
), но ме интересува дали при идването на кърмата имахте по-висока температура? От снощи имам кърма, но и температура и изписването утре е под въпрос
и биогая веднъж на ден.
Толкова съм изморена вече от 24-часовите си дежурства нон - стоп, че снощи двата пъти, в които ставах да го храня /на АМ е/, заспивах в момента, в който се отвивах да ставам. Чувам го на видеофона, че почва да мрънка, но заспивам преди да стана. Будя се след няколко минути от по - силен рев, но вече не знам какво се случва - ял ли е, с мен ли е. Тъй като помня, че съм ставала и съм приготвила млякото, но не помня той до мен ли е и го търся под завивките. След секунди като се освестя осъзнавам, че дори не съм станала още да приготвя млякото, а просто сънувам и тичам към кухнята да го слагам, че нали и 15-30 мин за капките трябват....Ужасно много пръцка. Във вторник е на лекар за първи път ще питам това нормално ли е. Препоръчани теми