Боя за коса - Вlond 39 - Клуб на блондинките

  • 98 446
  • 788
# 450
Най- хубавото русо е това което ти отива!
+1
Виж целия пост
# 451
Най- хубавото русо е това което ти отива!
+1
Абсолютно вярно  Peace
Виж целия пост
# 452
Момичета, днес в пристъп на безумие си взех Rubellia fashion ombre http://beautycosmetic.biz/rubelia-fashion-ombr201-boya-kosa-p-10398.html с идеята да пробвам да си направя някой и друг кичур но сега нещо като я гледам не ми вдъхва доверие  newsm78 някой дали има опит с нея, да не взема да си изгоря косата?
Виж целия пост
# 453
Момичета, днес в пристъп на безумие си взех Rubellia fashion ombre http://beautycosmetic.biz/rubelia-fashion-ombr201-boya-kosa-p-10398.html с идеята да пробвам да си направя някой и друг кичур но сега нещо като я гледам не ми вдъхва доверие  newsm78 някой дали има опит с нея, да не взема да си изгоря косата?

Ako e на прах като другите продукти за омбре, го хвърляй.
Виж целия пост
# 454
Да, има и прах и осветляващ крем и оксидант, а четката е изкопирана от Лореалския вариант, взех сет 3 (от русо до тъмно русо) като уж най-щадящ (поне аз така си мисля) но никога не съм ползвала подобни неща и много ме е страх да не ми се скъса косата  Embarassed
Виж целия пост
# 455
Да, има и прах и осветляващ крем и оксидант, а четката е изкопирана от Лореалския вариант, взех сет 3 (от русо до тъмно русо) като уж най-щадящ (поне аз така си мисля) но никога не съм ползвала подобни неща и много ме е страх да не ми се скъса косата  Embarassed

Долнопробен блондор за 7 лв. Става за изрусяване на мустачки, такова нещо на коса не слагай.  Peace
Виж целия пост
# 456
Ох, и мен същите мисли ме заглождиха та затова реших да попитам, обаче днес я свърших една    Banghead взех, че се наклепах с 6.1 на Колестон и станах направо черна  Sad знам, че ще се отмие но дотогава  Rolling Eyes а понеже и без това искам балеаж или нещо подобно ми минават идеи за кичурчета докато фризьорката ми се върне от чужбина, а Лореалския вариант за омбре, как е  newsm78 За съжаление приятелката ми, която мислеше да пробва кичури с боя върху боядисана по-тъмно коса се отказа и сега не знам какво да правя  Thinking
Виж целия пост
# 457
Ох, и мен същите мисли ме заглождиха та затова реших да попитам, обаче днес я свърших една    Banghead взех, че се наклепах с 6.1 на Колестон и станах направо черна  Sad знам, че ще се отмие но дотогава  Rolling Eyes а понеже и без това искам балеаж или нещо подобно ми минават идеи за кичурчета докато фризьорката ми се върне от чужбина, а Лореалския вариант за омбре, как е  newsm78 За съжаление приятелката ми, която мислеше да пробва кичури с боя върху боядисана по-тъмно коса се отказа и сега не знам какво да правя  Thinking

Вземи една купа, настържи един лук и отцеди сока, само сока ти трябва. Сложи лъжица мед, сложи 2 суп. лъжици ракия домашна. Сложи, глицерин, зехтин каквато мазнина имаш. Намажи косата и стой повече от 2 часа. Косата се подхранва и сваля цвят много.  Whistling

Лореалския по спомен е същия като рубелския, или същия като обикновенния блондор, на който ако не пише лореал или рубела е 2 лв.  Whistling
Виж целия пост
# 458
Благодаря  bouquet ще пробвам обаче миризмата на лука може ли да се неутрализира с нещо, защото утре чакам едни гости и не ми се иска много да ги обгазявам  Grinning 
Виж целия пост
# 459
Пробвай с витамин Ц и кисело мляко. Аз така миналата седмица се спасих от една седмица, която стана тъмно кафява 😃 Освен това става много хубава и плътна коса - не се изтощава, а напротив 😊
Виж целия пост
# 460
Благодаря  bouquet ще пробвам обаче миризмата на лука може ли да се неутрализира с нещо, защото утре чакам едни гости и не ми се иска много да ги обгазявам  Grinning  

И вит. Ц избелва, но тази маска и ще подхрани. Ами първия път като правих, се изми миризмата но държах малко. Другия път поседях повече, свали много то цвета/ бях се залисала в домашна работа/ и миризма на лук поостана. Ти си прецени, маската и без лука става.  Peace
Виж целия пост
# 461
Много ви благодаря, момичета, ще пробвам и двете (но без лука)  newsm51
Виж целия пост
# 462
Да не те отчайвам, но трудно пада боята с витамин Ц, лук не съм пробвала, не мога да дам мнение. 6 е доста тъмно, аз от 7 не можах да се оттърва без блодор.
Виж целия пост
# 463
Аз се бях наклепала със 8 и все още си нося последствията,а уж се водеше тъмно русо.Стана си просто кафяво.
Виж целия пост
# 464
Много съм щастлива, още веднъж огромно благодаря  bouquet вит.С-то свали почти всичко от раз (все пак боята не беше наслоена  Simple Smile) сега седя обилно намазана с глицерин, зехтин, рициново, мед и водка (ракия просто се оказа, че нямаме) и съм сигурна, че ще върна началния вариант, само дето и белите коси в корените пак са на линия  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия