Mango online магазин-8 тема

  • 131 062
  • 729
# 375
Дойдоха и моите неща от предното намаление, ама съм разочарована. Нещо напоследък много странно или супер големи ески,или пък супер малки.

http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/clothing/shirts/floral-cr … 097590_56&n=1
Не ми стана еската, не мога да преценя умалена ли е, по-скоро да.

http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/clothing/dresses/mini/flo … 007585_99&n=1
 Тази рокля си отговаря и е много приятна материя.

http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/clothing/shirts/sleveless … 019050_70&n=1
Тава е супер широк потник горе е тесен но надолу е огромен.
Виж целия пост
# 376

Честито пончо. Може ли да щракнеш една снимка. Много ми хареса?
На колко  беше намалено?

Скъпо беше, взех го за 68 лв., но много ми хареса  Grinning
Ето и снимки, но от снимката на мен няма да добиеш добра представа, защото нямах огледало и нямаше кой да ме снима.
Скрит текст:
Скрит текст:

Много благодаря за снимките.Разкошно е.Нямах в предвид да е облечено и само то ми е напълно достатъчно.Просто исках да сравня-десен изглед.Ще си прибера едно в коша и ще изчакам следващото намаление.
 bouquet
Виж целия пост
# 377
Някой има ли тази чанта? http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/accessories/bags/shoulder … 090368_PL&n=1

 Гледам я от известно време и все я изпускам. Сега е останала само в сиво, което ми се струва доста лъскаво някакво такова.
Виж целия пост
# 378
Някой има ли тази чанта? http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/accessories/bags/shoulder … 090368_PL&n=1

 Гледам я от известно време и все я изпускам. Сега е останала само в сиво, което ми се струва доста лъскаво някакво такова.
Не би трябвало да е лъскава предвид това, че е от кожа, но не лицева, а като велур според мен.
Виж целия пост
# 379
Тя си е велурена, но ми се струва промазана отгоре. Не че това ми пречи, но ми се иска да видя реална снимка, затова ще ровя из нета да открия.
Виж целия пост
# 380
Някой има ли тази чанта? http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/accessories/bags/shoulder … 090368_PL&n=1

 Гледам я от известно време и все я изпускам. Сега е останала само в сиво, което ми се струва доста лъскаво някакво такова.

Аз също я гледам от време и ми сребрее даже си мисля,че ще е много подходяща за лятото!Нито бяло нито традиционното нюд.Трябва да се реша най на края!

Днес получих тази рокля-----  
 
http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/clothing/dresses/mini/ple … 005642_11&n=1
Интересен модел допада ми цветът е малко агресивен,но пък аз се на тресох с него така че ще си го търпя.

lu4ia То е за утре,като го донесат ще пиша.
Почити сигурна съм,че ще ми хареса.Преди време получих това    http://www.mangooutlet.com/BG/p0/plussize/clothing/jackets/jacke … 010045_56&n=1
Адски любимо все още намирисва на велур,но ще се от мирише и пак бих го поръчала.Всичко ми харесва-кройка,цвят ,модел.Невероятно е за това се престраших да пробвам и с червеното още повече го хванах на половин цена.
Виж целия пост
# 381
desuri,
Моля те, като получиш якето, пиши отзиви.
Това: http://www.mangooutlet.com/BG/p0/plussize/clothing/jackets/jacke … 033511_72&n=1
интересува ме как е на живо цвета, дължината на гърба, въобще ... впечатленията ти.
Благодаря предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 382

[/quote]

Днес получих тази рокля-----  
 
http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/clothing/dresses/mini/ple … 005642_11&n=1
Интересен модел допада ми цветът е малко агресивен,но пък аз се на тресох с него така че ще си го търпя.


[/quote]

И аз я бях загледала - ти в кой цвят я взе.Май цената и беше по-ниска.Как стои модела - разширява ли фигурата или само прикрива. Материята хубава ли е.Вижда ми се къса за мен.Става ли да се използва за туника.
Виж целия пост
# 383
Здравейте момичета, за първи път ще връщам към mango.com и искам набързо да сверя правилно ли действам - става дума за едни сандали.
В оригиналната кутия са и така ще ги изпратя. Опаковам я в пощата, и върху нея залепям етикета, който беше върху пратката ми.
Не се генерира от сайта им етикет за връщане ,както при Амазон -нали?
И второ -пиша ли им имейл, че връщам или просто изпращам и чакам да възстановят сумата?
Виж целия пост
# 384

Днес получих тази рокля----- 
 
http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/clothing/dresses/mini/ple … 005642_11&n=1
Интересен модел допада ми цветът е малко агресивен,но пък аз се на тресох с него така че ще си го търпя.


[/quote]

И аз я бях загледала - ти в кой цвят я взе.Май цената и беше по-ниска.Как стои модела - разширява ли фигурата или само прикрива. Материята хубава ли е.Вижда ми се къса за мен.Става ли да се използва за туника.
[/quote]

Роклето,както казах е много симпатично.Прикрива много и не придава обем.Плисето идва от пред на гърдите и може би за това прибира много.Цветът е burnt orange много наситен оранжев може би като на последната снимка,къде е само роклята или една идея по наситен.Проблема е,че колкото и да обичам всички цветове и да ги нося във всичките им форми този хич не присъства в гардероба ми,но в момента на пускане на поръчката моя размер липсваше в пастелното жълто,но цветът е много хубав сам по себе си просто аз имам проблем с него. Mr. Green
За дължината при 1.65 ми идва някъде 3-4 пръста над коляно.Аз също я взех с идея за туника ,но май ще пробвам и в двата варианта преди да реша кое ще е.
И за цената да взех я от пред пследното намаление на цена лв. 27.99

Г-ца Д. Една лека поправка върху кутията залепяш етикета,който е пристигнал със самата ти поръчка вътре в нея,а не върху нея,а вътре слагаш другата бланка,като отмяташ причината за връщане.
Не пишеш нищо не генерираш нищо.
Виж целия пост
# 385
Относно връщането -съветвам да залепиш етикета, който е бил вътре в пратката, в пощата, преди това попитай как го искат. В нашата поща държаха да се отреже на две и залепят съответните части за получател и подател в съответните ъгли.
Виж целия пост
# 386
Новото ми попълнение

http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/clothing/jackets/jackets/ … 090022_TO&n=1

широчко,не е твърдо, доволна съм и го взех за 25лв
Виж целия пост
# 387
Някой има ли тази чанта? http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/accessories/bags/shoulder … 090368_PL&n=1

 Гледам я от известно време и все я изпускам. Сега е останала само в сиво, което ми се струва доста лъскаво някакво такова.

Аз също я гледам от време и ми сребрее даже си мисля,че ще е много подходяща за лятото!Нито бяло нито традиционното нюд.Трябва да се реша най на края!

 

Аз се реших.Grinning Но докато се начудя, се е изчерпала и сребристата, днес обаче са пуснали в кафеникаво и поръчах такава.
Виж целия пост
# 388
NBM, desuri , благодаря  Simple Smile Възможно ли е да са пропуснали да сложат такава фактура/note/ етикет  в пратката, нямаше абсолютно нищо.
Виж целия пост
# 389
Относно връщането -съветвам да залепиш етикета, който е бил вътре в пратката, в пощата, преди това попитай как го искат. В нашата поща държаха да се отреже на две и залепят съответните части за получател и подател в съответните ъгли.
С български пощи ли изпращате обратно?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия