Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 3

  • 84 211
  • 738
# 630
Определено ! Целуфана трябваше да е страстна, бурна , а не нежна.  Peace Хич не си отиваше при този екшан, който разеграха.  Peace
Виж целия пост
# 631
Мен пък ми хареса целуфана, не съм очаквала страстна целувка, защото знаех, че няма да ни се случи  hahaha ама поне имахме целувка  Heart Eyes
Виж целия пост
# 632
Целувката сама по себе си е прекрасна!  Heart Eyes Просто не ми беше таман за ситуацията.  Peace Габи ми е хванала мислАта.  Wink Hug

На финала си признавам в цялата престрелка тръпнех повече да не пострада на Китиджим  Hug Зехирчето. Разгеле като се метна в колата се успокоих. Бягаше като газелка д-р Уотсън.  tooth
Виж целия пост
# 633
И аз за Зехир се притесних  hahaha hahaha hahaha след като се чуха изстрелите когато бягаха НихКем
Виж целия пост
# 634
Здравейте и от мен.
Стайлинга  като цяло ми харесва с едно две малки издънки.
Ниханче беше облечена с някакъв халат на цветя в един от еп,там бяха се издънили яко.
Вилдан и на мен ми харесва как я обличат, винаги е с много добре подбрани костюми, дънки, ризи,жилетки, рокли, палта и прическите също са си много стилни.
Бану също ми харесва.
Асу много ми я претрупват.
Сега целувката беше хубава ,ама можеше още малко да дадът от себе си.

Емир отново ще използва Зезе страст може и да има ,ама любов едва ли.Да не забравяме че все пак е мъж и той има нужди Laughing Laughing Laughing
Като стана на въпрос и аз се притесних за Зехир като се чуха изстрелите.
Виж целия пост
# 635
Мен пък халата с цветята ме изкефи мисля беше 6-ти епизод
Виж целия пост
# 636
И аз се притесних за Захир. Викам край утрепаха го.  Joy
Виж целия пост
# 637
такакак виждам 4е има още двама които мислят като мен - целувката беше прекрасна , но не намясто - трябваше да я грабне Нихан да я цапне на дървото - да вдигни единия крак и тя да го обвие около тялото му и да се мляскат страстно поне 5 мин - да иска още там да я .... схванхте мисълта ми - нещо като в забранения плод като се бяха награбили в гората или след като Бихтер мислеше 4е тои е умрял ...та липсваше страст - нежността не беше на място в тоя моемнт  Embarassed за Емир и Зеза лубов няма ама страст има пове4е до моемнта от колкото при нашите влубени Simple Smile как я дръпна за колан4ето и погледа му ... еми малко да вкарат от това - помните ли в на4алните серии когато Кемо беше на гости в къщатата на нИхан там с каритната - и до тоалетната как я бутна настената и как я гледаше .. ами имаще нещо страстно в това -- сещате ли се ? Та отдавна не сме гледали нещо такова .. само сълзи , нежност - тои я гледа сълзливо тя го гледа ... пак казвам не 4е има нещо лошо това , ама малко да вдигнат кръвта ... Whistling
Виж целия пост
# 638
Според мен ако продължават с тази Кара ще падне рейтинга на сериала.  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 639
Напротив, рейтинга на сериите с повече екшън е по-висок от рейтинга на  другите.
Виж целия пост
# 640
хихихи нали харесваме екшан на живо...  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 641
Относно екшъна.  Thinking Или не го правят добре, или щото съм руса,  4470 но не разбрах как стигнаха от един синьо бял шал до оня в затвора.  newsm78 Не разбрах и как се измъкна Танер.  newsm78 Всъщност имам подозрение, че Туфо му помогна, но те тези сцени са така направени, че трябва да си ги тълкуваш. Или в другия болюм да чакам ретроспекция.  Confused
И още една двойка "влюбени" има.  Wink Зехир и Салих.  Joy Как се гушнаха като мартенски котараци?!  tooth И как се ревнуват за сърцето и мястото отпред в колата до Кемалджим?!  rotfImbo
Виж целия пост
# 642
Обаче сцената с Ондер и Лейля + Вилдан ми хареса. Посланието беше - "от два стола на земята", всяка се завъртя на другата страна hahaha Те са ми един смешен триъгълник, който си стана вече на четириъгълник с участието на Галип Joy
Лейля в този сериал ми прави впечатление, че винаги е с безупречна прическа. Много й отива дължината и цвета Heart Eyes
Въобще двете сестри го играят много стилни дами Heart Eyes
Виж целия пост
# 643
Оказа се, че е запалянко по футбола. А Танер каза на Емо, че ако не го измъкне от затвора ще убие Нихан. Можеха да измислят повече екшън, явно не са гледали екшън филми. Захир и Салих са новата звезна днойка. Много смях на този момент.  Joy Да. Лейля е много красива. Много ми хареса роклята и. Вещицата и тя е много стилна.
Виж целия пост
# 644
- трябваше да я грабне Нихан да я цапне на дървото - да вдигни единия крак и тя да го обвие около тялото му и да се мляскат страстно поне 5 мин - да иска още там да я .... схванхте мисълта ми -

Схванах! И после следва нежната целувка.  Heart Eyes Точно такава ми се видя тя.  Wink Целувка след... и нямам предвид бягство от отвличане, а горното в цитата на Муци.  Wink Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия