Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~81~

  • 28 479
  • 737
# 630
http://tvnovellas.blogspot.bg/2016/01/kara-sevda_31.html#more   newsm78
Виж целия пост
# 631
Здравейте, помните ли ме  bouquet?
Аз приключих с Фатиха, не е истина как го смотаха тоя сериал в последните две серии. Нисък рейтинг бил имал, ми да бяха направили 10-15 серии меден месец на младоженците, не два, ами още два сезона можеше да заснемат..... Ама нейсе.
 Изгледах и Севдата до края. Първо да благодаря за превода, ако не сте вие момичета.... bouquet.
Чак сега разбрах защо недолюбвате Зейнеп-то тъпо, тъпо, чак вдлъбнато  Shocked. Толкова ме дразни горната ѝ устна (почти колкото носа на Емир и косището на Асу) и не може ли да ѝ купят няк'ва сносна дамска чанта, ами се разнася с тая смотана раница. А дано се оженят с Озан, лика-прилика ще са си. И той с тоя поглед на умряла скумрия просто....
Относно Кемал имаше коментар, че много оранжев го боядисвали. Ама може ли да сте толко' невежи, това е естествен загар, получен от летенето близо до Слънцето, Капитан планета е все пак. А космИте по корема му са изкуствено присадени, за да има поне едно нещо, което да го загрозява и да го доближи до простосмъртните.
Лейля много я харесвам (актрисата де), напомня ми на София Лорен. Не я давам на Галип, и двамата с Ондер ми приличат на дърти коцкари.
Щях да забравя Салих-или да е един от умиращите, или....да се вземе в ръце, да стане жиголо и да налази Вилдан, белким се кротнат и двамата.
Виж целия пост
# 632
Здравейте, помните ли ме  bouquet?
Аз приключих с Фатиха, не е истина как го смотаха тоя сериал в последните две серии. Нисък рейтинг бил имал, ми да бяха направили 10-15 серии меден месец на младоженците, не два, ами още два сезона можеше да заснемат..... Ама нейсе.
 Изгледах и Севдата до края. Първо да благодаря за превода, ако не сте вие момичета.... bouquet.
Чак сега разбрах защо недолюбвате Зейнеп-то тъпо, тъпо, чак вдлъбнато  Shocked. Толкова ме дразни горната ѝ устна (почти колкото носа на Емир и косището на Асу) и не може ли да ѝ купят няк'ва сносна дамска чанта, ами се разнася с тая смотана раница. А дано се оженят с Озан, лика-прилика ще са си. И той с тоя поглед на умряла скумрия просто....
Относно Кемал имаше коментар, че много оранжев го боядисвали. Ама може ли да сте толко' невежи, това е естествен загар, получен от летенето близо до Слънцето, Капитан планета е все пак. А космИте по корема му са изкуствено присадени, за да има поне едно нещо, което да го загрозява и да го доближи до простосмъртните.

Лейля много я харесвам (актрисата де), напомня ми на София Лорен. Не я давам на Галип, и двамата с Ондер ми приличат на дърти коцкари.
Щях да забравя Салих-или да е един от умиращите, или....да се вземе в ръце, да стане жиголо и да налази Вилдан, белким се кротнат и двамата.

Hug rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Виж целия пост
# 633
Скрит текст:
Simple Smile
Ха, ха, Joy щели да занулят 24, hahaha че то има ли толкова понастоящем в сериала!?
Неслихан е като киселото грозде, newsm53 защото е високо. smile3503
Тепърва, ще гледам серията с превод, за чийто превод сърдечно благодаря на Еви и екипът й.
Като вкарат още 30, ще има hahaha  че даже може и да увеличат бройката и да затрият всички hahaha
[/spoiler]
Наде Hug Heart Eyes
Ха, ха, Joy Васе, Hug всички герои/актьори Joy  барабар с поддържащия персонал,  rotfImao rotfImbo голеееми тъпизми ooooh! за умници. newsm47

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha



Здравейте, помните ли ме  bouquet?
Аз приключих с Фатиха, не е истина как го смотаха тоя сериал в последните две серии. Нисък рейтинг бил имал, ми да бяха направили 10-15 серии меден месец на младоженците, не два, ами още два сезона можеше да заснемат..... Ама нейсе.
 Изгледах и Севдата до края. Първо да благодаря за превода, ако не сте вие момичета.... bouquet.
Чак сега разбрах защо недолюбвате Зейнеп-то тъпо, тъпо, чак вдлъбнато  Shocked. Толкова ме дразни горната ѝ устна (почти колкото носа на Емир и косището на Асу) и не може ли да ѝ купят няк'ва сносна дамска чанта, ами се разнася с тая смотана раница. А дано се оженят с Озан, лика-прилика ще са си. И той с тоя поглед на умряла скумрия просто....
Относно Кемал имаше коментар, че много оранжев го боядисвали. Ама може ли да сте толко' невежи, това е естествен загар, получен от летенето близо до Слънцето, Капитан планета е все пак. А космИте по корема му са изкуствено присадени, за да има поне едно нещо, което да го загрозява и да го доближи до простосмъртните.
Лейля много я харесвам (актрисата де), напомня ми на София Лорен. Не я давам на Галип, и двамата с Ондер ми приличат на дърти коцкари.
Щях да забравя Салих-или да е един от умиращите, или....да се вземе в ръце, да стане жиголо и да налази Вилдан, белким се кротнат и двамата.

Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Голди Hug
Виж целия пост
# 634
Тоя туит за умиращите не е от Хилял Peace
Виж целия пост
# 635
Ем, то се очакваше да е измислица Laughing то ся няма 30 персонажа, та па после да вкарат толкова Laughing то май и във Великолепният век с всичките им гости и сезони не вкараха толкова Laughing
Виж целия пост
# 636
Ем, то се очакваше да е измислица Laughing то ся няма 30 персонажа, та па после да вкарат толкова Laughing то май и във Великолепният век с всичките им гости и сезони не вкараха толкова Laughing
Joy Joy Joy

Ми май некъв мъж го беше пуснал вчера newsm78

Това като 40 еп на Фатиха hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 637

Не мога да разбера защо някой все си измисля нещо и умира да го сподели с другите , а ние ,знаейки ,че е измишльотина де ли го коментираме ...
Айде да си говорим за КеНи ...
Като ги гледам толкова са убедителни ,все едно наистина са влюбени .Не ме бийте , моля ви аз много харесвам Несли и Кадир , даже и Бурак и Фахрие , но наистина са убедителни /даже гледах малко Пернатото и малко повече  Фатиха за доказателствен материал /Никаква разлика .Играят убедително все едно са влюбени .Не знам защо са тези ах и ох на колежките -как Бурак гледал Фе .Ами той и Нихан гледа така , даже по-влюбено .
Виж целия пост
# 638
Язък, аз тамън ги докарах на бройка: Ония протестиращи селяни от последните епизоди+ г-н Хакъ+ Ефсане като я гледам и тя взела-дала, г-н Хюсеин и той тук там забелва очите и се 'фаща за сърцето, дет ще се мъчи....Бану също не ми е сигурна, Туфан стана ясно, че няма фен дето да му симпатизира, майка му на Емир също си изигра ролята, само екранно време заема...даже ще мина 24 бр.
Виж целия пост
# 639
Ем, то се очакваше да е измислица Laughing то ся няма 30 персонажа, та па после да вкарат толкова Laughing то май и във Великолепният век с всичките им гости и сезони не вкараха толкова Laughing
Joy Joy Joy

Ми май некъв мъж го беше пуснал вчера newsm78

Това като 40 еп на Фатиха hahaha hahaha hahaha
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 640
Язък, аз тамън ги докарах на бройка: Ония протестиращи селяни от последните епизоди+ г-н Хакъ+ Ефсане като я гледам и тя взела-дала, г-н Хюсеин и той тук там забелва очите и се 'фаща за сърцето, дет ще се мъчи....Бану също не ми е сигурна, Туфан стана ясно, че няма фен дето да му симпатизира, майка му на Емир също си изигра ролята, само екранно време заема...даже ще мина 24 бр.
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Виж целия пост
# 641
РенкУ Hugнейн беше ,но е изтрит ...имаше доста коментари под него + Хилял отговаряше на феновете...вчера като се рових в туитъра и попаднах на него
Виж целия пост
# 642
РенкУ Hugнейн беше ,но е изтрит ...имаше доста коментари под него + Хилял отговаряше на феновете...вчера като се рових в туитъра и попаднах на него
Бе и аз се рових ма не ми се виде от нея newsm78
Виж целия пост
# 643
РенкУ Hugнейн беше ,но е изтрит ...имаше доста коментари под него + Хилял отговаряше на феновете...вчера като се рових в туитъра и попаднах на него
Бе и аз се рових ма не ми се виде от нея newsm78


но вече го няма
Виж целия пост
# 644
РенкУ Hugнейн беше ,но е изтрит ...имаше доста коментари под него + Хилял отговаряше на феновете...вчера като се рових в туитъра и попаднах на него
Бе и аз се рових ма не ми се виде от нея newsm78


но вече го няма
bouquet ми те са я побъркали сигурно Laughing и тя отговорила с него Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия