Ценна ли е за вас "Обичам те"

  • 11 572
  • 71
Обичам те за мен е ценно и истинско тогава,когато Обичам те се каже на човека към когото имаме чувства и те са взаимни. txtloves
Обичам те трябва да се каже навреме на хората които обичаме.
 newsm76 Two Hearts Kissing Heart Two Hearts
Виж целия пост
# 1
Ценна е разбира се ,но по-ценно и силно е доказването на тези думи !!!
 newsm51 Heart Heart newsm51 Two Hearts Two Hearts
Виж целия пост
# 2
Зависи от кого е казана.
Виж целия пост
# 3
Когато я казва Любим човек,когато я казва детето е ценно!
Виж целия пост
# 4
Не. Това са просто думи. По-важно за мен е някой да ми докаже че ме обича.
Виж целия пост
# 5
Държа на действията повече отколкото на думите. Предпочитам да ми показват ''обичам те'', а то може да се покаже по безброй начини  Hug txtloves newsm76

Докато за да го кажем използваме винаги двете думички, за да го покажем можем да използваме всичко.
Виж целия пост
# 6
Не.По труден начин разбрах,че доверие на никой не трябва да имам и "обичам те" е просто фраза.
Виж целия пост
# 7
Не.
Виж целия пост
# 8
Не е ценно, а когато се повтаря често започва да става подозрително.
Виж целия пост
# 9
Не!
Виж целия пост
# 10
Тази важна тема на колко места във форума ще я има?
Виж целия пост
# 11
Много често казвам Обичам те на хората около мен, защото е така  Peace
Също толкова често казвам Благодаря и Извинявай

Дали е важно, не знам, но е за мен е естествено  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Не е ценно, а когато се повтаря често започва да става подозрително.
Не е вярно. Нали виждаш очите, коите те гледат, докато устата го изрича. Ще разбереш, ако е фалш.
Дай Боже всекиму!
Виж целия пост
# 13
Също толкова често казвам Благодаря и Извинявай
Дали е важно, не знам, но е за мен е естествено  Simple Smile
+1: )

Преди време бях попаднала на един хубав цитат във Facebook и мисля, че е подходящ за темата:

По странен начин се обичате вие... Обичта не е в цветята, не е в скъпия подарък. Не е и в казването, не е в демонстрирането пред всички. Обич е, когато майка ти се опитва да ти стопли ръцете. Когато баща ти мине и те разроши, след като току- що си си направилa косата. Когато баба ти ти подари топла пижама. Обичта е "Не тръгвай, остани за още малко." И малкото се превръща в часове.Тя е в шегите, когато само ти и още някой знаете, защо са смешни. Обичта е, когато приятел ти остави последното парче торта или последната чаша сок, въпреки че го прави с нежелание. В "Лека нощ", "Добро утро" и "Ще те чакам".
Такива неща. Прости. Не луксозни. Безплатни.
Виж целия пост
# 14
Баща ми да ми разроши косата, след като току-що съм я направила, не е обич, а садизъм.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия