Mango online магазин-8 тема

  • 131 073
  • 729
# 135
Момичета, някой има ли това яке:
http://shop.mango.com/BG/p0/woman/sale/jackets/zipped-suede-jack … mp;p=5&page=1
Интересува ме дали си отговаря на размерите? На Манго имам връхни дрехи S и М като едните ми тесният леко в бюста, а другите са ми леко широки.  Харесала съм светлото и с е чудя дали да рискувам с S размер?  bouquet
Виж целия пост
# 136
Момичета, някой има ли това яке:
http://shop.mango.com/BG/p0/woman/sale/jackets/zipped-suede-jack … mp;p=5&page=1
Интересува ме дали си отговаря на размерите? На Манго имам връхни дрехи S и М като едните ми тесният леко в бюста, а другите са ми леко широки.  Харесала съм светлото и с е чудя дали да рискувам с S размер?  bouquet

Нямам това яке, но бих те посъветвала да вземеш М. Щом е връхна дреха за предпочитане е, да е леко широка отколкото да теснее. А ти сама си решаваш. Peace
Виж целия пост
# 137
Здравейте,

Появиха се пижами и бельо в мъжкото на доста добри цени:

http://www.mangooutlet.com/BG/m/man/winter-sale/underwear/?m=familia&v=142

Не знам как са като качество, но цените са много добри. Гледам бързо заминават големите размери. Поръчах 3 комплекта по 20 лева всеки и по 4 лева боксерки бели.
Виж целия пост
# 138


Кратки инструкции за връщане на сгрешена/дефектна стока:
(още веднъж благодаря на NBM)
Приготви пакета БЕЗ да го запечатваш. В пощата ги накарай да го измерят и калкулират, като ти издадат бележка за разхода я пъхни ВЪТРЕ в пакета и тогава го затвори. Обясняват ти, че парите за пощенски ще ти върнат като отделна транзакция.
Естествено за самия артикул виж точно какво трябва да отбележиш на фактурата към него (там има квадратчета за причината за връщане), пращаш и нея, и да не забравиш и етикета за връщане, който си получила с пратката, той трябва да се залепи на пакета, с който връщаш.
Ще си позволя да препоръчам на момичетата, които ще връщат дефектна стока и ще искат от манго възстановяване на пощенските разходи, да не поставят в пакета  оригиналната касова бележка за платените пощенски, защото ако се загуби пратката, няма да имат право на рекламация пред БГ Пощи или ако все пак има възможност за издаване на дубликат от документа, ще бъдат значително затруднени. Препоръчаните пратки се ползват с право на обезщетение, съгласно за закона за пощенските услуги. Аз съм връщала два пъти дефектни дрехи, първият път бях поставила в пакета ксерокопие на бележката и въпреки това манго ми поискаха да им изпратя сканирано копие от нея, което според мен означава, че са я загубили, затова вторият път върнах без бележка, после им писах и я прикачих сканирана.
Виж целия пост
# 139
И да имаш тракинг номер, не можеш да следиш пратката - само до напускането на БГ.
Виж целия пост
# 140
И да имаш тракинг номер, не можеш да следиш пратката - само до напускането на БГ.
Така е, ние не можем, но пощенските служители могат да проследят пратката подробно при необходимост от къде е преминавала, както ние си проследяваме при спедиторските фирми.
Виж целия пост
# 141
Да ви кажа сега върнахме доста неща от доста голяма поръчка и мина 1,30кг затова е максимума 19лв, като питах за проследяване/препоръчано ми каза 28 лв или нещо подобно за мен е ненормално за такава проста услуга, това се случи миналата седмица. Така ме дразнят няма ли вече да влезнат в час и са все някакви пенсионерки при нас груби, нищо не обясняват #Cussing out
Виж целия пост
# 142
Оня ден си поръчах 3 чифта къси панталонки /които препоръча момиче тук/, имах начислена доставка. Днес получавам  съобщение, че са на път, и пише свободна доставка - не са начислили  newsm78
Виж целия пост
# 143
Току що направих поръчка от аутлета за 101.93, платих с карта, но са ми изтеглили 102.79... защо има такова разминаване  Thinking сумата е изтеглена от MANGO BULGARIA EOOD Sofia BG
Виж целия пост
# 144
Момичета помагайте за размерите на мъжките панталони, това 38, 40 какво означава ? От Hm сме W31 L32  newsm78
Виж целия пост
# 145
Току що направих поръчка от аутлета за 101.93, платих с карта, но са ми изтеглили 102.79... защо има такова разминаване  Thinking сумата е изтеглена от MANGO BULGARIA EOOD Sofia BG
Често ми се случва, когато плащам с epay или paypal. Заради разликата във валутните курсове.
Виж целия пост
# 146
Освен палтото, което предложих в другата тема, получих http://www.mangooutlet.com/BG/p0/plussize/accessories/shoes/conc … mp;p=1&page=1 36 номер. Отговарят си на номера и са дълбочки, т.е. стават за по-широко стъпало. Твърдички са и подметката е тънка при пръстите. Със стелка са ми по-комфортни.
Виж целия пост
# 147
Току що направих поръчка от аутлета за 101.93, платих с карта, но са ми изтеглили 102.79... защо има такова разминаване  Thinking сумата е изтеглена от MANGO BULGARIA EOOD Sofia BG
Често ми се случва, когато плащам с epay или paypal. Заради разликата във валутните курсове.
Ако е платено през пейпал, те си имат такса по принцип, но тук няма такава опция. Да не е някаква такса на твоята банка. До сега винаги с карта съм плащала, това което ми пише в ордер тотал, това ми теглят. Освен ако картата ти е валутна и има някакво превалутиране.
Виж целия пост
# 148
Не, не е вaлутнa нaй-обикновенa визa електрон нa сосиете женерaл е, зa товa се зaчудих, зa пръв път ми се случвa тaковa рaзминвaне в сумите... не че е голямо, но все пaк...
Виж целия пост
# 149
Не, не е вaлутнa нaй-обикновенa визa електрон нa сосиете женерaл е, зa товa се зaчудих, зa пръв път ми се случвa тaковa рaзминвaне в сумите... не че е голямо, но все пaк...
Отвори си в сайта поръчката и виж там каква е крайната сума.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия