Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~81~

  • 28 479
  • 737
# 645
РенкУ Hugнейн беше ,но е изтрит ...имаше доста коментари под него + Хилял отговаряше на феновете...вчера като се рових в туитъра и попаднах на него
Бе и аз се рових ма не ми се виде от нея newsm78


но вече го няма
bouquet ми те са я побъркали сигурно Laughing и тя отговорила с него Laughing
Тя и Терзи го беше постнала днес тва Laughing  Joy Joy Joy Joy  Peace

Ди Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 646
РенкУ Hugнейн беше ,но е изтрит ...имаше доста коментари под него + Хилял отговаряше на феновете...вчера като се рових в туитъра и попаднах на него
Бе и аз се рових ма не ми се виде от нея newsm78


но вече го няма
bouquet ми те са я побъркали сигурно Laughing и тя отговорила с него Laughing
Тя и Терзи го беше постнала днес тва Laughing  Joy Joy Joy Joy  Peace

Ди Hug Heart Eyes
Васе Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 647

Не мога да разбера защо някой все си измисля нещо и умира да го сподели с другите , а ние ,знаейки ,че е измишльотина де ли го коментираме ...
Айде да си говорим за КеНи ...
Като ги гледам толкова са убедителни ,все едно наистина са влюбени .Не ме бийте , моля ви аз много харесвам Несли и Кадир , даже и Бурак и Фахрие , но наистина са убедителни /даже гледах малко Пернатото и малко повече  Фатиха за доказателствен материал /Никаква разлика .Играят убедително все едно са влюбени .Не знам защо са тези ах и ох на колежките -как Бурак гледал Фе .Ами той и Нихан гледа така , даже по-влюбено .
Фелипе Hug аз напълно съм съгласна с теб за играта на Несли и Бу определено има химия PeaceА вече се уверявам че явно заради тези негови погледи и прочие се излива тази негативност към Несли Naughty.За пернатото не съм го гледала и не мога да кажа има ли разлика или не просто обичам сериали които  се развиват в днешно модерно време  PeaceДобър вечер и на всички останали Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 648
Па я не съм чела назаде Laughing
Виж целия пост
# 649
След коментарите на Голди и аз съм една от занулените  hahaha hahaha hahaha  Hug
Виж целия пост
# 650
 newsm03 newsm53 newsm47
Стягайте се-еки сезон сме ние Joy Joy Joy у Фатиха не ни взеха,ма сега напредваме с езика Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 651
Момичета , не можете да повярвате кой се появи в последния кадър на Първа любов по тв7! Емир бе , в ролята на порасналия вече главен герой !
С една смешна прическа -2005 г
Виж целия пост
# 652
newsm03 newsm53 newsm47
Стягайте се-еки сезон сме ние Joy Joy Joy у Фатиха не ни взеха,ма сега напредваме с езика Joy Joy Joy Joy
а дано Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 653
newsm03 newsm53 newsm47
Стягайте се-еки сезон сме ние Joy Joy Joy у Фатиха не ни взеха,ма сега напредваме с езика Joy Joy Joy Joy
Аз отдавна и разговорник съм си купила, ама cok zor !
Виж целия пост
# 654
newsm03 newsm53 newsm47
Стягайте се-еки сезон сме ние Joy Joy Joy у Фатиха не ни взеха,ма сега напредваме с езика Joy Joy Joy Joy
а дано Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
hahaha hahaha hahaha hahaha

Ся гледам серията Laughing та Емир добре и го каза  Laughingче се влечеше от парите и славата му Laughing
Виж целия пост
# 655
Момичета , не можете да повярвате кой се появи в последния кадър на Първа любов по тв7! Емир бе , в ролята на порасналия вече главен герой !
С една смешна прическа -2005 г
Видях го  ooooh! Мисля, че преди време някой беше споменал в темата, че участва,  Thinking ма то силно казано участие за 10 секунди  Laughing Иначе Несли сладурана както винаги  Peace  Heart Eyes
Виж целия пост
# 656
С превод още по хубава серията Heart Eyes Еве love001
Виж целия пост
# 657
Новата песен на Бурак,която е дует с Мурат от новия им филм,където играе и Аслъ Енвер!! Simple Smile

Виж целия пост
# 658
Добър вечер  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Новата песен на Бурак,която е дует с Мурат от новия им филм,където играе и Ашли Енвер!! Simple Smile

Mr. Green
Виж целия пост
# 659



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия