Mango online магазин-8 тема

  • 131 075
  • 729
# 225
И аз току що си получих късите панталонки от 5лв, препоръчани тук. Много съм доволна, още повече, че наистина пристигнаха без доставка  Party

Как така без доставка ? Rolling Eyes Следя ви но нещо съм изпуснала  Hug
Виж целия пост
# 226
И аз току що си получих късите панталонки от 5лв, препоръчани тук. Много съм доволна, още повече, че наистина пристигнаха без доставка  Party

Как така без доставка ? Rolling Eyes Следя ви но нещо съм изпуснала  Hug


Сигурно иска да каже, че поръчката ѝ е била над 100 лв. и е била с безплатна доставка. Peace
Виж целия пост
# 227
И аз току що си получих късите панталонки от 5лв, препоръчани тук. Много съм доволна, още повече, че наистина пристигнаха без доставка  Party

Уж ви следя редовно пък съм изтървала май.Как без доставка, код ли има в момента някакъв за безплатна доставка? Embarassed

Бях писала по-напред, първо ми начисли доставка, после ме уведомиха, че едните панталони са свършили и ми излезе нова сметка без доставка, явно нещо бъг в системата. И наистина днес платих само панталонките  на куриера. Поръчката ми беше за 18лв - 3 чифта панталонки, едните от които свършил моя номер.
Виж целия пост
# 228
И аз си чакам първата самостоятелна поръчка  Simple Smile и като за първи път платих с карта, дано нямам проблем при доставката да не ми искат отново да плащам  Confused
Виж целия пост
# 229
И аз си чакам първата самостоятелна поръчка  Simple Smile и като за първи път платих с карта, дано нямам проблем при доставката да не ми искат отново да плащам  Confused

Има ли такива случаи?
И аз чакам поръчка платена с карта.
Виж целия пост
# 230
Няма такъв случай. Щом сте си платили, ще си ги получите само срещу подпис.
Виж целия пост
# 231
Няма такъв случай. Щом сте си платили, ще си ги получите само срещу подпис.

Благодаря за отговора! Надявам се да няма проблем, тъй като при съвместната ни поръчка с една приятелка имаше липси в доставката и в момента чакаме отговор от сайта  Cry
Виж целия пост
# 232
И аз си получих късите панталони. И в трите цвята, естествено  Mr. Green
Платих си доставка, но ... при положение, че са 5 лв. - няма да коментирам  Grinning
Много са хубави  Heart Eyes
Виж целия пост
# 233
Аз имам въпрос....
Има ли някаква закономерност по която нещата от основния сайт преминават в аутлета?
Виж целия пост
# 234
Здравейте, харесала съм си еспадрили от аутлета, обаче са в секция plus size. Разбирам, че явно там има по-големи размери дрехи, но за обувките какво трябва да означава?
Виж целия пост
# 235
Не знам за обувките какво означава, но аз си поръчах портомоне от тази секция и е по- голямо от стандартно, по дълбоко.
Виж целия пост
# 236
Момичета, имате ли наблюдение дамска номерация XXS на кой детски номер съответства?
Виж целия пост
# 237
Аз имам въпрос....
Има ли някаква закономерност по която нещата от основния сайт преминават в аутлета?

да.

нещата от намалението миналото лято, сега са в аулета - с много по-малко намаление от сайта по време на същинските намаления миналото лято. Ще се изравнят с онези цени през лятото, възможо е да е към края на лятото. Съответно сега в аулета зимните неща са стигнали горе-долу цените от миналата годин апо това време в основния. В аутлета има и много стари неща, които просто си висят там.

Пускат нещата сезонно в аутлета - зимните неща: есента, а пролетните, може и почти веднага, но на различни цени.
Виж целия пост
# 238
Значи, в основния сайт на разпродажба цените са по-ниски от тези в момента в аутлета?
Аз пък си мислех, че от това по-ниски няма накъде...
Виж целия пост
# 239
получих http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/winter-sale/trousers/stre … mp;p=5&page=1 размер 36 отговаря си много хубав
http://st.mngbcn.com/rcs/pics/static/T3/fotos/S20/33010014_02.jpg  много хубава отговаря си деколтето е доста широко
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия