NESCAFE DOLCE GUSTO

  • 280 129
  • 1 174
# 690
Да,във Варна и аз отдавна не съм срещала намаление,затова си поръчах от един сайт ,капсулите са съвместими с кафемашините,кутията е пак от 16 бр ,но на цена 6,19лв.

Ехаа,точно от тях ще поръчвам и аз.Дай впечатления как е кафето,Аз мисля и капучино да взема за проба.BlushHugHug
Виж целия пост
# 691
Купих Оро,Топ и Арома,като последното още не съм пробвала.Не намирам разлика,насладих се на кафето.Wink
Ако ще поръчваш от кафето с карамелени нотки,моля те да споделиш как е,че ми е любопитно.
Виж целия пост
# 692
Да,във Варна и аз отдавна не съм срещала намаление,затова си поръчах от един сайт ,капсулите са съвместими с кафемашините,кутията е пак от 16 бр ,но на цена 6,19лв.

Ехаа,точно от тях ще поръчвам и аз.Дай впечатления как е кафето,Аз мисля и капучино да взема за проба.BlushHugHug




А кой е сайта?
Виж целия пост
# 693
Купих Оро,Топ и Арома,като последното още не съм пробвала.Не намирам разлика,насладих се на кафето.Wink
Ако ще поръчваш от кафето с карамелени нотки,моля те да споделиш как е,че ми е любопитно.

Охх, сигурно ще взема, че и на мен ми е супер любопитно.Ще пиша като ги пробвам.HugHugHug
Виж целия пост
# 694
https://caffemarket.com/kategoria/kafe/kafe-na-kapsuli/dolce-gusto/

Виж целия пост
# 695
Здравейте,

В предишната тема видях, че някой е закупил кафе машина(не запомних точно коя, но мисля, че ставаше дума за автоматична - Mini Me?) и 10 кутии капсули на цената от +_ 170 лв.
Искам да попитам откъде е била направена покупката и дали това е била намалена или редовна цена?
Също кое е най-силното кафе от всички видове на посочения сайт (моя близка пие кафе със сила 11 от капсулите на dolce gusto и търси заместител).
Доставката е на цена от 2.64 лв. или нещо подобно, това цена за доставка до адрес ли е?

Благодаря предварително!
Лек ден!
Виж целия пост
# 696
Както писах,пробвах Оро и Топ-първото ми се стори по-силно,наподобавящо Buondi(Арабика и робуста),а второто го доближавам по-скоро до Espresso(само Арабика).Но може да им звъннете и да ви дадат повече инфо.Капсулите са в кутия и в плик и при отварянето се разнесе чудесен аромат на кафе.
Иначе работят със Спиди,обадиха ми се за подтвърждение на заявката и се разбрахме да ми я доставят в офис,излезе мисля 3,50лв.
Виж целия пост
# 697
Изненадващо капучиното не ми харесва...има странен вкус.
Виж целия пост
# 698
Изненадващо капучиното не ми харесва...има странен вкус.
... на сухо мляко. Confused
Промоции:
1. Т маркет- 7.99 лв. (бедна наличност)
2. Фантастико - 7.99 лв. до 31.07 има 7-8 вида напитки.
Виж целия пост
# 699
здравейте, и аз си закупих машина вече такава машинка и се присъединявам към темата. Ще проверя да си взема капсули от фантастико. Кои бихте ми препоръчали? Обичам меко кафе, не горчиво, с много пяна:)
И да питам, опитвали ли сте тези?
http://www.cafeteria.bg/magazin/kafe/kafe-na-kapsuli/za-dolce-gu … UMaQaArtKEALw_wcB
Виж целия пост
# 700
здравейте, и аз си закупих машина вече такава машинка и се присъединявам към темата. Ще проверя да си взема капсули от фантастико. Кои бихте ми препоръчали? Обичам меко кафе, не горчиво, с много пяна:)
И да питам, опитвали ли сте тези?
http://www.cafeteria.bg/magazin/kafe/kafe-na-kapsuli/za-dolce-gu … UMaQaArtKEALw_wcB


Точно тях, коментирахме малко по-горе може да погледнеш.Дамата която ги е опитала вече е доволна, аз съм поръчала също, но още не са дошли.Ще се включа когато имам мнение и аз.
Виж целия пост
# 701
Сайта,от който поръчах,е друг-има линк по-нагоре.В него цената на кафето е по-ниска -на 6,19 лв.
Виж целия пост
# 702
Здравейте, искам да попитам пробвали ли сте да направите капучино със студена, вместо топла вода и дали се получава добре, и от студени напитки кои ви харесват?
Лек ден Simple Smile
Виж целия пост
# 703
Аз също искам да получа отговор на горния въпрос. Дадоха ми преди време да опитам капучино от варианта за студена вода, приятно се получи. Имам обаче от обикновеното, а когато го направя с горещата вода, не ми харесва на вкус изобщо. Както пише по-горе, силно бие на сухо мляко, а е и подсладено.
Виж целия пост
# 704
Не съм пробвала, но според мен е възможно млякото да не се разтвори добре.

Относно вкуса му - аз лично го обожавам, заради него си купих машината някога и до момента зареждам само него и еспресо. Аз и не мога да пия обикновено прясно мляко, така че ми е практически единствена опция за капучино (плюс тези от вендинг машините на Нескафе, също толкова разкошни на вкус за мен).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия