Боя за коса - Вlond 39 - Клуб на блондинките

  • 98 464
  • 788
# 360
Направо съм ужасена, всички ли сме така докарани от фризьори 😢
Виж целия пост
# 361
 spinki, искрено ти съчувствам  Hug и според мен една пепелива 7-ца би могла да помогне но най-добре си вземи професионална боя, и може би най-подходящ ще е 3% оксидант  Thinking 
Виж целия пост
# 362
Аз лично затова спрях да ходя да ме боядисва фризьорката ми. Всеки път и казвам, че искам пепелен цвят, а тя все жълт ми докарваше  ooooh!.
Даже мога, не мога се научих сама да се боядисвам  Simple Smile
Виж целия пост
# 363
Аз мислих да изпробвам Саяс, но и този път реших да се правя с Garnier Olia, купих обаче др номера, ще смесвам 10.21-перлено и 9 - сввететло рус.
Като цяло съм доволна от миналото боядисване, макар да не бе точно моя нюанс, цветът се запази и не започна да рижавее дори след около месец. тоест боята ми се харесва остава да си налучкам точния цвят.
Виж целия пост
# 364
Като ви чета и направо се чудя как се боядисване и с какво се боядисвате, че косите ви оранжевеят, че се мажете с разни матиращи продукти и т.н. Никога не ми се е случвало, след време косата ми да оранжавее, жълтее или червенее. Сменила съм много видове бои, но никога не ми се е случвало. Ако пък цвета ми не се получава така което искам със самото боядисване, просто сменям боята, без да се цапам с престиж или не знам как се казваше другото.
Виж целия пост
# 365
kikamora значи си късметлийка  Peace
При мен изглежда пигмента е много силен и досега от боядисване до боядисване не ми се е случвало да мина без тониращ продукт, а и самата боя като се поизмие и излиза жълтото. Поне при мен де....
Виж целия пост
# 366
Като ви чета и направо се чудя как се боядисване и с какво се боядисвате, че косите ви оранжевеят, че се мажете с разни матиращи продукти и т.н. Никога не ми се е случвало, след време косата ми да оранжавее, жълтее или червенее. Сменила съм много видове бои, но никога не ми се е случвало. Ако пък цвета ми не се получава така което искам със самото боядисване, просто сменям боята, без да се цапам с престиж или не знам как се казваше другото.

Eстествената ти е много руса. Кестенявите винаги бият на червено, и много трудно се тушира. Лично, макар моята да не е кестенява, на мен с Ехо боите ми ставаше червена, самата боя е такава. Също с доста неутрални уж руси.
Пигмента червения момичета често си го има в самата боя, щом не се е получило с тази марка, сменяйте марката, не се мъчете.
Виж целия пост
# 367
Не бе, и на мен ми се е случвало да се боядисам с боя, която примерно има зелен оттенък, или нещо ми бие на оранжево, но няма да седна да се мъча с тонери, ами просто ще сменя боята.
Оня ден примерно, боядисах една приятелка с лореал 7.31 и се получи отвратителен цвят с пепеляво- зелен оттенък.
Виж целия пост
# 368
Не бе, и на мен ми се е случвало да се боядисам с боя, която примерно има зелен оттенък, или нещо ми бие на оранжево, но няма да седна да се мъча с тонери, ами просто ще сменя боята.
Оня ден примерно, боядисах една приятелка с лореал 7.31 и се получи отвратителен цвят с пепеляво- зелен оттенък.

Пепеляво зелен матира, и е за хора, които искат да убият червения отенък. Е на горе оплакващите се, ще им свърши перфектна работа. Не че няма лоши бои, но често грешките идват от неразбиране и незнание.  Peace

Гарниер и Палете, Ехо, Престиж... отдавна са ми в черния списък.
Виж целия пост
# 369
За какво матирате ми говориш, просто самата боя е такава. На мен с мажирел ми се получаваше този гаден зелен оттенък. Просто си научих урока и си вземам неутрално русо, или златисто русо.
Виж целия пост
# 370
Ето това стана с Макадамия 10ка..вижте колко е тъмно  Laughing . Не обръщайте внимание на " прическата " , спах като охлюв тая вечер и не можах да и придам никаква форма  hahaha Мисля да е по - медно и ще опитам с Мажирел 9.03  Thinking
Виж целия пост
# 371
Момичета, благодаря за съветите. Ще видя какво ще измислим днес. не ми пречи да ходя с шапка, но в събота съм на банкет и уж да съм красива. Mr. Green

kikamora, като чета всички се боядисват с професионални бои или поне не от най-евтините и пак има гафове.
Виж целия пост
# 372
Гафовете са защото не е избрана подходящият цвят, или окислител. Да не говорим, че косите на някои момичета изискват професионални грижи, а не домашно боядисване. Първото ми изрусяване беше направено от професионален фризьор, като заплатих една голяма сума, но си заслужаваше всяка стотинка. Фризьора ми каза също така и с какво да си боядисвам корените. От време на време като ми омръзне цвета, сменям боята, но общо взето вече се придържам само към бежово русо и златно русо, като при мен и двата цвята дават един и същ резултат ( боядисвам само корените).
Виж целия пост
# 373
kikamora, като сменяш боята пак само корени ли боядисваш? Не се ли получава разлика в цвета в такъв случай? Thinking
Виж целия пост
# 374
За какво матирате ми говориш, просто самата боя е такава. На мен с мажирел ми се получаваше този гаден зелен оттенък. Просто си научих урока и си вземам неутрално русо, или златисто русо.

Ами покрива червеникавите нежелани отенъци. Аз се правя с такива зелено-сиви бои.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия