Боя за коса - Вlond 39 - Клуб на блондинките

  • 98 464
  • 788
# 375
kikamora, като сменяш боята пак само корени ли боядисваш? Не се ли получава разлика в цвета в такъв случай? Thinking
Само корена боядисвам и няма разлика, но и боиъе които вземам са около 9.3. Много рядко боядисвам цялата коса, може би веднъж годишно лятото, когато става по- Светла заради слънцето.
Виж целия пост
# 376
Здравейте,момичета.
Импулсивно ,след като си четох в темата ,вдъхнових се от вашите резултати и поръчах  Wella Illumina 8/69 и 7/81.Туко що ми ги достави куриера  Rolling Eyes Корена ми е много тъмен ,израстал към 3 см.,дължините са ми по светли .Твърдо съм решила,че повече при фризьор за боядисване няма да отида ...Но и никога не съм се боядисвала в дом.условия .
Смятам да взема оксидант 12% ,да намажа корена и после да разнеса по цялата дължина.
Обаче ,изобщо не съм сигурна дали съм права и дали ще се получи изсветляване  Rolling Eyes

Моля за мнение  bouquet
Виж целия пост
# 377
Здравейте,момичета.
Импулсивно ,след като си четох в темата ,вдъхнових се от вашите резултати и поръчах  Wella Illumina 8/69 и 7/81.Туко що ми ги достави куриера  Rolling Eyes Корена ми е много тъмен ,израстал към 3 см.,дължините са ми по светли .Твърдо съм решила,че повече при фризьор за боядисване няма да отида ...Но и никога не съм се боядисвала в дом.условия .
Смятам да взема оксидант 12% ,да намажа корена и после да разнеса по цялата дължина.
Обаче ,изобщо не съм сигурна дали съм права и дали ще се получи изсветляване  Rolling Eyes

Моля за мнение  bouquet

Мисля добре си се ориентирала. Стой с намазан корен 30 мин. после среши и домажи, където е сухо и стой още 10 мин. Боите имаш ли идея в какво съотношение да ги смесваш, също какво да ти е съотношението с окислителя? Тук по-вещите да се изкажат.. Разделяй косата на път, мажи, нов път и  тн. до края. Отзад се мажа като се наведа, деля на път и пак в този ред.
Виж целия пост
# 378
Ето още две снимки с Wella Illumina 8/69

Скрит текст:
Wink


Моля не ме цитирайте, за да мога по късно да ги изтрия.
Виж целия пост
# 379
Здравейте,момичета.
Импулсивно ,след като си четох в темата ,вдъхнових се от вашите резултати и поръчах  Wella Illumina 8/69 и 7/81.Туко що ми ги достави куриера  Rolling Eyes Корена ми е много тъмен ,израстал към 3 см.,дължините са ми по светли .Твърдо съм решила,че повече при фризьор за боядисване няма да отида ...Но и никога не съм се боядисвала в дом.условия .
Смятам да взема оксидант 12% ,да намажа корена и после да разнеса по цялата дължина.
Обаче ,изобщо не съм сигурна дали съм права и дали ще се получи изсветляване  Rolling Eyes

Моля за мнение  bouquet

Мисля добре си се ориентирала. Стой с намазан корен 30 мин. после среши и домажи, където е сухо и стой още 10 мин. Боите имаш ли идея в какво съотношение да ги смесваш, също какво да ти е съотношението с окислителя? Тук по-вещите да се изкажат.. Разделяй косата на път, мажи, нов път и  тн. до края. Отзад се мажа като се наведа, деля на път и пак в този ред.

1част боя: 2 части окислител. Това е съотношението. Peace
Примерно: Ако смесваш 30 мл боя, окислителя трябва да е 60 мл. Hug
Виж целия пост
# 380
Много благодаря за отговорити bouquet
Ще поръчам окислителя  и после ще покажа резултата .
Виж целия пост
# 381
Когато косата е тъмна и искаш по светъл цвят смесваш 2 към 1 в полза на оксиданта, по принцип боите 11 и 12 се смесват така, другите са 1 към 1, но аз примерно смесвам 10.96 2 към 1 с 9 оксидант. Няма пречка и с друга боя да го направиш.
Виж целия пост
# 382
но аз примерно смесвам 10.96 2 към 1 с 9 оксидант.

2 части боя, 1 оксидант, така ли?
Виж целия пост
# 383
но аз примерно смесвам 10.96 2 към 1 с 9 оксидант.

2 части боя, 1 оксидант, така ли?
Обратно,1 боя и 2 части оксидант.
АЛЕКС страхотен цвят,основата ти тъмна ли е по принцип?
Виж целия пост
# 384
но аз примерно смесвам 10.96 2 към 1 с 9 оксидант.

2 части боя, 1 оксидант, така ли?
Обратно,1 боя и 2 части оксидант.

Обратно е написано, затова не разбрах. Peace
Виж целия пост
# 385
Когато косата е тъмна и искаш по светъл цвят смесваш 2 към 1 в полза на оксиданта


Много правилно е написано.
Виж целия пост
# 386
alex.viki, хубаво е станало, но светлината е малко а снимката малко замъглена. Какъв цвят се води това?
Виж целия пост
# 387
Бях в златна рибка и ме посъветваха да си взема 8.01 с 9% окс. на Вела Колестон за корените, защото надолу според тях била 9-10.
Като казах че последно се бях боядисала с 7.1 на Вела и останаха изумени,че в момента е толкова руса.
Като се боядисам, ще докладвам за резултат.
Виж целия пост
# 388
АЛЕКС страхотен цвят,основата ти тъмна ли е по принцип?

Благодаря  bouquet
Естествената ми коса е кестенява. Преди да се боядисам с Wella Illumina бях боядисана с Wella Koleston 9/11

ANI882 ако ти е възможно след като се боядисаш, моля те да пуснеш снимки да видиме как се е получил цвета, че и аз на следващото боядисване ще взема тези два номера, но аз ще сложа 6% оксидант

adelinda аз снимките ги виждам добре, смисъл не са замъглени. Инъче 8/69 е светло русо виолетово сантре.
Виж целия пост
# 389
Съветвам момичето, което ще се боядисва с Wella Illumina да не си прави експерименти, а да спазва инструкциите (а именно съотношение 1 към 1). В противен случай резултата няма да е нито добър, нито дълготраен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия