Кемо да си вземе валерианчето и столчето, да е седнал, когато двамата му роднини го сюрпризират...
Като житената питка ми е в лице....
Като житената питка ми е в лице.... 
Отива й да е лоша.
Отива й да е лоша.



Аферим, Зезе! Аферим, къз!
Какъв невероятен гол заби на Емо в 89 мин.
Шимди Емо да си сложи снимките в албумче и да си ги гледа за спомен.
Малката отигра ситуацията брилянтно. Смисъла на компрометиращите снимки се губи защото Зезе вече не е еманет на братята си, а на мъжа си. Съпругът обаче се явява шурей. Самата Зезе е вече от семейството - снаха. Трябва да и се пази реномето демек.
А и каквато е лисана на Сезинови тепърва има да им става лошо.
При Сойдерови ще има малко драма щото те още не са фаркънда, че трябва да почерпят.
Само за ГГ е малко конфузно.
Какво казва по тозий казус турския закон и евентуално Корана.
Те с това да се оправят СЦ.



Препоръчани теми