
нейн беше ,но е изтрит ...имаше доста коментари под него + Хилял отговаряше на феновете...вчера като се рових в туитъра и попаднах на него
ми те са я побъркали сигурно


нейн беше ,но е изтрит ...имаше доста коментари под него + Хилял отговаряше на феновете...вчера като се рових в туитъра и попаднах на него
ми те са я побъркали сигурно



аз напълно съм съгласна с теб за играта на Несли и Бу определено има химия
А вече се уверявам че явно заради тези негови погледи и прочие се излива тази негативност към Несли
.За пернатото не съм го гледала и не мога да кажа има ли разлика или не просто обичам сериали които се развиват в днешно модерно време
Добър вечер и на всички останали

у Фатиха не ни взеха,ма сега напредваме с езика


у Фатиха не ни взеха,ма сега напредваме с езика


у Фатиха не ни взеха,ма сега напредваме с езика


у Фатиха не ни взеха,ма сега напредваме с езика



Мисля, че преди време някой беше споменал в темата, че участва,
ма то силно казано участие за 10 секунди



Препоръчани теми