NESCAFE DOLCE GUSTO

  • 280 130
  • 1 174
# 675
От утре има промоция във Фантастико.
Къде следите промоциите,момичета.Сега прегледах брошурата на фантастико и не намерих.
Виж целия пост
# 676
В кутията я намерих. С обикновената брошура имам и 1 по-малка и в нея пише за промоцията.
Виж целия пост
# 677
А тая пластм. бяла капсулка дето си я има при покупката на машината е само за почистване,нали?
Виж целия пост
# 678
Не виждам промоция в хартиената брошура на Фантастико, после може да погледна в магазина, че и аз трябва да зареждам.
Редактирам се, наистина капсулите са на промоция.
Виж целия пост
# 679
Има, има. Аз днес се запасих. Peace
Виж целия пост
# 680
по колко е кутията?
кои са ви любимите?
Виж целия пост
# 681
8лв. е кутията
Виж целия пост
# 682
по колко е кутията?
кои са ви любимите?
Ристрето, Блонди и Бариста. Да уточня, че не обичам чистата арабика.
Виж целия пост
# 683
 Peace
И в Метро мин.седмица бяха толкова.
Виж целия пост
# 684
А тая пластм. бяла капсулка дето си я има при покупката на машината е само за почистване,нали?
Аз си пускам гореща вода за 3 в 1 с нея Grinning
Виж целия пост
# 685
Вчера във Фантастико нямаше Кортадо. Дали е включено в промоцията? Вие видяхте ли?
Виж целия пост
# 686
Включено е, но в по-малките магазини нямат всички видове в наличност, както при нас - предлагат само 4-5 вида.
Виж целия пост
# 687
Във Фантастико пак има промоция, 8лв. кутията.
Виж целия пост
# 688
А във Варна повече от месец няма намаление.
Виж целия пост
# 689
Да,във Варна и аз отдавна не съм срещала намаление,затова си поръчах от един сайт ,капсулите са съвместими с кафемашините,кутията е пак от 16 бр ,но на цена 6,19лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия