Еви
Миме
Нерваче
Ирка
благодаря за озети,снимки,фрагче и.т.н.Тарък затъва в блатото все повече и повече
Зезето и тя ужас горкия Кемал 

като за човек,хващащ пистолет за първи път,хич нямаше притеснения,че може да гръмне
Еви
Миме
Нерваче
Ирка
благодаря за озети,снимки,фрагче и.т.н.Тарък затъва в блатото все повече и повече
Зезето и тя ужас горкия Кемал 
и аз така мисля беше каквото беше в 14 еп оттук до края на сезона само кара ни чака





и не след дълго капещи като круши 80% от тях.
за шалварите си е нормална разлика 
Еви
Миме
Нерваче
Ирка
благодаря за озети,снимки,фрагче и.т.н.Тарък затъва в блатото все повече и повече
Зезето и тя ужас горкия Кемал 
и аз така мисля беше каквото беше в 14 еп оттук до края на сезона само кара ни чака 
Еви
Миме
Нерваче
Ирка
благодаря за озети,снимки,фрагче и.т.н.Тарък затъва в блатото все повече и повече
Зезето и тя ужас горкия Кемал 
и аз така мисля беше каквото беше в 14 еп оттук до края на сезона само кара ни чака 
Еви
Миме
Нерваче
Ирка
благодаря за озети,снимки,фрагче и.т.н.Тарък затъва в блатото все повече и повече
Зезето и тя ужас горкия Кемал 
и аз така мисля беше каквото беше в 14 еп оттук до края на сезона само кара ни чака 



Препоръчани теми