За телефонните измами

  • 61 599
  • 152
# 90
И аз така подписах 2г. договор на много ниска цена-не чрез офис. Идва куриер и на място подписваш, като гледаш дали всичко е коректно написано, особено цената. Правят такива промоции.
Виж целия пост
# 91
Да, звъннаха пак Tired Не беше автоматичен глас. Една госпожица ми предложи оферта за интернет и телевизия, бла бла. Казах ѝ, че ще помисля и ако се реша - ще отида в офис да подпиша договор. Ама не, тя настояваше да знае моето решение и ми каза, че ще ми звънне след няколко дни Tired
Явно когато си на договор /абонамент/ процедират различно - в смисъл, че не те оставят намира докато не изтръгнат съгласието ти за нов, "по-изгоден" план/абонамент Tired

Моят план е Прима, без договор, и мен няма за какво да ме притискат, освен да ме офертират накратко /беше ми представена оферта за предплатен пакет минути + МВ и веднага затвориха/.
Виж целия пост
# 92
Тези оператори имат таргети и взимат бонуси при сключени нови договори. Затова натискат да вземеш решение тук и сега, а не да ходиш до офис, защото така ще се пише на таргета на офиса. Peace
Виж целия пост
# 93
Мм да, и на съпружието звъняха, само, че от Теленор. Остава му още една година от договора, но му предлагат по-изгодна оферта, което доста ме учуди. Само, че той иска и телефон, та му обещаха и телефон, но не можело в офис, само по телефона и апарата ти го донася куриер  Stop А няма нужда от такива съмнителни оферти, които не стават в офис.
Нищо им няма на офертите, веднага я подписваш, за да я върне куриерът, но можеш в 14-дневен срок да я откажеш.
Обадиха ми се с предложение за подновяване на договора, с намалена такса на оригиналния план + апарат. Тъкмо мислех по въпроса, та ми дойде дюшеш
Виж целия пост
# 94
На мен всички такива оферти които са "само тук и сега", и не стават в офис, са ми съмнителни  Peace
Пък и искахме да видим и телефона, какво ти дават и тн.
Ще изчакаме офертите в офисите.
Виж целия пост
# 95
На мен всички такива оферти които са "само тук и сега", и не стават в офис, са ми съмнителни  Peace
Пък и искахме да видим и телефона, какво ти дават и тн.
Ще изчакаме офертите в офисите.
Не, аз казах, че съм склонна да размисля, разбрахме се кога да ме търсят пак, обадиха се дори 1-2 дни след уговорената дата.
Единствено дразнещо беше, че в началото предложиха 2 телефона, единият някакво Леново за 1 лв., което при второто обаждане вече нямаха в наличност. Но никой не ме е притеснявал излишно, просто ме уцелиха по време за размисъл и спечелиха.
Виж целия пост
# 96
Здравейте, и на мен ми звъняха от номер 02/434 1832. Праави сте , че неможе да върнете обаждане, защото може би е гейт , но девойката беше много любезна и каза че след като съм участвала миналата седмица в тяхна анкета съм спечелила почистване на мека мебел прозорци или каквото аз си избера. Изрично ме предупреди да не подписвам нищо и да не плащам нищо на жената която ще дойде. В събота след като ми измият прозорците в една стая по мой избор ще пиша пак Simple Smile
Виж целия пост
# 97
Най-вероятно ще те агитират да закупиш почистващата система (каквато и да е тя). По цял час ти дуднат и те убеждават. Доста хора се връзват. Иначе да, няма да плащаш за самото почистване.
Виж целия пост
# 98
Тези звънят от години да агитират за почистващата им ЕКО система. Аз ги отрязах за идването вкъщи и бяха много обидени!  Mr. Green
Виж целия пост
# 99
Някой да го е притеснявал ном.0899  90 28 32?Преди час звъня не вдигнах, помислих че са от Теленор, че в един период постоянно звъняха от подобен номер.Последвало е още едно обаждане,след него смс "ОБАДИСЕ''.Стана ми странно.Проверих номера и ми излезе Местна църква "Живот на праведност" Плевен?!?!
Виж целия пост
# 100
Преди бях на Мтел и много често ми звъняха разни анкетьори и тем подобни. Това продължи известно време, чашата с търпението ми преля и се развиках в един офис на Мтел. Оттогава никой не ме е притеснявал.

На нас не са ни звъняли измамници, но като ви чета те стават все по-брутални. Махнахме стационарния, баща ми е наясно с тези схеми, но все пак живее сам, а аз съм далеч, притеснявам се.
Виж целия пост
# 101
Преди няколко години на една моя позната са ходили при родителите, които живеят в малко село. Директно почукал някакъв на вратата и им казал, че цялото семейство претърпели катастрофа и трябва да си дадат всички пари, с които разполагат. Взел 400 лв и офейкал. Майка й после звъннала по телефона и отказвала да повярва, че са добре всички.... Явно имат начин за въздействие върху хората, щом вече се знаят схемите и пак някои хора се лъжат... #2gunfire
Виж целия пост
# 102
Възрастта не прощава. Схемите се знаят, но някои хора ги мързи да мислят, а други вече са изкукуригали.
Виж целия пост
# 103
От години ежедневно се говори по телевизията за телефонните измами. Даже и анимационно клипче направиха. Старост - нерадост! Няма спор, че пенсиите в България са безбожно ниски, но все се чудя как възрастните хора живеят в мизерия, а имат скатани десетки хиляди левове, които с готовност мятат през балкона. За къде ги пазят?
Виж целия пост
# 104
От години ежедневно се говори по телевизията за телефонните измами. Даже и анимационно клипче направиха. Старост - нерадост! Няма спор, че пенсиите в България са безбожно ниски, но все се чудя как възрастните хора живеят в мизерия, а имат скатани десетки хиляди левове, които с готовност мятат през балкона. За къде ги пазят?

Уф, верно е старост нерадост, от моя съседка - събира парите за умирачка/погребение/ и нещо да имало за децата. Това е, тъжно, тъжно, та........Като и кажа да си ги харчи за нея, тя казва, че нищо вече не и трябвало, а младите живеели толкова трудно сега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия