
за преведения епизод. Точно днес имам нужда от нещо хубаво, а какво по- отпускащо от турска сапунка.

)
. Напълно съм съгласна със zarani, че Емир е обсебен от Нихан. Дали я обича - това за мен е под доста голям въпрос
. Може да прозвучи еретично, но някак оставам с впечатлението, че точно обич, любов... като че ли ги няма. Доставя му някакво перверзно удоволствие да си играе с нея, непрекъснато говорейки за любовта си. Виждам друго - на всичката му чернилка, цинизъм и т.н. той я уважава. И все ми се струва, че няма да направи крачката към консумация
. Естествено, че няма намерение да я отстъпва на когото и да било - кой така лесно дава любимата си играчка, особено пък на врага си
.
.
. И ми се струва още, че Емко май не е чак толкова безразличен. Но може и да греша.
. Освен злоба и тънка пресметливост булката май няма друго кой знае какво. Аааа... и си вярва, че е някакъв фактор. А аби Тарлък - прост и кух, та дрънка
. Обаче вярвам, че Бану ще успее да му намести ценностите и чакрите
.





Да не са ги избирали с конкурс ?

Що ли?

и ще си кажа, че не ме удовлетвори първата целувка след 6 г. вече така да се каже.
Явно тук екипа така вижда нещата, но на мен ни ми пасва дори и на заглавието. Значи за кара севда според мене трябваше да се изпият, а не да се целунат нежно като след разходка на влюбени в гората напролет. Препоръчани теми