Голямата тема за малките масла - 14

  • 101 416
  • 749
# 300
Ами ти за втори път питаш, но не казваш за кое масло точно говориш, как да ти помогнем?

Извинете ме още съм нова и не схващам  Laughing става въпрос за маслото от гроздови семена. По точно, ако го използвам за почистване на лице, защото имам мъх по лицето , който е тъмен Simple Smile БЛАГОДАРЯ предварително  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 301
Прекрасни  Hug
Имам себореен дерматит на кожата на главата, се обостря най-много при смяна на сезоните.
Дали маслото от чаено дърво смесено с базово, например кокосово/зехтин/гроздови семки (такива имам в момента), биха помогнали? Или да не навреди повече? Има ли някой с подобен проблем в темата, да сподели опит Peace
Виж целия пост
# 302
Прекрасни  Hug
Имам себореен дерматит на кожата на главата, се обостря най-много при смяна на сезоните.
Дали маслото от чаено дърво смесено с базово, например кокосово/зехтин/гроздови семки (такива имам в момента), биха помогнали? Или да не навреди повече? Има ли някой с подобен проблем в темата, да сподели опит Peace
Масло от чаено дърво и розмарин капвам по две- три капки в дозичката шампоан и така мия главицата на дъщеря ми. Тя е също е със себореен дерматит. Има ефект.
Виж целия пост
# 303
Flowerdi Hug Hug
Виж целия пост
# 304
Дано облекчи и при теб положението!
Виж целия пост
# 305
Прекрасни  Hug
Имам себореен дерматит на кожата на главата, се обостря най-много при смяна на сезоните.
Дали маслото от чаено дърво смесено с базово, например кокосово/зехтин/гроздови семки (такива имам в момента), биха помогнали? Или да не навреди повече? Има ли някой с подобен проблем в темата, да сподели опит Peace
Масло от чаено дърво и розмарин капвам по две- три капки в дозичката шампоан и така мия главицата на дъщеря ми. Тя е също е със себореен дерматит. Има ефект.
На колко години е дъщеря ти? Моето момче е на 4 и също е със себореен дерматит. Дерматолог му изписа кортикостероиди за мазане, но не ми се бърза още.
Виж целия пост
# 306
Ами ти за втори път питаш, но не казваш за кое масло точно говориш, как да ти помогнем?

Извинете ме още съм нова и не схващам  Laughing става въпрос за маслото от гроздови семена. По точно, ако го използвам за почистване на лице, защото имам мъх по лицето , който е тъмен Simple Smile БЛАГОДАРЯ предварително  Peace Peace Peace

Съжалявам, аз нямам никакви наблюдения върху това масло точно. Дано някой, който го е ползвал, се включи!  Peace
Виж целия пост
# 307
Kati_ kz, дъщеря ми е на 6. Ползваме шампоан против пърхут на Alverde (bio- paranuss, bio- rosmarin) и в него капвам доп.масло. Оставам минута по- дълго в/ у главата. Обръщам внимание, че не ни е изписано от лекар, там ни насочиха към скъпа мед.козметика. Но към момента скалпът й е успокоен и се чувства доста по- добре.
Виж целия пост
# 308
Искам да попитам за това масло ако се използва за лице -акне дали ще започне растеж на мъха по лицето ми,защото четох и че се използва за стимулиране на растеж

Аз използвам масло от гроздови семки. Нищо няма да ти стане на окосмяването на лицето - не се притеснявай.

Въпрос към останалие: Колко капки масло от розмарин трябва да сложа на  50мл базово, така че хем да действа, хем да не стане беля?  Ще го ползвам за лице
Виж целия пост
# 309
От къде може да си купя Ямайско черно рициново масло, по възможност по-малка разфасовка? Бих искала да го ползвам за околоочна грижа нощем.
Виж целия пост
# 310
Момичета , някоя от вас ползвала ли е масло от ленено семе за коса ?
Като компонент на масления коктейл който използвам веднъж сесмично преди миене.
Благодаря ти , и аз мисля да го включа така  Peace
Виж целия пост
# 311
Искам да попитам за това масло ако се използва за лице -акне дали ще започне растеж на мъха по лицето ми,защото четох и че се използва за стимулиране на растеж

Аз използвам масло от гроздови семки. Нищо няма да ти стане на окосмяването на лицето - не се притеснявай.

Въпрос към останалие: Колко капки масло от розмарин трябва да сложа на  50мл базово, така че хем да действа, хем да не стане беля?  Ще го ползвам за лице
Благодаря Ви много момичета Simple Smile
Виж целия пост
# 312
Опитах да използвам маслото от шипка за околоочния контур. Нанасям вечер и на сутринта долните клепачи са подути и оттекли. Дали е алергична реакция? Случвало си е някой друг?
Виж целия пост
# 313
Опитах да използвам маслото от шипка за околоочния контур. Нанасям вечер и на сутринта долните клепачи са подути и оттекли. Дали е алергична реакция? Случвало си е някой друг?
При мен става така - от разни спирали и козметика ,която не ми понася.
Помага ми витамин Б  Peace
Виж целия пост
# 314
И аз попитах преди 2-3 дни за подходяща грижа за околоочната зона по-скоро като превенция и се насочих към маслото или крема от Ему, но днес се "ограмотих" (надявам се вярно), че ярчм-то също е подходящо за тази зона. И тъй като го имам налично, мисля да пробвам с него.
Някой с отзиви? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия