Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 3

  • 84 211
  • 738
# 555
Огромно БЛАГОДАРЯ на Еви и екип !  Heart Eyes Hug Blush
Виж целия пост
# 556
Главата на Каан колко изкуствено стой. Личи, че е колаж.  Laughing

Благодарско за превода!  bouquet
Виж целия пост
# 557
Е да ма готина идейката ЕмКем  hahaha hahaha hahaha

Един Тарлък и един Тюфлек за красота
Виж целия пост
# 558
Да, идеята е готина.  Laughing

Тарлъка и Тюфлека и те.  Laughing
Виж целия пост
# 559
Защо ли го бавят толкова много този Фраг ?  newsm78
Виж целия пост
# 560

 Whistling Whistling Whistling
Защо ли го бавят толкова много този Фраг ?  newsm78
Тия двамката са изтрепали екипа.... ooooh! затова  Wink Party Party
Виж целия пост
# 561
Ще го бавят, я! smile3511
 Сееемки ще ми люпят, я марш да трепеш........ smile3513 smile3513
Виж целия пост
# 562

Var!  Wink Grinning Hug

Kara Sevda 20.Bölüm Fragman 1




И сега кво?  newsm78 Нихи е отвлечена ли?  Thinking
Виж целия пост
# 563
Айдааа....
Не е Емко, не е Кемо, ко стана в такъв случай? Човека дето тормози бат Емко, да е отвлякъл Нихи? Да не  би да станат приятели Емко и Кемко, за да спасят Ниханчи?
Виж целия пост
# 564
Екипът си пази скрит коз изнудвача не случайно.  Thinking От тази шапка могат да извадят няколко зайци.  Wink Основната линия на противопоставяне Кемо-Емо може да се допълни с трета страна и ей ни втори сезон.  Laughing
Виж целия пост
# 565
Екипът си пази скрит коз изнудвача не случайно.  Thinking От тази шапка могат да извадят няколко зайци.  Wink
Това със зайците е ясно, ама това отвличане изневиделица дойде... Да не се окаже, че оня, който я следеше, не е от Емко сложен, a от тея дето ще я отвлекат.
Друг вариант е да я отвлича Галип...
Виж целия пост
# 566

Себеп?  newsm78

Направи ми впечатление каменното лице на Нихан. На Кемо ли е сърдита?  newsm78 Въобще във всички кадри от трея изглежда сърдита.  Thinking
Виж целия пост
# 567

Себеп?  newsm78

Направи ми впечатление каменното лице на Нихан. На Кемо ли е сърдита?  newsm78 Въобще във всички кадри от трея изглежда сърдита.  Thinking
За да изпробва всички заинтересувани страни...
Е те нали се разбраха да не контактуват вече, най-вероятно затова.
Виж целия пост
# 568
Е те нали се разбраха да не контактуват вече, най-вероятно затова.

Хич не контактуват.  Wink Само се чудят къде да се срещнат, че да не контактуват.  tooth И що да се преструват пред Лейля тейзе?  newsm78 Нейсе! И без друго трейовете ги правят нарочно объркващи.  Sunglasses

Версия по отвличането на Нихан.  Thinking Шефа на Туфан му е писнало от Кемо и Емо. На единия подхвърля подсказки, другия го рекетира обаче те се вторачили в севдата.  Wink И си вика я да им взема обекта дето ги разсейва и да си дойдем на игрЪтЪ!  Crossing Arms Wink Grinning
Виж целия пост
# 569
20.Епизод Трейлър - Бг Субтитри
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия