8-ми Март е ден на мама и няма радост по - голяма ЮЛЧЕТО да каже първото си МАМА

  • 43 049
  • 738
# 345
Честит Празник на любовта и виното  newsm76 Приятни разходки на всички ни  1stroller 1stroller 1stroller
Виж целия пост
# 346
Честит 7-ми месец на нашето съкровище Кристиан и на всички останали,които днес празнуват. Нека бъдат здрави, щастливи и игриви.  Весел и слънчев ден изпълнен с много усмивки.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 347
Честит празник на виното и любовта! bouquet

За яслата - не мислим да я даваме на ясла. Смятаме да си седя вкъщи до навършване на 3 - годишна възраст на детето. Ще си използвам всичко, което ми се полага. Simple Smile

Майчинството - всеки месец е различно. През първата година зависи от работните дни в месеца. Peace

Детска кухня - определено ще я записвам . Даже утре смятам да проуча как стоят нещата тук в нашия квартал. Rolling Eyes

Зъбчетата - и нас ни мъчат . Вижда се, белее се, но не може да пробие. Confused

Честити 7 - месеца на всички бебоци! Hug
Виж целия пост
# 348
Честит празник на всички!  Heart Eyes
За майчинството сега чувам, че зависи от работните дни. Аз до декември взимах всеки месец 380 лева независимо колко работни дни са били. Сега февруари вече е увеличено и ще видим другият месец дали ще е същата сума.
Весел и усмихнат ден ви желая!
Виж целия пост
# 349
Честит празник и от мен и много изненади от любимия Wink

Ние днес за малко да се захраним с една рекламна брошурка Sad Ужас! Определено вече трябва да се внимава повече Simple Smile
На някой случвало ли му се е, бебето да хапне малко хартия, от салфетка или нещо друго? Дано сме я видели на време и не е успяла да глътне пърченце Sad

Хубава разходка в прекрасния ден!
Виж целия пост
# 350
Хаха Кате няма страшно най-големият проблем с хартията е да не се задави. Е, не че е много полезно, но спокойно. Ние се опитахме да ядем салфетка.
Виж целия пост
# 351
Ехоооо здравейте момичета  Hug Hug Hug Hug Честит празник на виното и любовта
Пожелавам много да се обичате и да си правите малки изненади не само на днешния ден ми през цялата година  txtloves newsm76

ЧЕСТИТИ 7 МЕСЕЦА НА ПОРАСНАЛИТЕ НИ ЮЛЧЕТАААА
вече минахте във второто 6 месечие на първата си годинка  Hug

и една забавна снимка от мен  smile3534


Скрит текст:
минималното майчинство мисля че не се касае от работните дни.
има няма по малко от тях не можеш да вземеш.
Виж целия пост
# 352
Нищо и няма. Ако е глътнала нещо вероятно ще го изака. Е салфетка едва ли. Те обикновено са толкова меки и тънки,че сигурно се разпадат Whistling
Честит празник кой каквото празнува.  bouquet
Виж целия пост
# 353
И ние днес ставаме на 7 месеца.Да са ни живи и здрави малките зверчета Simple Smile
Виж целия пост
# 354
Честити седем месеца на бебоците! Да са пухкави и здрави и ако може и послушни Hug
Кате, не се притеснявай, нашта София редовно набарва някакви листа и брошури и е дъвкала. Нищо й няма.
Обаче от два-три дни ме побърква. Първо не мога да мръдна никъде без нея. Изляза ли от стаята - рев. Второ имаме нов номер и както седи се хвърля напред или настрани все едно иска да пълзи. Озовава се по корем и разбира че не може нищо да направи. Следва рев, аз я вдигам отново и след малко тя пак се хвърля така. Crazy Не мога да я оставя и за две минутки. Ще взема и кошара, въпреки че не виждам как ще ми помогне. Помня от каката, че тоя период беше ужас - искат, а не могат и все трябва да си около тях. newsm32
Виж целия пост
# 355
Честит празник на виното и любовта! Честити седем месечинки на бебенцата ви, момичета!
Ние днес празнувахме на природа цял ден, а наш ревльо добре се наспа.
Утре аз ще попътувам с приятелки, а мм ще си гледа синчето. Да видим как ще се справят  Mr. Green
Виж целия пост
# 356
И Божидара влиза в категорията с похапването на салфетки, брошурки, вестници и т.н..., но Слава Богу няма нищо. Каквото хване на нищо не прощава. А снощи обърна чашата със сок на баща си и заля себе си и всичко около нея. hahaha Обръщала е върху мен кофичка с кисело мляко ...
Виж целия пост
# 357
Обаче от два-три дни ме побърква. Първо не мога да мръдна никъде без нея. Изляза ли от стаята - рев. Второ имаме нов номер и както седи се хвърля напред или настрани все едно иска да пълзи. Озовава се по корем и разбира че не може нищо да направи. Следва рев, аз я вдигам отново и след малко тя пак се хвърля така. Crazy Не мога да я оставя и за две минутки. Ще взема и кошара, въпреки че не виждам как ще ми помогне. Помня от каката, че тоя период беше ужас - искат, а не могат и все трябва да си около тях. newsm32


При нас е абсолютно същото от седмица. Само да ми види гърба реееев. И с хвърлянето напред също. Само, че вече почна да пропълзява, но назад за сега. Иначе вчера беше малко по-добре и стоеше у татко си за кратко, но само да ме види, веднага се втурва към мен. Той така се и научи да пълзи
Виж целия пост
# 358
Здравейте момичета Simple Smile
Ние сме добре, гледаме се, растем. Малко се изморявам, че и баткото е в нас/тази шарка край няма/, но дано скоро минава да го пускам на ДГ, че и на него не му е много добре.
Видях, че сте обсъждали раждането и кърменето-аз няма да описвам пак, а и при мен отново беше проблема с пълните гърди и запушени канали, като първия път. Уж трябваше да съм подготвена, но не. Та живи и здрави, каквото ви дойде. Вие докога мислите да кърмите? Аз до към 10м., че после ще пътуваме и да не тъгува малчо за кърмата Simple Smile
Поспаланчо, браво за третото, за желанието де Grinning Аз приключих с децата, на ММ му се иска, ама нали не ги гледа той... Simple Smile
За работата няма да бързам-искам да се огледам за нова и ако стане ще почна. А и аз взимам хубаво майчинство и определено ще е по-кофти втората година финансово.

Пожелавам ви приятни разходки Hug
Виж целия пост
# 359
Сини очички, пожелавам ви леко пътуване утре и да получите добри резултати от ЯМР. А в сряда при доц. Буева - от все сърце ти желая доцентката да каже, че сина ти ще се справи без операция и ще го израсте! Стискам палци  Hug fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия