Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~81~

  • 28 479
  • 737
# 705
Гюнайдън, сладуранкиии  Hug Hug Hug

Ирче  Hug Heart Eyes Филипине  Hug Heart Eyes

Набер, насълсънъз  Whistling Аз съм в къщи с пневмония и ми е съкълдъм  Joy Joy Joy

 Heart Eyes Маджи целува ръка на буля Гюлтер  Mr. Green
Виж целия пост
# 706
Гюнайдън и от мен  Hug Heart Eyes
Еви как така се изпущи бре джанъм  ooooh!
лекувай се  повече почивай и на топло  Peace  love001

Хубавец си ни е Кадир

Виж целия пост
# 707
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=902506.new#new
Новата тема  Hug Hug Hug Hug
Еве  Heart Eyes Hug бързо да се оправяш  Hug
Виж целия пост
# 708
Добър ден  Hug
Еве,  Hug Heart Eyes оправяй се бързо  Peace
За сватбата на Синем и Кенан : открих символика в датата - 21 май, тогава са се оженили моите родители, тяхната разлика е 11 години, а са заедно до този момент вече 38!  Heart Eyes Дано още дълго са заедно, пожелавам и на младоженците такава съдба!   bouquet

(като една орисница малко  Whistling)

Любимата ни влюбена двойка  Crazy Heart Eyes
Виж целия пост
# 709
 Здравейте Party
Shocked Shocked Еве Hug Heart Eyes spoko оправяй се бързо Hug
Ирко Hug Heart Eyes Линде Hug Heart Eyes Филипине Hug Heart Eyes Гале Hug Heart Eyes
хубав ден на този славен ден Mr. Green
Виж целия пост
# 710
Гюнайдън, сладуранкиии  Hug Hug Hug

Ирче  Hug Heart Eyes Филипине  Hug Heart Eyes

Набер, насълсънъз  Whistling Аз съм в къщи с пневмония и ми е съкълдъм  Joy Joy Joy

 Heart Eyes Маджи целува ръка на буля Гюлтер  Mr. Green

Еви , оправяй се бързо !
Много хубав тоя Кадир , бе !
Толкова ми се иска да му намерят един хубав съвременен сериал като Карата и да го гледаме в гл.роля и висок рейтинг .Защо спряха Алабората - очертаваше се интересен , а и Кадир беше много хубав там  Flutter
Виж целия пост
# 711
Линде  Hug Heart Eyes Чок гюзел патрона  Heart Eyes
Таман се загледах случайно по 29 серия на Фатиха, така ми е домъчняло... като имам време ще си ги изгледам пак  Heart Eyes

Ирче, за темата  bouquet ама първо да си изпишем тази  Heart Eyes

Гале  Hug Heart Eyes Мичоно  Hug Heart Eyes

Между другото, имаше вероятност да гледаме Кадир в Гордиев възел, в ролята на мъжа на докторката - забравих му името  Joy
Виж целия пост
# 712
Линде  Hug Heart Eyes Чок гюзел патрона  Heart Eyes
Таман се загледах случайно по 29 серия на Фатиха, така ми е домъчняло... като имам време ще си ги изгледам пак  Heart Eyes

Ирче, за темата  bouquet ама първо да си изпишем тази  Heart Eyes

Гале  Hug Heart Eyes Мичоно  Hug Heart Eyes

Между другото, имаше вероятност да гледаме Кадир в Гордиев възел, в ролята на мъжа на докторката - забравих му името  Joy
Ами на мен нямаше да ми хареса ( не защото персонажа е по-скоро отрицателен , ами защото нашият е много младолик за гл.героиня).Аз и преди писах , че Кадир би изглеждал супер в ролята на Емир .Сигурна съм , че би се справил блестящо . #2gunfire
Виж целия пост
# 713
Добър ден сладурани HugЕви Hug Heart Eyesбързо да минава мила.Хубав ден на всички Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 714
Привет, прекрасни Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Еве Hug Heart Eyes spoko бързо оздравяване Hug
Виж целия пост
# 715
Красиви и стилни  Heart Eyes




Виж целия пост
# 716

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Тази е новичка, супер е Неслиханчето ни  Heart Eyes
Виж целия пост
# 717
"Я от тебя схожу с ума..." - От теб полудявам  Heart Eyes



Виж целия пост
# 718
Особено Неслихан  Heart Eyes Много е хубава.  Heart Eyes

Еви,
  Hug
Скрит текст:
Бързо да минава!
Виж целия пост
# 719
привет  Hug

Еви, снощи съм се сетила за теб и си мислех днес да питам как си  Hug бързо се оправяй моми4е  Heart Eyes
тия грипове преминават в пневмонии  ooooh!

аз Кадир го искам в главна роля, второстепенна роля не ме задоволява  Naughty
Алабората беше хубав избор, но без късмет, едно на ръка...друго продуцентите не се напънаха да му дадат шанс на сериала, по4наха по никакво време, никакви реклами...абе слаба работа  Crossing Arms а мом4ето ни беше убийственно , а и химията не им се полу4и с Ел4ин  Rolling Eyes

на всяка нова снимка Кадир гледа Неслито с толкова много любов, 4е виждаш как извира от о4ите му...направо блестят!

и една хубава статия за Кара Севда

#KaraSevda'yı neden çok sevdik?

http://www.ranini.tv/ozel/11983/1/kara-sevdayi-neden-cok-sevdik

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия