Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари

  • 141 018
  • 708
# 255
Момичета, възхищавам се на вкусотиите които сте приготвили. bouquet
Скоро ще се включа със снимки.
Виж целия пост
# 256
От мен за вечеря - лепкави ребра Simple Smile

Виж целия пост
# 257
Мама Тин, разкошни ребърца!

У нас свинско с гъби в гювеч, брюкселско зеле със сирена и бешамел, и ньоки, лидълски, с маскарпоне, масло и моцарела.


Скрит текст:



Виж целия пост
# 258
От мен за вечеря - лепкави ребра Simple Smile

Изглеждат страхотно - как ги приготвяш?  Peace
Виж целия пост
# 259
За първи път ги правя Simple Smile ама станаха много вкусни.
Сварих си ребърцата и ги намазах със следната смес - по 1сл горчица, мед, соев сос, кетчуп, 1 чл олио, 1/2 чл червен пипер, черен пипер и сол на вкус. Та добре омазах ребтрцата, наредих ги в тавичка застлана с хартия и пекох за около 30 мин на 170 градуса с вентилатор.
Виж целия пост
# 260
Супер, ще се пробва! Благодаря ти!  Hug

Колко време ги вари, в нормална тенджера или под налягане, слага ли подправки при варенето?
Виж целия пост
# 261
Супер, ще се пробва! Благодаря ти!  Hug

Колко време ги вари, в нормална тенджера или под налягане, слага ли подправки при варенето?
В нормална тенджера, без сол, без подправки, варих докато не се оголят кокалчетата, но не и да се разпаднат Simple Smile Абе на око малко стана мойта работа Simple Smile От Тайнето се уча Peace Тя е спец по лъскавите ребърца и крилца Simple Smile
Виж целия пост
# 262
Благодаря! Утре ако има ребра в месарницата, ще опитам!  Hug
Виж целия пост
# 263
Мммм ребърцата изглеждат неустоими! Така да обичам!!
От снощи пилешки хапки с корнфлейкс, дип с домашна млечна майонеза и божествените подправки от ДМ и за десерт Банофи пай!






Виж целия пост
# 264
поредното лесно ястие в крок пота домашно пиле с кисело зеле

Виж целия пост
# 265
Fervor,

какви са тези божествени подправки?
Виж целия пост
# 266
ето я
Соленичка е и за това допълнително сол не слагам. Ползвам я за супи, гювечи и за дресинг.
Виж целия пост
# 267
ето я
Соленичка е и за това допълнително сол не слагам. Ползвам я за супи, гювечи и за дресинг.
Пише,че има и чесън, а той не върви навсякъде. Не става за мен тази подправка. Аз ям чесън, но дъщерята не.
Виж целия пост
# 268
ДА си призная, не се усеща, поне моите не са го надушили, а са ужасно капризни на тема поправки и обавки Simple Smile
Виж целия пост
# 269
                Привет група  wavey   wavey   wavey   wavey

Още са ми пред очите  поничките на Nordina, кьопоолуто на AnyHr, на Ванката сладкото руло, пилето със зеле и пълнената франзелка на Батето, земелите на m1ma, цветния мъфин на TEREZA83. За вас  Hug
Мъчително преглъщам пред ребърцата  на mama Tin, , а за слюноотделянето, което ми причини Тайна, ще замълча.

Зиче, резни малко от вратлето, де......аааа и от бързата баничка едно крайче дай.... Mr. Green

Fervor, а ти с тези хапки си за  #2gunfire  ...... мИ тоооо, ...дояжда му се на човек

Seм 22, какво не му харесваш на соления кекс?

От моя опит -
Скрит текст:
ако в сместта има бакпулвер, печи в студена фурна на ниски градуси около 170 - 180*. Тестата с бакпулвер не обичат високата температура.

у дома имаше скумрия, с недобра снимка шЪ мЪ простите...



питка на възелчета със сирене





тиквеник, с тиква от приятелка



да е слънчево на душите ви  Kissing Heart    Kissing Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия