?
.
?
.

щели да занулят 24,
че то има ли толкова понастоящем в сериала!?
защото е високо. 
че даже може и да увеличат бройката и да затрият всички 

Васе,
всички герои/актьори
барабар с поддържащия персонал,
голеееми тъпизми
за умници. 

?
.













нейн беше ,но е изтрит ...имаше доста коментари под него + Хилял отговаряше на феновете...вчера като се рових в туитъра и попаднах на него 
нейн беше ,но е изтрит ...имаше доста коментари под него + Хилял отговаряше на феновете...вчера като се рових в туитъра и попаднах на него

нейн беше ,но е изтрит ...имаше доста коментари под него + Хилял отговаряше на феновете...вчера като се рових в туитъра и попаднах на него

нейн беше ,но е изтрит ...имаше доста коментари под него + Хилял отговаряше на феновете...вчера като се рових в туитъра и попаднах на него
ми те са я побъркали сигурно Препоръчани теми