Бианка -
https://www.youtube.com/watch?v=ZfbBqBOSXlU
Мамасита -
https://www.youtube.com/watch?v=y4hPnZUMBwA
М/у другото никът ми е замислен да е с това значение: https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BA%D0%B0%D1%88%D0%B0. По-късно тук ми припомниха, че Кралицата на прокълнатите се казваше Акаша, което също ми кореспондира и ме удовлетворява.
. Въобще днес в темата е много добре, чак прекалено добре и му идва на човек да изпляска една "Сепултура" насред идилията. Това е моята песен, да знаете
Ама някак не те свързвам с някоя мантра

. Ще ме накараш да го поразходя отново.
И на всички останали благодаря за честитките
И аз ще се отчета с музикален поздрав по-късно.

Ако не, кажи да се връщам да чета.

Ако не, кажи да се връщам да чета. 
Оставих да върви и следващата, много кеф
Препоръчани теми