Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~81~

  • 28 481
  • 737
# 570
Все ми е на акъла,че по тоя начин ще навреди на фиууууууууууууу Laughing
Ще се мота из къщата и кво Mr. Greenдерт ми е като отидат при сватовете,ква ще е реакцията Joy Joy Joy Joyами като разбере и пиянката Whistling-ша срине маалата Joy Joy Joy
Ше му накриви капата на Емо на тоя етап Laughing единствено, че ся няма и той да каже за нощта им, иначе ше стане страшно Laughing отвсякъде ше го отнесе, не само от Кемо hahaha hahaha на сватовете ше им тряя бърза помощ hahaha

Гале Hug Heart Eyes bouquet Ренка Hug Heart EyesМиме Hug Heart Eyes 
Дано не е кат наща бърза Mr. Green
Виж целия пост
# 571
Мераба сладуриииии Hug Hug Hug Hug Hug
Охо, ади честита им снаа  hahaha hahaha hahaha hahaha
...и естествено Галето Hug ни е донесла новините Laughing bouquet
Еве Hug благодаря за труда който полагаш, дори и болна bouquet bouquet bouquet
При мен цял ден вали, мрачно е и не толкова топло като при вас Crossing Arms
Виж целия пост
# 572
Все ми е на акъла,че по тоя начин ще навреди на фиууууууууууууу Laughing
Ще се мота из къщата и кво Mr. Greenдерт ми е като отидат при сватовете,ква ще е реакцията Joy Joy Joy Joyами като разбере и пиянката Whistling-ша срине маалата Joy Joy Joy
Ше му накриви капата на Емо на тоя етап Laughing единствено, че ся няма и той да каже за нощта им, иначе ше стане страшно Laughing отвсякъде ше го отнесе, не само от Кемо hahaha hahaha на сватовете ше им тряя бърза помощ hahaha

Гале Hug Heart Eyes bouquet Ренка Hug Heart EyesМиме Hug Heart Eyes 
Дано не е кат наща бърза Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Мичонка Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 573
Зезе, не ме изненада изобще. Мега тъпо парче, да не кажа и супер предвидима  ooooh!
Като е в къщата какво ще направи на Емир, ма много ми е интересно, освен че ще нарани брат си с тая постъпка, ама тя какво и пука пък за него. Така ли му показва на Емир, че не е тъпачка, и пак извади самодоволната мутра  ooooh!
Виж целия пост
# 574
Имаме си трейлар  Peace
Но нещата стават чок шашърдъ  ooooh!
Зейнеб точно както и предполагах че ще се насочи към Озан но ми се струва че това ще е пирова победа  Crazy
ей сега ще чакам с интерес реакцията на Емир  Naughty
тя нали е с патешки акъл мисли че по този начин ще му накриви шапката но много го подценява
Емир е висока класа играч и тепърва Зейнеб ще бере ядове  Naughty
По-скоро без да мисли въвлича братята си в открита война с Емир и всичко може да се случи  ooooh!
Виж целия пост
# 575
Имаме си трейлар  Peace
Но нещата стават чок шашърдъ  ooooh!
Зейнеб точно както и предполагах че ще се насочи към Озан но ми се струва че това ще е пирова победа  Crazy
ей сега ще чакам с интерес реакцията на Емир  Naughty
тя нали е с патешки акъл мисли че по този начин ще му накриви шапката но много го подценява
Емир е висока класа играч и тепърва Зейнеб ще бере ядове  Naughty
По-скоро без да мисли въвлича братята си в открита война с Емир и всичко може да се случи  ooooh!
Нема що Laughing още не е надушил Кемал и Нихан че разследват Laughing
Виж целия пост
# 576
: мерсиии  Hug
Така като гледам Емир преглъща на сухо,та не му е станало мн приятно  hahaha най-малкото не е очаквал такова развитие  Mr. Green така че ходът е + за тъпото ни парче  Peace ще обърне всичко наопаки с тези си действия,но пък и удоволствието от победата на Емир е изпарено  Laughing
Озан излезе по-тъп и от Зезе...първо с англичанките,сега със Зейнеп...всеки го врътка как си знае  hahaha hahaha hahaha На мен ми се струва,че той ще е зануленото кара в сериала,ама да видим  Mr. Green

 
Виж целия пост
# 577
Тъпа,не тъпа ,Емир гледаше като отровен от гъби.А и Нихан да разбере най-после 'че брат и е възрастен и трябва да си поема последствията .
Еви ,жива 'здрава -благодарности и от мен.
Виж целия пост
# 578
Имаме си трейлар  Peace
Но нещата стават чок шашърдъ  ooooh!
Зейнеб точно както и предполагах че ще се насочи към Озан но ми се струва че това ще е пирова победа  Crazy
ей сега ще чакам с интерес реакцията на Емир  Naughty
тя нали е с патешки акъл мисли че по този начин ще му накриви шапката но много го подценява
Емир е висока класа играч и тепърва Зейнеб ще бере ядове  Naughty
По-скоро без да мисли въвлича братята си в открита война с Емир и всичко може да се случи  ooooh!
Нема що Laughing още не е надушил Кемал и Нихан че разследват Laughing
Че как ше надуши, като се има за величие и подценява другите Laughing в последно време неговите игрички хептем го заслепиха, та не вижда ко става около него hahaha

Линде, Зезето ся ше има възможност да  се учи от него Laughing и току виж ученичката надмине учителя си Laughing и му покаже тва онова Laughing
Виж целия пост
# 579
Имаме си трейлар  Peace
Но нещата стават чок шашърдъ  ooooh!
Зейнеб точно както и предполагах че ще се насочи към Озан но ми се струва че това ще е пирова победа  Crazy
ей сега ще чакам с интерес реакцията на Емир  Naughty
тя нали е с патешки акъл мисли че по този начин ще му накриви шапката но много го подценява
Емир е висока класа играч и тепърва Зейнеб ще бере ядове  Naughty
По-скоро без да мисли въвлича братята си в открита война с Емир и всичко може да се случи  ooooh!
Нема що Laughing още не е надушил Кемал и Нихан че разследват Laughing
Че как ше надуши, като се има за величие и подценява другите Laughing в последно време неговите игрички хептем го заслепиха, та не вижда ко става около него hahaha

Линде, Зезето ся ше има възможност да  се учи от него Laughing и току виж ученичката надмине учителя си Laughing и му покаже тва онова Laughing
Васе и аз си го помислих нещо такова - ние я подценяваме но много често такива жени са най-опасни  Naughty
Виж целия пост
# 580
Хич не я подценявам аз Peace не случайно толкоз бързо я вкараха у къщата Peace Laughing

А Великия знае само слабите да манипулира Peace
Виж целия пост
# 581
Добър вечер  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Двамата глупаци се взели  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 582


Heart Eyes
Виж целия пост
# 583
    Добър вечер момичета  Hug Hug Hug Hug  

  
Скрит текст:
Мъчи ме  прясно изваден -  " рядко срещана форма " Mr. Green на мъдрец и за това малко Ви изтървах   

  За Зезе-то спор няма , ние си мислим едно , но не знаем какво са намислили сценаристите  Peace
 Емир не ми се вижда много "доволен" от ситуацията. Странно си гледа. Да има записи , може да отмъсти на Кем, но за него предполагаме е  важна и Нихан . И тя е потресена май от  new -енге  Joy Joy Joy  
  Та както Рени  Hug казва не случайно толкова бързо се раздава на манежа кака Снежа  Mr. Green hahaha hahaha hahaha
Емир не е предполагал този ход и май ,май ще трябва да си постои в къщи  Joy Joy Joy както го посъветва оня от тела. Peace


Еви  Heart Eyes Hug  Благодаря Ви за превода  newsm51 newsm51 newsm51

Много ми стана смешно Нихан като каза , че е актриса и може да изиграе ситуацията , а Кем и каза , един вид да играе няма  Mr. Green Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 584
Хич не я подценявам аз Peace не случайно толкоз бързо я вкараха у къщата Peace Laughing

А Великия знае само слабите да манипулира Peace
Peace



Краси Hug Heart Eyes не очакваше та Laughing той  очакваше да е съсипана Laughing а тя го нокаутира с тоя ход Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия