Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 3

  • 84 211
  • 738
# 45
Да и аз така видях за Тарък.
Кемо да си вземе валерианчето и столчето, да е седнал, когато двамата му роднини го сюрпризират... Tired
Виж целия пост
# 46
Добро утро
Виж целия пост
# 47
А какво ще кажете за нея?Като изключим натрапчивата и любов.
Виж целия пост
# 48
Не я харесвам, Иви Peace Като житената питка ми е в лице.... Rolling Eyes

Днес е новата серия Party
Виж целия пост
# 49
Не я харесвам, Иви Peace Като житената питка ми е в лице.... Rolling Eyes

Днес е новата серия Party
Чакам я че да видим Кемал бей как ще реагира на сватбата на сестричката  , а относно Мелиса не е грозна ама някак ми е изкуствена
Виж целия пост
# 50
Красавица е Мелиса, но тази специфична красота я ограничава в ролите. Не мога например да си е представя в положителна роля, все нещо негативно трябва да има в героините й.  Joy  Отива й да е лоша.

***

Хаштага за епизода е #intikamiçin - Заради отмъщение

Виж целия пост
# 51
Красавица е Мелиса, но тази специфична красота я ограничава в ролите. Не мога например да си е представя в положителна роля, все нещо негативно трябва да има в героините й.  Joy  Отива й да е лоша.

***

Хаштага за епизода е #intikamiçin - Заради отмъщение


Не я  разбирам аз тази Зезе ,сърди се на Емир че постъпи така с нея, а тя постъпва по същият начин със Озан.Иначе добре играе щом ни  дразни
Виж целия пост
# 52
Чакаме , а последната снимка много ме изкефи. Бану и Туфи  да вземат да спретнат  една комбина срещу Емир бей
Виж целия пост
# 53
Изгледах серията на руски/не можах да изтрая/,хареса ми,че нещо се случва,но този Озан много заслепен бре,та тя нито го прегърна веднъж,нито го целуна,а иначе уж нямаше търпение да е с него и затова трябваше да се оженят срочно! Thinking
Виж целия пост
# 54
Изгледах серията на руски/не можах да изтрая/,хареса ми,че нещо се случва,но този Озан много заслепен бре,та тя нито го прегърна веднъж,нито го целуна,а иначе уж нямаше търпение да е с него и затова трябваше да се оженят срочно! Thinking


те такива ги дават вси4ките- нали помниш оня предишния кандидат на ЗЕЗЕ - оня приятел на Кемал - и тои голям идиот - тя нито го пергърна ни го целуна все бягаше от него и оти си мислеше за сватба -  Joy
Виж целия пост
# 55
Вие нищо не разбирате Mr. Green тя, им праща космически сигнали Зезе на мъжете, само те ги разчитат и си мислят за сватби Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Не гледах снощи за протокола.
Ще си чакам преведена серията Peace
Виж целия пост
# 56


Ще си чакам преведена серията Peace

Има я на руски. Голем кеф! smile3508 Аферим, Зезе! Аферим, къз!  smile3501 Какъв невероятен гол заби на Емо в 89 мин.  Joy Шимди Емо да си сложи снимките в албумче и да си ги гледа за спомен.  Joy Малката отигра ситуацията брилянтно. Смисъла на компрометиращите снимки се губи защото Зезе вече не е еманет на братята си, а на мъжа си. Съпругът обаче се явява шурей. Самата Зезе е вече от семейството - снаха. Трябва да и се пази реномето демек.  Wink А и каквато е лисана на Сезинови тепърва има да им става лошо.  hahaha Joy При Сойдерови ще има малко драма щото те още не са фаркънда, че трябва да почерпят.  Wink Само за ГГ е малко конфузно.  Confused Трябва да се провери как стои въпроса с браковете на брат и сестра със сестра и брат.  Thinking Какво казва по тозий казус турския закон и евентуално Корана.  newsm78 Те с това да се оправят СЦ.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 57
Страхотна е!!!!
Виж целия пост
# 58

Коя newsm78
колежката съфорумка Селфи ли Thinking


Йеее, Селфиета  Hug
мързи ме на руски да гледам Crossing Arms
Виж целия пост
# 59
Серийката! Страхотна ще е!Ама кога ще дойде събота да я гледам. Чакам я с превода, за да ми е пълно удоволствието!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия