В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 205

  • 32 327
  • 716
# 240
И няма как да не е добро утрото, Вивчо,  Heart Eyes Hug!

Обикаляйки с чаша кафе из мрежата,  щом насреща ми се появиха мъже на квадрати.  smile3503

Хемен споделям.



Виж целия пост
# 241
Вивчо.. Hug Hug Hug
Гале.... Hug Hug Hug

Гюнайдъъън.... food010 food010 food010 food010 food010






 Nature Sunny Nature Sunny Nature Sunny Nature Sunny Nature Sunny Nature Sunny
Виж целия пост
# 242
Гюнайдъъъъъъъъъъъъъннннн  Crazy Crazy Party Party Party







 newsm53 newsm53   завиждате ли  Whistling Whistling  има за какво  Whistling  hahaha hahaha
 зашеметяващ е!! Crazy Crazy Crazy Crazy   и си го пипаш, пипаш  hahaha hahaha  после носиш, носиш, местиш си го от дивана, на възглавницата....  hahaha hahaha hahaha hahaha


Лилиииииии, обичам те!!
  love001 love001 love001 love001
няма по-добър, по-прекрасен, по-раздаващ се човек от теб!  Peace

и колкото по-фена джадЪ си, толкова повече подаръци получаваш  ppp ppp ppp ppp ppp Laughing
Виж целия пост
# 243

   и си го пипаш, пипаш  hahaha hahaha  после носиш, носиш, местиш си го от дивана, на възглавницата....  hahaha hahaha hahaha hahaha



 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Нека, бе, нека... нека да имаш!  Hug Heart Eyes

Виж целия пост
# 244
Гюнайдъъъъъъъъъъъъъннннн  Crazy Crazy Party Party Party







 newsm53 newsm53   завиждате ли  Whistling Whistling  има за какво  Whistling  hahaha hahaha
 зашеметяващ е!! Crazy Crazy Crazy Crazy   и си го пипаш, пипаш  hahaha hahaha  после носиш, носиш, местиш си го от дивана, на възглавницата....  hahaha hahaha hahaha hahaha


Лилиииииии, обичам те!!
  love001 love001 love001 love001
няма по-добър, по-прекрасен, по-раздаващ се човек от теб!  Peace

и колкото по-фена джадЪ си, толкова повече подаръци получаваш  ppp ppp ppp ppp ppp Laughing


Това е да си чок фена и джадЪ  Party Party Party Party  Хайде, следващият път наистина да си го пипаш  Peace  Blush Blush Blush Blush Blush

Гале  Hug Heart Eyes чок левенти на карета, я  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ети  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 245
Добро утроооооооооооооооооооо  Hug Hug Hug Hug Hug




Джадъ, какво се фукаш бе?  hahaha hahaha hahaha hahaha и пипаш, пишаш  hahaha hahaha hahaha

Виж целия пост
# 246
Добро утро! Party Party Party


 Crazy Crazy Crazy

Иве Heart Eyes Heart Eyes, да ти е честито! Да си го гледаш, пипаш и прочие с кеф Crazy Я сега сподели какво пише Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 247
Добро утро и от мен................. Hug Hug Hug Hug Hug Друго си е на хартиен носител.............. Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544
Виж целия пост
# 248
Добро утроооооооооооооооооооо  Hug Hug Hug Hug Hug
Джадъ, какво се фукаш бе?  hahaha hahaha hahaha hahaha и пипаш, пишаш  hahaha hahaha hahaha



гледам да те изпреваря бе  Joy Joy Joy Joy

Ренко,  Heart Eyes Heart Eyes   всичко разбрах,   hahaha hahaha hahaha  ама нали няма да пишем повече преводи тук, че затова не раздувам  hahaha hahaha hahaha hahaha

Вивеее  Hug Hug
Виж целия пост
# 249
 newsm09 Гледам пипате вече кардото на хартия Rolling Eyes-ми дай боже и на яве да го гушнете Peace
Добро утро Hug Hug Hug
Нема такива птици беееееееее-как се радвам,че толкова време съм у ятото и до кардото Laughing
Ивче HugБойче Hug-ади кош да превеждате-ма пращайте на лични Laughing,че преводите са навсякъде у нета и газетите Laughing
Хубав ден на всички штичкиииии Laughing-севиорумвам вЪ,ХЕМ ДЕ ЧООООК
Виж целия пост
# 250
Добро утро и от мен................. Hug Hug Hug Hug Hug Друго си е на хартиен носител.............. Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544
Бойче  Hug Heart Eyes и ти ли се уреди, душа  Laughing И да го пазиш, да не го измачкаш  Mr. Green Mr. Green много
И дай Боже всекиму  Blush Blush Blush

Ани  Hug Heart Eyes
Рени  Hug Heart Eyes
Мимка  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 251
Добро утро и от мен  Simple Smile Навън е мрачно но, денят ви да е прекрасен ято Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 252
Цитат
И да го пазиш, да не го измачкаш  Mr. Green Mr. Green много
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo ох,бе........ Hug Hug Hug    Мимка......... Hug Hug Hug Hug ако ми е писано да го видя на живо.............. Crazy Crazy Crazy дано дядо Божи се погрижи да има и екип на 112 на близо............ Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 253
 Hug Добро утрооо Hug

 Party Party Party Party Party

Party

Галенцее love001 love001 love001 love001 love001
Скрит текст:

Гюнайдъъъъъъъъъъъъъннннн  Crazy Crazy Party Party Party







 newsm53 newsm53   завиждате ли Whistling Whistling  има за какво  Whistling  hahaha hahaha
 зашеметяващ е!! Crazy Crazy Crazy Crazy   и си го пипаш, пипаш  hahaha hahaha  после носиш, носиш, местиш си го от дивана, на възглавницата....  hahaha hahaha hahaha hahaha




Иххх  newsm03 newsm03 newsm03 аз завиждаммм  newsm53 smile3503 love001

... гледай да не протъркаш бързо корицата  Blush Laughing ....от местене де  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 254



Hem Yetenekli Hem Yakışıklı!   newsm68 newsm68 newsm68 newsm68



... гледай да не протъркаш бързо корицата  Blush Laughing ....от местене де  Laughing Laughing Laughing

ще му поръчам ръчно изработен калъф   Peace  hahaha hahaha hahaha

Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия