Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~81~

  • 28 481
  • 737
# 555
Най-мразя руския,нищо не разбирам! Simple Smile
Виж целия пост
# 556
А между другото и Бану е симпатяга,преди я гледах в "Черни пари и любов" сериала!! Simple Smile Емир къде все ги намира такива да му се връзват,все наивни!!! Simple Smile
Бану пък кога е участвала в Черни пари и любов ???
Виж целия пост
# 557
А между другото и Бану е симпатяга,преди я гледах в "Черни пари и любов" сериала!! Simple Smile Емир къде все ги намира такива да му се връзват,все наивни!!! Simple Smile
Бану пък кога е участвала в Черни пари и любов ???

 Hug Hug

Играла е в ПО, по вероятно е лейтенанта да е объркал заглавията  Wink то един ли е... човека каза, "че откакто се помни гледа турски сериали"   Laughing Laughing Laughing

Привет на все!

Еви,  Heart Eyes Hug за теб  bouquet и за Вили!  bouquet
Виж целия пост
# 558
Най-мразя руския,нищо не разбирам! Simple Smile

Good afternoon everybody !

А , колега няма да се разберем - едно е да не знаеш руски , но да казваш , че го мразиш...
Аз знам няколко езика , въобще езиците са ми слабост , отдават ми се и даже са по-голямата част от работата ми .Моля , приеми един съвет от мен.Най-важното при разбирането на езика е да можеш да го чуеш( даже и ако четеш субки )- тогава става по- лесно .Опитай с руския , той е много близък до нашия и ще видиш , че е лесно .Особено , ако много  искаш да  разбереш филм , сериал или новина .
Е , аз отиван да гледам Възела !
Виж целия пост
# 559
Ами може да съм се объркал,но на мен ми прилича на Нилюфер (Мръсни пари и любов),но наистина един ли е да го гледам!А колкото до руския нищо не разбирам,така гледах на един сериал с руски суб.и нищо не разбрах,преди това го гледах по турската разбрах повече от колкото от руския.А иначе съм го учил в училище преди много векове!! Simple Smile хахаха ами безразличен език ми е!! Simple Smile


Някой гледал ли е филма Делиха,ако не сте препоръчвам ви го участва Баръш Ардуч. Simple Smile
Виж целия пост
# 560
Фрагманчееее  Laughing Laughing Laughing

Виж целия пост
# 561
Хахахаха интересно става,браво на Зайнеп но и тя се вре между шамарите!!Ще чакаме и 2-то фрагманче!! Simple Smile
Виж целия пост
# 562
Свате Hug Hug Hug
Мераба-два дни се губя,ма нещо не ми се пише Rolling Eyes
В трея нема нужда от мноо превод-Да ви запозная с жена си Laughing
Охо,забравих да поздравя  мъжкото присъствие в темата Laughing
Ми щом поназнайваш тюркиш и разбираш-що чекаш преводи бе кардашим-ние неаме хабер и тръпнем Laughing
Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Еви bouquet-златни сте бе-Благодаря ви-тъкмо я гледам-Кемал Бонд Grinning
Виж целия пост
# 563
Аркадаш ами не го знам добре,но повече знам от руския!!Ами аз си ги гледам по турските канали,но най си разбирам на български много ясно!!Спор няма в това,че на български си е най-добре!! Simple Smile
Виж целия пост
# 564
Аде да им е честито Laughing после и брата Laughing Party

Здрасти Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 565
Привет и от мен на всички HugТъпото Зезе ми беше жал за него Naughtyно много бързо надигна глава и почна да върти очи  #2gunfireНе я понасям вече #2gunfire
Несли като детенце на снимката хубаво ни е момичето всякак Heart Eyes
Виж целия пост
# 566
Тя е лисица захвана се с Озан,за да може да отмъсти на Емир нарочно,затова разиграваше този цирк че уж ще скочи и с рамката т.н.,а нали Озан е психично болен и се върза,вижте само Емир как реагира,какъв поглед и хвърли!! Simple Smile
Виж целия пост
# 567
Здравейте и от мен!
Днес хубав, слънчев ден в Ловеч!
Нихан и Емир страхотни погледи. Играят младежите!
Виж целия пост
# 568
Все ми е на акъла,че по тоя начин ще навреди на фиууууууууууууу Laughing
Ще се мота из къщата и кво Mr. Greenдерт ми е като отидат при сватовете,ква ще е реакцията Joy Joy Joy Joyами като разбере и пиянката Whistling-ша срине маалата Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 569
Все ми е на акъла,че по тоя начин ще навреди на фиууууууууууууу Laughing
Ще се мота из къщата и кво Mr. Greenдерт ми е като отидат при сватовете,ква ще е реакцията Joy Joy Joy Joyами като разбере и пиянката Whistling-ша срине маалата Joy Joy Joy
Ше му накриви капата на Емо на тоя етап Laughing единствено, че ся няма и той да каже за нощта им, иначе ше стане страшно Laughing отвсякъде ше го отнесе, не само от Кемо hahaha hahaha на сватовете ше им тряя бърза помощ hahaha

Гале Hug Heart Eyes bouquet Ренка Hug Heart EyesМиме Hug Heart Eyes 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия