Мерси, Синан!
Понеже Емо следи КеНи и за да не се пречка Нихи в разследването му Кемо инсценира отвличане.
Така хем са си заедно, хем Нихи не може да тича след Кемо и Зехир да се излага на опасност.
Понеже Емо следи КеНи и за да не се пречка Нихи в разследването му Кемо инсценира отвличане.
Така хем са си заедно, хем Нихи не може да тича след Кемо и Зехир да се излага на опасност. 
Някой друг ще е. Сигурно някой от враговете на Емир.
Асу отвлича Нихан. Пред Кемо се прави на съпричастна докато държи Нихи в подземен тунел с плъхове.
Асу отвлича Нихан. Пред Кемо се прави на съпричастна докато държи Нихи в подземен тунел с плъхове.
Значи имаме А, В, С и на вашето внимание отговор D - Тривиално отвличане за пари.
Значи имаме А, В, С и на вашето внимание отговор D - Тривиално отвличане за пари. 

Асу отвлича Нихан. Пред Кемо се прави на съпричастна докато държи Нихи в подземен тунел с плъхове.
Щото дъртака ще си върне парите от сина си.
Излиза, че младия и стария Козджоулу ще си менкат едни пари.
що ли си мислех, че поне тази тема е подмината от агенти и хигиенисти?!
що ли си мислех, че поне тази тема е подмината от агенти и хигиенисти?!
аз откакто се разписах тук, а това беше още преди сериалът да започне, се чисти най-редовно. На някой все нещо му пречи. 
Просто тази вечер ми направи впечатление как се измести първия пост в страницата. 
Препоръчани теми