Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 3

  • 84 211
  • 738
# 30
Снимки за 16-ти епизод. Сигурно има и резюме, но не съм търсила.



Скрит текст:











Виж целия пост
# 31
Ето го:


И на бг:
Нихан и Кемал намират начин да говорят с Карен, единствения човек след Емир ,който може да разкрие важната тайна свързана с онази нощ. Отговорите които ще даде Карен, потвърждават че Кемал и Нихан са на правилния път. Точно след като Емир се свърже с Карен ще стане по-сложно да разплетат нишката, заплетена в онази нощ.
Студената война между Емир и Кемал ще промени размерите си.
Зезе ще изикрае всички козове в ръцете си , за да може по бързо да се оженят с Озан и да влезе в живота на Емир. От друга страна Емир за да разсърди Кемал и да поведе над него ,взема решение да използва снимките на Зейнеп които са в ръцете му.
Желанието на Вилдан да вземе къщата на Лейля ,ще нанасе нови рани върху Нихан и върху нея/Вилдан/, които трудно ще бъдат излекувани.
Лейля се превръща в цел за Емир, след като Нихан е поискала помощ от нея в труден момент.
Докато Кемал е заедно с Нихан и търси доказателства за онази нощ, на Емир му се отдава момент да залъже селяните относно съдебното дело, свързано с проекта за топлоцентралите.
Кемал като узнае за действията му ще даде съвсем неочакван отговор на Емир.
У Емир е един единствен избор за да спре Кемал.
Оз и ЗЕЗЕ правят последните приготовления за да се оженят тайно от от своите семейства.
А Кемал и  Нихан без да знаят за действията на своите брат и сестра правят всичко възможно , за да спасят своето бъдеще от Емир.

Ех, на руски едва ли ще го разчетете  Joy Joy Joy с този шрифт дето го изплясках....
Виж целия пост
# 32
Втори фрагман

Виж целия пост
# 33
hushpuppy i ivito,
 
да много хубаво 4е не ви дразни - но мен досега клишетата не ме дразнеха , но вероятно върховната тъпотия ме издразни 4ак отлкова - иан4е можеха да покажат ревността им по друг на4ин - които да ен така глупав  newsm78

 ама неисе да видим следващия болум - о4аквам пове4е там Simple Smile
Виж целия пост
# 34

Втори фрагман.Този Тарък много плиткоумен бил
Виж целия пост
# 35
Ехааа, мерси за трейлъра, снимките и превода Peace

Ще види зор Зезе с отмъщението. Емко не е кой да е и ще й свие сармите на бързо. Лика прилика са си двамата ooooh! Но, той винаги ще бъде по- от нея....
Кемал дали научи, че вече не са "честни" Mr. Green
Виж целия пост
# 36
Ехааа, мерси за трейлъра, снимките и превода Peace

Ще види зор Зезе с отмъщението. Емко не е кой да е и ще й свие сармите на бързо. Лика прилика са си двамата ooooh! Но, той винаги ще бъде по- от нея....
Кемал дали научи, че вече не са "честни" Mr. Green
Мисля че Емир не би рискувал да каже че е преспал с Зезе защото знае че може да изгуби Ниханче.Отново се появи изнудвача чудно кой ли е той.
Виж целия пост
# 37
На Емир явно това е целта му, да направи Тарък свое подобие. И Кемал срешу двама Емировци. Не разбирам, защо Емир кара Бану да въздейства на Тарък и го накара да се влюби в нея.
Виж целия пост
# 38
Под нейното въздействие по-лесно ще го манипулира. То не че сега му е много трудно.  hahaha  Нещо бяга логиката в действията на героите. Но няма от какво да се оплакваме, стига да има повече Нихан-Кемал.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 39
Обаче има една малка подробност, че ако  Бану поиска може да използва Тарък,за да си отмъсти на Емко  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 40
  Спокойна нощ!
Виж целия пост
# 41
Привет, милички,

Ето ви фрагмана на бг:

http://www.vbox7.com/play:efb72f9dcd

Всичко сте казали, само да допълня, че Емко лесно се не дава. Twisted Evil Все пак Зезе не е от неговата класа на злодей. Simple Smile Изненада я с някакъв компромат май.  Mr. Green

Тарък е тъпо, тъпо, тъпо парче. И той стана убиец явно. Не очаквах, че ще стигне толкова далеч, но аз и за Зезето имах надежда до последно, пък то....
Виж целия пост
# 42
Привет, милички,

Ето ви фрагмана на бг:

http://www.vbox7.com/play:efb72f9dcd

Всичко сте казали, само да допълня, че Емко лесно се не дава. Twisted Evil Все пак Зезе не е от неговата класа на злодей. Simple Smile Изненада я с някакъв компромат май.  Mr. Green

Тарък е тъпо, тъпо, тъпо парче. И той стана убиец явно. Не очаквах, че ще стигне толкова далеч, но аз и за Зезето имах надежда до последно, пък то....
Здравей и на теб.Емко изненада Зезе със снимката от яхтата когато се целуват.А за Тарък все още може има някаква надежда, знам ли може и да не е убил ,само да е сплашил хората с пистолета.
Виж целия пост
# 43
Той може и да я изненада, но накрая той ще е изненадания 
Виж целия пост
# 44
Тарлъка не уби никой по скоро сплаши селянина успешно при това! Интересна ще е реакцията на кемал ако разбере какви ги върши баткото Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия