Хич не си отиваше при този екшан, който разеграха.
Хич не си отиваше при този екшан, който разеграха.
ама поне имахме целувка
Просто не ми беше таман за ситуацията.
Габи ми е хванала мислАта.

Зехирчето.
след като се чуха изстрелите когато бягаха НихКем
как я дръпна за колан4ето и погледа му ... еми малко да вкарат от това - помните ли в на4алните серии когато Кемо беше на гости в къщатата на нИхан там с каритната - и до тоалетната как я бутна настената и как я гледаше .. ами имаще нещо страстно в това -- сещате ли се ? Та отдавна не сме гледали нещо такова .. само сълзи , нежност - тои я гледа сълзливо тя го гледа ... пак казвам не 4е има нещо лошо това , ама малко да вдигнат кръвта ...
Или не го правят добре, или щото съм руса,
но не разбрах как стигнаха от един синьо бял шал до оня в затвора.
Не разбрах и как се измъкна Танер.
Всъщност имам подозрение, че Туфо му помогна, но те тези сцени са така направени, че трябва да си ги тълкуваш. Или в другия болюм да чакам ретроспекция.
Зехир и Салих.
Как се гушнаха като мартенски котараци?!
И как се ревнуват за сърцето и мястото отпред в колата до Кемалджим?!
Те са ми един смешен триъгълник, който си стана вече на четириъгълник с участието на Галип 

Да. Лейля е много красива. Много ми хареса роклята и. Вещицата и тя е много стилна.
Точно такава ми се видя тя.
Целувка след... и нямам предвид бягство от отвличане, а горното в цитата на Муци.
Препоръчани теми