С деца на обществени места. Мисия /НЕ/ възможна ли е?

  • 31 332
  • 624
# 30
Ако детето не безпокои останалите клиенти - не виждам проблем. В противен случай никой не е длъжен да го търпи.
Виж целия пост
# 31
Напротив, според стратегията на ИКЕА.

Невъзпитани деца има и ще има, както има и невъзпитани възрастни. По-горе се написа и от друга потребителтка - вторите ми правят по-лошо впечатление, но не съм видяла често от персонала или другите посетители да им викат "вън, вие нямате място тук".
Защо ли? Към децата дори толерантността ми е малко по-висока, защото съм що-годе наясно как се движи развитието на самоконтрола в невропсихическото развитие. Преди 2-3 години самоконтрол няма, има дресировка и/или по-спокоен характер по рождение.
Виж целия пост
# 32
Оплаквам се моментално за управител и правя значителен проблем.

Оплакваш се на управителя на сладкарница, че дете на съседната маса крещи? Честно?
Попресолихте манджата отвсякъде.


Silverstone,
ИКЕА e компания (една от малкото в света), която целенасочено води политика към привличане на семейства с деца и толериране на присъствие на деца. Щом това ти е неприятно - не ходиш в техния магазин и особено ресторант.
Не знам как разбираш "деца"??? Не мисля, че са имали предвид невъпитани малолетни индивиди.

Честно казано, не ми се е случвало в ИКЕА да преценяват дали да ме пуснат или не на база дали детето ми е възпитано или не.

Янтра, моите уважения, ама не може целия свят да е длъжен да пази твоите нерви.
Виж целия пост
# 33
Е, точно и ние това се опитваме да кажем. Сладко малко детенце, ако стои мирно и не надува главата на другите е мила гледка. Тропне ли с краченце, емииии никой не е длъжен да го търпи.
Виж целия пост
# 34
Напротив, според стратегията на ИКЕА.


Не разбрах кое е Напротив и каква е стратегията на Икея ?
Виж целия пост
# 35
"Напротив" на това твое изказване, специално по отношение на ИКЕА
Ресторантът не е място за пързаляне и гоненки обаче.  Naughty

Не гонят деца, ако са "невъзпитани индивиди".
Не гонят деца изобщо. Казват им - тичайте в ресторанта и скачайте по мебелите. Затова са там.
Политика на компанията. Пресметнали са, че така продават много повече.
Виж целия пост
# 36
Янтра, моите уважения, ама не може целия свят да е длъжен да пази твоите нерви.
Сигурно не е длъжен, в заведения, в който управителя на вземе отношение да успокои тичащи деца аз не стъпвам повече. Елементарно е.
Виж целия пост
# 37
Не гонят деца, ако са "невъзпитани индивиди".
Не гонят деца изобщо. Напротив - казват им - тичайте в ресторанта и скачайте по мебелите. Затова са там.
Политика на компанията.

Това шега ли е, или наистина в ИКЕЯ приканват децата да тичат в ресторанта и да скачат по мебелите?
И децата за това ли са там - да тичат в ресторанта и да скачат по мебелите?
Виж целия пост
# 38
Съгласна съм с вас, но пък в нейния случай става дума за дете, което малко е помрънкало, докато му дойде тортата, не може да се сравнява с тичащи, бутащи и т.н.
Виж целия пост
# 39
Аз чета тема за нервно дете в сладкарница, не за тичащо в ресторант.
Виж целия пост
# 40
Да, за мебелите специално е указано, че са позволени подобни неща - единствено стълбичките на двуетажните легла правят изключение поради съображения за безопасност. Както и има пастели, боички, играчки и т.н. разхвърляни навсякъде из мебелния салон, с цел забавление на децата.

В ресторанта има два детски сектора, детско меню, няма санкции от персонала, ако децата качват останалите на главата си. Присъствието на деца не е ограничено до детските кътове. Просто са сметнали, че така продават много повече, това е всичко. Обикновен капитализъм.

Виж целия пост
# 41
Съгласна съм с вас, но пък в нейния случай става дума за дете, което малко е помрънкало, докато му дойде тортата, не може да се сравнява с тичащи, бутащи и т.н.
Докато не пищи, така че да го чува целия салон е добре. Може да си прави каквото иска на собствената маса.
Виж целия пост
# 42
"Напротив" на това твое изказване, специално по отношение на ИКЕА
Ресторантът не е място за пързаляне и гоненки обаче.  Naughty

Не гонят деца, ако са "невъзпитани индивиди".
Не гонят деца изобщо. Казват им - тичайте в ресторанта и скачайте по мебелите. Затова са там.
Политика на компанията. Пресметнали са, че така продават много повече.

Това има ли го черно на бяло някъде защото аз в Икея не съм видяла такова нещо.

Тичайте , тичайте ако паднете и си строшите главите Икея ще плаща  Joy
Виж целия пост
# 43
Застраховка не е предвидена Simple Smile
Виж целия пост
# 44
Ако не можете да възпитате потомците си, не ги водете на публични места.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия