Лопес.


Чек не знаех че и ти си в графата блондинки. Но не мога да се съглася, че сивото русо не е модерно. То много зависи кой го носи. Натурална брюнетка с черни очи и матова кожа, няма да и отива. Аз съм натурална 7-8, и косата ми е сива. Каква да се правя, с бяло розова кожа и зелени очи?. Жълта, рижава, розова? Да го твърдиш, значи нямаш никакъв усет към цветовете. Аз се старая цвета ми да изглежда натурален, което няма как да е розово, пембяно или с друг отенък. И не ме интересува Златка или някоя чалга икона как се носи. Ако следя, истинския моден подиум, то сивото няма как да излезе от мода, защото просто естествено русия цвят, ако не сме скандиваки то е сив и никакъв друг.  Peace
Виж целия пост
# 440
 Peace
Виж целия пост
# 441
Скрит текст:
Echo 10.79 + Beauty M01
Допадна ми. На едната снимчица излезе доста по-жълто, отколкото е всъщност. Сега само трябва да ми теглят една ножица.
Виж целия пост
# 442
Скрит текст:
Echo 10.79 + Beauty M01
Допадна ми. На едната снимчица излезе доста по-жълто, отколкото е всъщност. Сега само трябва да ми теглят една ножица.

Мисля другата, ако не беше Ехо друг щеше да е цвета. Иначе е приятно станало. Ти какъв цвят ли целеше?
Виж целия пост
# 443
 Cyberspace, много ми харесва, страхотен цвят  Heart Eyes а оксиданта колко % беше?
Виж целия пост
# 444
Въобще не ми харесва всякакво жълто-русо, ако ще да е ултра модерно. Това русо се ядва, но корените, ще си ги спестя. Peace
Виж целия пост
# 445
Най- хубавото русо е това което ти отива!
Виж целия пост
# 446
Купих си Велатон 12.1. Търся ефекта на това http://prikachi.com/images/110/7230110W.jpg

В момента съм рижава, харесва ми, но търся друг ефект ето http://prikachi.com/images.php?images/595/8695595r.jpg

Виж целия пост
# 447
Такъв ефект с Фотошоп Simple Smile
Виж целия пост
# 448

На  Cyberspace, русото не е ли точно такова. На мен 1:1 ми изглежда.
Виж целия пост
# 449
Много хубав цвят, Cyberspace bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия