Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 3

  • 84 211
  • 738
# 615
Няма да има общо със ЗеЗе той 100%. Според мен накрая когато вървим към финал - Емир ще се гръмне и до там. Според мен с времето ЗеЗе ще се влюби в Озан или ще се появи някой друг.
Виж целия пост
# 616
според мен колкото и да проявява 4овек инат - и тои 4ака ве4е 6 години ( а да не говорим от преди това от малък като я оби4а още) става много време - и 4овек в един моемнт му омръзва да бъде отхвърлен - искам да кажа 4е всяко 4акане си има краи
Той не просто обича Нихан, той в вманиачен по нея. Няма как да му омръзне просто ей така. Нихан за него не е нито Бану, нито Зезе, нито някоя друга. Съгласен е да не я има, но и на друг не желае да я дава. Още повече, ако този друг е Кемал. А ако в един момент му омръзне да чака... тогава всички знаем, че няма просто да се оттегли, а.... Само като си го помислих и тръпки ме побиха. Дано сценаристите не стигнат чак дотам.  Praynig
Виж целия пост
# 617
Аз съм на мнение, че ще се влюби в Зезе. Но ще видим СЦ какво са замислили. Peace
Виж целия пост
# 618
според мен колкото и да проявява 4овек инат - и тои 4ака ве4е 6 години ( а да не говорим от преди това от малък като я оби4а още) става много време - и 4овек в един моемнт му омръзва да бъде отхвърлен - искам да кажа 4е всяко 4акане си има краи
Той не просто обича Нихан, той в вманиачен по нея. Няма как да му омръзне просто ей така. Нихан за него не е нито Бану, нито Зезе, нито някоя друга. Съгласен е да не я има, но и на друг не желае да я дава. Още повече, ако този друг е Кемал. А ако в един момент му омръзне да чака... тогава всички знаем, че няма просто да се оттегли, а.... Само като си го помислих и тръпки ме побиха. Дано сценаристите не стигнат чак дотам.  Praynig
+100
И благодаря на Еви   Hug Heart Eyes Hugза преведения епизод. Точно днес имам нужда от нещо хубаво, а какво по- отпускащо от турска сапунка. Simple Smile
Виж целия пост
# 619
Привет момичета,
досега само четох коментари, но и аз да се включа.
Много ми хареса 21-ви епизод.
Емир /Каан/ е чудесен актьор.Мисля, че не трябва да има лош край с него , а да му се даде шанс да се поправи.
Дано най сетне разкрие Туфанлъка какви му ги върши зад гърба. newsm68 Wink
Нещо не ги виждам заедно Емир и Зезка.Поскоро Туфан и Зевзе
Нихан и Кемал
Тарък и Бану
Асу и Емир ! Simple Smile)
 да си организират едно голямо тържество.Обаче не искам да свършва.Толкова е вълнуващ този сериал!!!!
Момичета някой знае ли нещо любопитно за Емир /Каан/ ? Hug
Виж целия пост
# 620
Здравейте, момичета! Огромна, огромна благодарност за преведения епизод!  bouquet
Да се включа с малко разсъждения  Wink Simple Smile. Напълно съм съгласна със zarani, че Емир е обсебен от Нихан. Дали я обича - това за мен е под доста голям въпрос Peace. Може да прозвучи еретично, но някак оставам с впечатлението, че точно обич, любов... като че ли ги няма. Доставя му някакво перверзно удоволствие да си играе с нея, непрекъснато говорейки за любовта си. Виждам друго - на всичката му чернилка, цинизъм и т.н. той я уважава. И все ми се струва, че няма да направи крачката към консумация Simple Smile. Естествено, че няма намерение да я отстъпва на когото и да било - кой така лесно дава любимата си играчка, особено пък на врага си Peace.
Смях се с глас на сцените с моя нов патрон Зехир и онова недоразумение "Саалих, джанъм" hahaha.
Мадам Зелка много опери нещо гребена, ама де да видим. Чини ми се, че Емко лесно ще я придума tooth. И ми се струва още, че Емко май не е чак толкова безразличен. Но може и да греша.

Мозъчето на ЗеЗе било като на колибри.... ама моля ви се, нека не обиждаме тези красиви птички  hahaha. Освен злоба и тънка пресметливост булката май няма друго кой знае какво. Аааа... и си вярва, че е някакъв фактор. А аби Тарлък - прост и кух, та дрънка tooth. Обаче вярвам, че Бану ще успее да му намести ценностите и чакрите tooth.
Асу определено не ми харесва откакто се е появила като персонаж. Дано не се държи като започната и недовършена, че тогава Кемо и Нихи зор ще видят tooth
Интересна двойка биха били Асу и Емко.... взривоопасна  hahaha
Виж целия пост
# 621
Аз не виждам никаква любов от страна на Емир към Нихан. Понякога я гледа с омраза. Определено не е безразличен към Зезе, колкато и да я обиждат е красива.  Peace
Виж целия пост
# 622
 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
На мен Зелката ми изглежда зла .
Сега е поотслабнала, обличат е добре, но красавица не мисля, няма харизмата и чара на Нихан или Бану!
Виж целия пост
# 623
Здравейте,
най-после изгледах 19 еп., Видях, че Ева ни е донесла новият 20еп. Много ви благодаря на всички вие, които ни превеждате, прекрасни сте! Hug


В 19 еп. ми беше скучно до момента,  в който Кемо не приклещи на тясно Туфан. Това беше интересна развръзка. Няма да коментирам препратките към Шерлок, защото са очевидни, дори за майтап го вкараха. Това е от липса на идеи, простено им е на СЦ, ако ще можем да гледаме по-дълго Неслихан и Бурак в двойка. Прекрасни са! Е, аз си обичам и реалната му партньорка в живота, не смесвам работата и другото, за това гледам на тях сравнително обективно.
И понеже, както казва и сина ми, че мама се вълнувала от модата няма да пропусна да кажа и кое ми хареса и кое не...
Зейнеп беше много красива булка, грима й беше модерния нюд, прическата също съобразена с модата. Рокля и диадема, всичко беше семпло, личеше си почерка на Сезинови Peace
Нихан, вече я говорихме, за съжаление не беше само роклята и прическата от сватбата, но цялостно в серията се бяха объркали с тоалетите. Вярно, то хубавото си е хубаво и под пет пласта гел и рокля, като от някоя модна къща в Асеновград Rolling Eyes Но, все пак очакванията са ни главната героиня да е винаги хубаво облечена.
Вилдан, както винаги много ми харесва как я обличат. Винаги е с хубава прическа и грим, много свеж вид й дават. Костюмите и всичко, което носи е модерно, на сватбата също беше много хубава и най-вече стилна.



п.п. единственото, което ме дразни, но то присъства традиционно във всички сериали е сюжетната линия - глупав-принуден от друг-направил свинщината-оправдан поради това, че бил видиш ли ти принуден-избелен за финал/че, даже и поумнял/. Как пък винаги някой с нещо е принудил друг, едната била малка и неопитна Twisted Evil, ми другия - на него какво му е!? Задавам си риторични въпроси и си отговарям естествено - той е голям, даже дърт стар ерген Mr. Green и инфантилен от горе на това. Нормално да са подмамени Tired
Виж целия пост
# 624
Как можаха да замаж прекрасната коса на Нихан... Толкова много красиви прически има, така ли не можаха да и направят нещо по-хубаво. Доре една плитка да бяха и направили. Стайлинга и също беше ужасен. В 20-ти епизод я бяха облякли добре и естественият и вид харесах. Иначе останалите бяха много хубаво облечени. В 20-ти епизод ми хареса роклята на Лейля.  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 625
Габриела - свирено е положението в 19еп., ще го забравим някакси Mr. Green
Добре, че изцепките със стайлинга са малко Peace

много хубава Нихан Heart Eyes






хубава Бану




Сега гледам в 20 еп. Зиза са взели да я гримират много по-хубаво от преди. Пак е с нюд гамата в червилата

И любим момент

Виж целия пост
# 626
Всички актьори са много красиви !  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Да не са ги избирали с конкурс ?  Laughing
Виж целия пост
# 627
Реваншират ни се в 20еп. с прелестна Нихан, отново Wink
Виж целия пост
# 628
Определено в 20-ти епизад са оцелили дрехите, които ще и стоят добре.  Peace
Виж целия пост
# 629
Мерси на преводачите Еванджелин и Виолета!  bouquet Hug

20 го започнах отзад напред.  Wink Що ли?  newsm78 Wink

Първо ще се навра под стола  newsm43 и ще си кажа, че не ме удовлетвори първата целувка след 6 г. вече така да се каже.  Confused След като любимата ти е била в смъртна опасност и си рискувал да загубиш любовта на живота си тази нежна целувка нещо не ми е таман. Искаше ми се страст и от двете страни. Ами, че повече страст има между Зезе и Емо в трей 21. Confused Разбирам, че такова е сценарното и режисьорското виждане и хич не се вкарвам във филми за това кой за кого е сгоден в живота. Язе ако съм режисьор ще ги скъсам от дубли докато не ми изиграят това, което искам.  Crossing Arms Явно тук екипа така вижда нещата, но на мен ни ми пасва дори и на заглавието. Значи за кара севда според мене трябваше да се изпият, а не да се целунат нежно като след разходка на влюбени в гората напролет.  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия