Ценна ли е за вас "Обичам те"

  • 11 572
  • 71
# 15
Преди време бих гласувала с "да". Сега твърдо "не"
С годините израза доби друго значение за мен.  Отношението е важно не думите. Човек може да каже всичко, което му изнася в дадена ситуация...
Виж целия пост
# 16
Ценна е, когато синът ми ми я каже.
На него му вярвам все още..))
Иначе - без думи, с действия се убеждавам.
Виж целия пост
# 17
Казвам буквичката-О
Казвам буквичката-Б
Казвам буквичката-И
Казвам буквичката-Ч
Казвам буквичката-А
Казвам буквичката-М
Казвам буквичката-Т
Казвам буквичката-Е

Коя е думата познахте ли я?-Разбира се Обичам те! Heart
Виж целия пост
# 18
Да, ценна е.
Виж целия пост
# 19
Казвам буквичката-О
Казвам буквичката-Б
Казвам буквичката-И
Казвам буквичката-Ч
Казвам буквичката-А
Казвам буквичката-М
Казвам буквичката-Т
Казвам буквичката-Е

Коя е думата познахте ли я?-Разбира се Обичам те! Heart

В кой клас си?  newsm78
Виж целия пост
# 20
Баща ми да ми разроши косата, след като току-що съм я направила, не е обич, а садизъм.  Laughing
По-скоро мазохизъм.
Виж целия пост
# 21
Зависи!
Когато я чуя от фалшив човек, даже ми вдига нервите, че ме будалка по този начин, и си мисли че му/й вярвам.
А, когато я чуя от човек, в когото вярвам , и който го е доказал ми топли душата.
Виж целия пост
# 22
http://www.highviewart.com/nay-hubavata-lyubov-3898.html
Виж целия пост
# 23
Казвам буквичката-О
Казвам буквичката-Б
Казвам буквичката-И
Казвам буквичката-Ч
Казвам буквичката-А
Казвам буквичката-М
Казвам буквичката-Т
Казвам буквичката-Е

Коя е думата познахте ли я?-Разбира се Обичам те! Heart

В кой клас си?  newsm78

Залагам на основно у-ще.
Виж целия пост
# 24
Искрено се забавлявах с коментарите в темата! Laughing Благодаря! Flutter

От определени хора ми е много мило да ги чувам тези две думи. За себе си - на никого не съм ги казвала, освен на нашите като дете (и то не доброволно).
На мен ми ги повтарят сравнително често - дългогодишни приятели, майка ми, брат ми... Вярвам им, но не им отвръщам със същото - не мога и не искам. Казвам им, че "изпитвам много топли чувства" и те знаят, че наистина го мисля. Hug Но пък редовно им доказвам колко много държа на тях. Simple Smile

Ето една песен - тематично Flutter (на моя любимец Heart Eyes)
Виж целия пост
# 25
Обичам да ми ги показват  Wink нагледно  Grinning

И , да гот е да ги чуваш ако не са кухи  Wink




*********
- Ooo това е великолепно ! Кажи ми го още еднин път на ушенце , тези три думички ....
- Вашият кредит е погасен.
- Оооо , ДА !


 Laughing
Виж целия пост
# 26
Да! Ценна е! Обаче да се казва само когато наистина го чувстваш!
Бившият ми приятел ми казваше че ме обича всеки път, когато ми се обади по телефона, а той ми звънеше буквално по 100 пъти на ден.
Е, не мисля че беше любов това - беше обсебване!
И, вярвайте ми - намразих я тази думичка тогава!
Хубаво е да я чуваме, но още по-хубаво е, когато действията покажат тази любов.
Сега с мъжа ми не си казваме често, че се обичаме, но когато си го кажем, усещам магията на думата.
Виж целия пост
# 27
Казвам буквичката-О
Казвам буквичката-Б
Казвам буквичката-И
Казвам буквичката-Ч
Казвам буквичката-А
Казвам буквичката-М
Казвам буквичката-Т
Казвам буквичката-Е

Коя е думата познахте ли я?-Разбира се Обичам те! Heart

В кой клас си?  newsm78

Залагам на основно у-ще.

Може и детската градина да е!
 Grinning
Виж целия пост
# 28
Аз също съм на мнение, че е важно да се казва тази дума! Също така е важно да се казва на място и когато се казва действията да го твърдят това. Тогава думата има сила. Ако просто се казва думата ей така няма значение според мен, но ако си направил нещо сериозно за някого и те попита, защо си го направил, тогава може да има силно значение и силно въздействие. Също така „обичам те” може да значи много неща. Попадала съм на момчета, които казват едно и също и показват някаква форма на любов, но е доста различна спрямо различните хора.
Виж целия пост
# 29
Не!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия