Mango online магазин-8 тема

  • 131 073
  • 729
# 270
При мен също е така. Вече.
Не е като друг път да се вижда целия тракинг номер и подробна информация от къде е минала пратката.
Виж целия пост
# 271
Върнах дефектна стока към основния сайт и днес получих мейл, че ще ми възстановят стойността на артикула, но за пощенските нито дума, а в пакета бях поставила и бележка за пощенските.... Дали ще ми ги възстановят? Трябва ли да им пиша???
Пиши им. Peace Преди време върнах дефектни неща и се наложи да им пиша няколко пъти (в рамките на 1 месец) докато ми възстановят парите за пощенските.

Имате ли впечатления за това момчешко яке? Изглежда ми подходящо за зима...
http://shop.mango.com/BG/p0/kids/detachable-hood-quilted-coat/?i … ;ts=1456297968508


Страхотно е.Точно като на снимката. При това го купих на високата цена.Мога да дам размери за 140см Синът ми се скъсва да го носи-много любимо е.Леко топло и удобно.

а Kеа? Много благодаря.Успокояващо е че не е само при мен!
Звънях в Ин тайм не  могат да ми дадат обяснение на нещата,казаха да се обърна към изпращача.
Чудя се има ли смисъл? newsm78

До сега и при двете се виждаше всичко и с наложен и с карта-едва ли ще е от това.
Виж целия пост
# 272
Вижда се само последното място където е засечена пратката. Днес моята е във Франция, шипната е иначе в понеделник.
С наложен платеж е, а друг път плащам с карта. Не знам дали това е от значение.
Виж целия пост
# 273
Получих:

Тази рокля в черно. Размер по-малък взех и ми е ОК. Хубава е, само дължината ме дразни - нито къса, нито дълга.

Тази също е хубава без да е УАУ

Другите 2 не ги намирам, към които нямам никакви забележки.
Виж целия пост
# 274
Нова промоция:

Допълнителни -30% на дамска колекция: Пролет/Лято 2016: http://www.mangooutlet.com/BG/woman/promotion

Промоцията ще бъде активна до 29.02.2016 година.


Малко впечатления от последната поръчка:

Само тази тениска все още е налична: http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/winter-sale/t-shirts/line … p;p=41&page=1

Тъничка, отговаря си на размерите, седи леко свободна. 85% полиестер/15% лен. Хубава, препоръчвам!

Бельо мъжко, няма го в сайта вече, това е останало: http://www.mangooutlet.com/BG/m/man/winter-sale/underwear/?m=familia&v=142
Стандартна цена 15 лева, беше на 4 лева намалено. Успях да хвана само 2 броя от размера. Производство: Китай. Материали: 95% памук/ 5% еластан. След 3 пранета не изгуби цвят и не се сви. Отговаря си на размерите. Много добро качество, сравнено с това на H&M дори е по-добро.

Мъжки пижами дълъг ръкав, вече изчерпани - По-скоро тънки. Производство: Бангладеш. Материали: 100% Памук. Поръчах 3 броя, като идват в специална торбичка, в която влизат 2-те части. Една от трите броя беше не добре обработена - стърчащи конци. Качество на материала добро. Отговарят си на размера. Цена 20 лева за комплект при стандартна цена 80 лева.

Общо взето много добри покупки. Затвърждавам си мнението, че Mango са с качествена стока. Особено много ми харесват якетата им.
Виж целия пост
# 275
Здравейте, момичета,
само веднъж съм пазарувала от манго и нямам опит с техни дрехи. Сега съм си харесала това сако
http://shop.mango.com/DE/p0/damen/sale/jacken/strukturierter-bla … p;p=81&page=5.
Някой дали го е получавал?
Моля, ако имате мнение за техните сака, да споделите
Интересувам се съответстват ли на размерите, от линията на саката - добре ли лягат на фигурата, как са прикачени ръкавите
Виж целия пост
# 276
Конкретно за това сако не мога да кажа. Имам 2 сака от сайта - и двете са много добре скроени и ушити, стоят добре и отговарят на размерната таблица. Като цяло ушиването на дрехите на Манго ми харесва, по-скоро понякога имам забележки към платовете. Но твоето сако изглежда много добре на снимките, може би е добър плата.
Виж целия пост
# 277
Конкретно за това сако не мога да кажа. Имам 2 сака от сайта - и двете са много добре скроени и ушити, стоят добре и отговарят на размерната таблица. Като цяло ушиването на дрехите на Манго ми харесва, по-скоро понякога имам забележки към платовете. Но твоето сако изглежда много добре на снимките, може би е добър плата.

Много благодаря
Хубава вечер
Виж целия пост
# 278
Имате ли впечатления за това момчешко яке? Изглежда ми подходящо за зима...
http://shop.mango.com/BG/p0/kids/detachable-hood-quilted-coat/?i … ;ts=1456297968508
Страхотно е.Точно като на снимката. При това го купих на високата цена.Мога да дам размери за 140см Синът ми се скъсва да го носи-много любимо е.Леко топло и удобно.
Благодаря! Докато се наканя сършили номерата.

Тази рокля някой има ли я?
http://www.mangooutlet.com/BG/p0/women/clothing/dresses/drawstri … p;p=58&page=3
Скрит текст:
Виж целия пост
# 279
Много е трудна комуникацията с Манго, и аз се убедих за мое съжаление. Писах им три пъти за едни пощенски разноски, за които им изпратих копие в пратката и отделно линк към прикачена снимка на касовия бон и все ми изпращат писмо с молба да им прикача сканирания документ, вече не знам как да се разбера с тях. Май ще са за моя сметка разноските за връщане.
Виж целия пост
# 280
Хммм.. харесах тази чанта !
http://shop.mango.com/BG/p0/woman/accessories/bags/fringed-shopp … p;p=38&page=3
 Някой вече да я е поръчал или получил ? Няма снимка каква е вътрешността  newsm78
Виж целия пост
# 281
Привет, момичета, на 04.02. получих от Манго имейл, с който ми потвърдиха възстановяване на сума за върнати артикули, но до момента, въпреки няколкото имейла от моя страна, все още парите не са ми върнати. Взех да се притеснявам дали изобщо ще ми ги върнат, а не се малко. На някоя от вас бавили ли са толкова много връщането? Друг път са ми ги връщали най-много за две седмици.
Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 282
Привет, момичета, на 04.02. получих от Манго имейл, с който ми потвърдиха възстановяване на сума за върнати артикули, но до момента, въпреки няколкото имейла от моя страна, все още парите не са ми върнати. Взех да се притеснявам дали изобщо ще ми ги върнат, а не се малко. На някоя от вас бавили ли са толкова много връщането? Друг път са ми ги връщали най-много за две седмици.
Благодаря предварително  bouquet

Месец и половина.Накрая се ядосах и им звъннах-преведоха ги до 5 дни
Виж целия пост
# 283
Получих:

http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/winter-sale/t-shirts/line … p;p=41&page=1
http://www.mangooutlet.com/BG/p0/plussize/clothing/dresses/monoc … ;p=111&page=1     S размер от плюс сайза, което отговаря на чисто L.  Много е хубава  Heart Eyes. Изненадах се! Да видим как ще се пере.

http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/clothing/trousers/belted- … ;p=256&page=2   размер 42 в черно -отговаря си.

Тази http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/clothing/skirts/mixed-pri … p=190&page=11  
  но роклята в размер Л. Отговаря си, но платът евтинее. Ако се сещате жарсе какво е  Crossing Arms. Освен това цвета на фона е екрю, а не сиво както го дават. А на мен такъв цвят не ми отива.
Ако на някого му представлява интерес, мога да я помисля за замяна.

http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/clothing/dresses/flared-p … ;p=510&page=1
Също евтинее материата. М размер в черно.

Аз до сега от към размери и качество разочарования не съм имала. Виж , полиестерните им нещица откровено евтинеят обаче.

Един клин  също.
Виж целия пост
# 284
Здравейте,момичета! Имам следния въпрос към Вас: на някого случвало ли се е по погрешка да поръча два пъти даден артикул и какво е последвало?Мога ли при доставка да откажа плащането на дублирания артикул ,тъй като ще платя при доставката? Въобще някой дали има идея как да процедирам? Много Ви благодаря!  newsm51 newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия